• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Kolega to je istina sto kazes al opet ima nas tu sa foruma koji ce pomoc ako nekom nesto zaglavi.Meni nije problem odvojiti vremena za nekog ako mu gori pod nogama..
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
hvala vam na tome a ja također stojim na raspolaganju ako kome što treba iz neretve i okolice
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Novi sam tako ukoliko znate za ove firme nemojte mi zamjeriti. Našao sam neke linkove pa ukoliko nekoga zanima neka si pogleda:

http://www.traktorpool.de
http://www.ems-maschinen.de/

Imao bih pitanje te bih molio iskren odgovor. Razmišljam kupiti manji traktor za potrebe - frezanja (rahlim zemlju te uništavam travu = manje košnje tijekom godine), za košnju trave te bih tu i tamo na prikolici vozio teret težak cca 1000 kg, čistio snjeg po ulazu u dvorište. Ako znate koje jačine traktor bi me zadovoljio moje uvijete? Svakako razmišljam i o pogonu 4WD (pogon na sve kotače).

unaprijed hvala na odgovorima

Za linkove znamo i ne zamjeramo :axe: a sto se tice ovog sto si napisao pa bio bi ti dobar 1401d sa prednjom vucom freza ti je 120cm a povuc mozes tonu bez problema i kositi i drugo.Ja imam takvog al bez prednje vuce pa orem sa njim a dobije drljacu,frezu a i prikolicu povremeno.
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
Za linkove znamo i ne zamjeramo :axe: a sto se tice ovog sto si napisao pa bio bi ti dobar 1401d sa prednjom vucom freza ti je 120cm a povuc mozes tonu bez problema i kositi i drugo.Ja imam takvog al bez prednje vuce pa orem sa njim a dobije drljacu,frezu a i prikolicu povremeno.



Slažem se sa Dare 09 ali ako niste financijski ograniceni od viška konja glava ne boli ;) Npr af18 ili slično
 
G

GROF

Guest
., Narode moj! ...
., evo nekoliko slikic traktorića Yanmar! od moje malenkosti sa ovogodišnjeg sajma u Gudovcu, ožujak 2012. godine.-


2qkl08j.jpg


e0puud.jpg


qs4k1x.jpg


., traktorići su ko male bebice., dobri su!!! ...

., a mi Ličani!, ko pravi Bosanci!, razumimo odma iz jedanajstog puta., pa ja sam dugo bil uvjeren da je to nekakov Cinseki traktorić!., čast Cinezima!, ALI, imal sam mali milijon lošega iskustva sa Cinezima!, bižim od nji ko vrag od tamjana., e, e, onda mi objasniše ljudine da je to mali!, ALI Japanac!!!., eh DA!, razumi ja odma iz jedanajstog puta.- ...

., lip pozdrav svim ljubiteljima TI i takovi mali traktorića! ...
 
Posljednje uređivanje:

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
A Grofe svaka čast lipo te je vidit na janmaru.

Puno pozdrava i čujemo se...
 
D

drax

Guest
GROFE dobro ti stoji taj traktorić, predpostavljam da je 20 konja koliko je para ako znaš..:gitarist:
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav svim forumašima i forumskim prijateljima! :D ...

., poseban pozdrav posjednicima i korisnicima - preponosnim vlasnicima VI i VAKOVI mali traktorića Yanmar!., moj osobni rešpekt!., :prayer: ...

., znam da vaj forum čitaju svi; mali i veliki! :arrow:

., zato se sada nakon posloženi - odradjeni kartic - posla i razno-razni zaostataka moram i dužan sam se LIPO ZAFALIT našim dragim sponzorima, firmi PRODET!, mladim i nadasve vridnim gazdama sa starim gazdom na čelu! ovog prolitnog sajma u Gudovcu!; proliće 2012. godine.-

.,firma PRODET nas je forumaše sa najboljeg Poljoprivrednog foruma - com!, DAROVALA sa; 10 litar vina, 12 litar pive, 12 litar soka, 12 litar mineralne! ... :supz:

., dragi naši sponzori BOG VAS BLAGOSLOVIL! ...

