• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Poštovani forumaši sve Vas lijepo pozdravljam i želim vam uspješnu godinu s što manje kvarova.Već vas dugo pratim na ovom forumu i puno sam toga naučio od Vas.Imam i ja Yamija kupljenog u Prodetu 2010. 1500 bez prednje vuče nalazim se u okolici Sl. Broda točnije u D.Andrijevci.Za sada sam zadovoljan s istim ovih dana se freza i prave redovi za krompir i.t.d.
Već bih se ja odavno uključio na forum ali lakše je naučiti orati neko se u logirati na forum.Zato Vas molim da ne budete jako kritični te da imate strpljenja jer se tek uhodavam na ovaj stroj.Hvala.
Sad bi htio reći ovom gospodinu što mu freza pravi razorčiće neka pogleda da li mu točkovi za dubinu slobodno šetaju jer sam i sam imao takav problem malo su išli u stranu pa je to izgledalo kao kod njega trebalo je samo razraditi i podmazati Nadam se da je to to. Za sada toliko od mene. pozdrav.

Pa Febo dobro došao .
Traktor ti je sa dva ili tri klipa ???
Daj koju sliku ...:D
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
mislio sam kupit malčer ali kontam a što će mi kad ova freza ubija šikaru.

dođe li kod nas do novog natječaja za državnu zemlju kupit ću onaj model s kabinom 100%
 
D

drax

Guest
Vi imate i državne natječaje, mi ni države kako treba a kamo li natječaja.:partyman:
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Koliko košta jedan takav nož :scratch

Košta 50 kuna komad,da napišem to je samooštreći noz uglavnom stavim jos slike da se vidi kako freza i kako izgledaju nozevi sad..
 

zgercko1

Novi član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
5
Košta 50 kuna komad,da napišem to je samooštreći noz uglavnom stavim jos slike da se vidi kako freza i kako izgledaju nozevi sad..

gdje se mogu kupiti, broj telefona ili adresa, pozdrav i hvala.
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
prijatelju je li kod vas suša

da suša,šta ću ti govorit,ajme.sutra se neću vidit od prašine.ne piše nam se dobro ovu godinu.tko će zaljevat kad je skupo gorivo a i ono što uspiješ proizvesti ne možeš prodat i cijena ti ne pokrije troškove.
 
D

drax

Guest
kukaju mi kolege breskvari s kontinenta da im je led sve odnijo izgleda da imaju štete i na lozi i ostalim kulturama.
Srećom nemamo vode pa nemam problema s navodnjavanjem.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Dečki prašit če se ove godine filtere kontrolirajte češče a i :drinkers:
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Ja sam se ovih dana nagutao prašine :x
Svaki dan kad parkiram, traktor traktor i ja se bjelimo kao da u mlinu radimo :rolleyess:
 
D

drax

Guest
Dobro smo sjebali ovi planet i klimu,,,,,,,,,,,,, pa će mo imat svake godine sve više ledova i suša,,,,,,, Nek nam je Bog na pomoć.........................................
a što se tiče snaše puna podrška.:partyman:
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Noževi nakon 7-8 bašći frezanja
003vqf.jpg


004orh.jpg


005tfk.jpg


006pox.jpg


Bašća nakon frezanja
007qc.jpg


008ezs.jpg
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
I ja sam prije dvije godine mijenjao čitav komplet noževa .
Sada su mi na nekih 30-40 posto istrošenosti , mogu reći da su jako izdržljivi na udarce i na habanje.

Lako je ove godine uterati zemlju u prah sa frezom , prošle se nije moglo ni približno ovako napraviti.

Dare odlično i svaka čast....

Pozdrav....
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
I ja sam prije dvije godine mijenjao čitav komplet noževa .
Sada su mi na nekih 30-40 posto istrošenosti , mogu reći da su jako izdržljivi na udarce i na habanje.

Lako je ove godine uterati zemlju u prah sa frezom , prošle se nije moglo ni približno ovako napraviti.

Dare odlično i svaka čast....

Pozdrav....

Ovi noževi nisu kupljeni original nego su pravljeni po originalu,al mogu rec da su mi ovi puno bolji zato sto su samo oštreči i jednostavno bolje rade da napomenem da je ovo frezano prvom brzinom na kradanu,jesensko je oranje trajnost noževa hmm to cemo tek vidjet al posto ja jako puno uslužno radim to me ne brine.
Slažem se Wuki sa tobom da je sad lako utjerat zemlju u prah al prosle godine je malo teze islo al se napravilo isto ;)
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Sto se tice pokretanja preko kardana mislim da neces imat problema sa malćerom..

iz tvojih usta u Božije uši.vidio sam i jače kako se muče sa manjim malčerima.oprobat ću ovih dana jedan oko 120 cm možda malo više i ne znam koje marke a znam da ga taj vrti sa tomicom od oko 30 ak konja.ako može on valjda ću moć i ja :confused:
 

Najnoviji postovi

Na vrh