., lipo VAM fala u ime organizatora okupljanja forumaša; Žuti i GROF.-

., p.s., moj idući traktorić koga budem kupoval?, biće Yanmar!!! ...

A Grofe svaka čast lipo te je vidit na janmaru.

Puno pozdrava i čujemo se...

., lipo fala za javljanje i uvik dobre komentare!., pozdrav nadasve dragoj obitelji!
----------------------------------------------------------------------------
drax GROFE dobro ti stoji taj traktorić, predpostavljam da je 20 konja koliko je para ako znaš..
Danas 20:17

., lipo fala!., je DA dobro mi stoji., još DA je moj!!!, još bi bolje stal! ...:supz: ...

., TOČNO!, ovaj traktorić ča sidim na njemu je 20 ks, NOVO!, ispod čekića!., košta; =100.000,00 kn.-., valja sam dobro napisal nule?, /stotisućahrvatskihkuna!/... :D ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
D

drax

Guest
A šta ste uradili s tim tolikim sokom, za ovo ostalo se ne sekiram:drinkers:
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Grofe legendo svaka čast i stvarno ti lipo stoji oni yami :rolleyess:
Sad već ima modela koji sve sami rade.Ti se privališ pod stablo,pijuckaš pivicu a on sam freže:)
China_Remote_Control_Tractor20119161028327.jpg


China_Remote_Control_Tractor20119161028326.jpg


ili poljevaš voćnjak yanmar helikopterom a ti opet i dalje ležiš i uživaš...
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=5d6nQCgGTHw[/YT]
 
D

drax

Guest
I onda dođe DRAGI BOGO i pošalje malo leda pa obere breskve za ovu godinu:)
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
., p.s., moj idući traktorić koga budem kupoval?, biće Yanmar!!! ...

GROF-e :shock::rolfer::rolfer:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
100 000 kn dati za tih 20ks hahahahahaha :axe: on kad bi zapeo u moju njivu nebi moga prnuti a dubina oranja 15-ak cm jedino za sto bi to uzeo kad nebi zna sto cu s parama samo da mi cviće oko kuće okopava :mrgreen: :axe:
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
100 000 kn dati za tih 20ks hahahahahaha :axe: on kad bi zapeo u moju njivu nebi moga prnuti a dubina oranja 15-ak cm jedino za sto bi to uzeo kad nebi zna sto cu s parama samo da mi cviće oko kuće okopava :mrgreen: :axe:

ćelo garantiram ti da yanmarovih 20 ks puno bolje radi nego kod mnogih 35 i 40 ks čak.je da ga malo zeza težina ali čemu služe utezi.nadam se da si vidio moj filmić isfrezane ledine odnosno džungle.ne znam kolko bi malih traktora ono moglo sa frezom postići.

ipak je tih 100 000 kuna prenapuhano.vječno će biti njegov.za te novce i možda mrvicu više mogu imati af333 sa kabinom i klimom
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
napuhano nabili cjenu koda je to FENDT jednostavno se ne isplati tolke novce dati za taj stroj,,,nemozes vise od 1 brazde kopčati,,,,nije to isplativ traktor
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
pogledaj cijene tih traktora u americi,ovaj model oko 10 000 dolara a i novi nije puno više
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
pogledaj cijene tih traktora u americi,ovaj model oko 10 000 dolara a i novi nije puno više
kolko sam upoznat s tim traktorima i koliko sam vidije dobro freza nije mu kardan loš al oranje ni cijena mi se ne sviđaju,,,
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
kolko sam upoznat s tim traktorima i koliko sam vidije dobro freza nije mu kardan loš al oranje ni cijena mi se ne sviđaju,,,

za oranje ga samo triba nakrcati utezima :mrgreen: i gass :supz:

dns sam nasa malu lokvu ulja gdje je lanac tj. gdje se spajaju freza i lanac pa sto moze biti :scratch i koje ulje ide u frezu :evil::evil:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
dns sam nasa malu lokvu ulja gdje je lanac tj. gdje se spajaju freza i lanac pa sto moze biti :scratch i koje ulje ide u frezu :evil::evil:
semering ili dihtung a ide ti hipenol 90
 

Najnoviji postovi

Na vrh