• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
danas dobijem mail od onih japanaca u kojem me mole da izbrišem cijene odnosno ponudu za one traktore jer se neki naš trgovac naljutio što sam objavio cijene pa se vidi kolka je razlika za traktore.taj gospodini ih upozorio vjerovatno im to kvari posao.
ja sam to znao i prije pa me nije spriječilo da kupim taj traktor bez obzira na razliku i sve.Bože moj to je tako i nitko neće raditi džabe a šta je tog gospodina tako pogodilo nije mi jasno.cijene su izbrisane ali samo radi japanaca tako da znaš :butthead:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Čuo sam da se priprema uvoz veće količine tih traktorića po znatno nižim cijenama nego što su kod onih iz prodeta ili onog iz Šibenika, zato strpljivo samo, a i nakon ulaskau EU bit će znatno jeftinije- garantirano :supz:
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Neretvanine postaješ ne vjerodostojan, a s ovim postom očito nekog pokušavaš blatiti.
Samo ne znam zbog čega???
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Nikoga ja ne pokusavam blatit a niti muljam.nije mi jasan taj gospodin i uopce ne znam tko je taj sto je pisao mail tim japancima i trazio da maknem cijene,zivota mi.ako te wuki zanima mogu ti poslati taj mail pisan na eng. Ali nigdje veze,nes ti tih informacija,nebi da ce to nekog ugrozit,cisto je to bilo informacijsko i nista vise
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Neretvanine postaješ ne vjerodostojan, a s ovim postom očito nekog pokušavaš blatiti.
Samo ne znam zbog čega???

Nije mi jasno koga je tu cilj blatiti ako se netko nasao ugrozen sto su se stavile cijene pa mozda bi i trebo,zato sto derat ljude nije bas u redu jbg.
@neretvanin-daj stavi taj mail tu da se vidi,a usput predpostavljamo koga to bode u oci :mrgreen::axe:
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Neznam u čemu je problem , pa i meni je bilo drago vidjeti cjenik ali mi djeluje neozbiljno da dva dana stoji, pa onda iz nekih bezveznih razloga da se skloni cjenik :evil:
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Tko je vidio je vidio,tko nije ni nece heheheheheheheh:finga::finga::finga::finga: :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
evo

Dear Mr. ...

Thank you again for your inquiry about our tractors. I sent you our
stock list on June 7.

I received an email from another company in Croatia. They told me
that our list was uploaded on Yanmar forum and everybody in the world
can look at this.

http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=20250&page=156

Recently we have not sent any list to Croatia except you. I'm
afraid that ------- on the forum might be you. If you uploaded
our list, I want you to delete this from the forum.

If it is not you, I apologize and please forget about this matter.
We asked you about this because you were the only one person in Croatia
to whom we sent this list. We want to delete this list but we cannot
do it. If it was not you, just let me know and we have to find out
the person.


Best Regards,


Takashi Nishimura
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
@neretvanin-Svaka cast kolega aj nek si maknuo kad te covijek tako fino zamolio.Samo sad je ono,kome je to smetalo heheheeheh !!!!!
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
taj naš hrvatina bi možda najsretniji bio da se ugasi i ovaj forum pa da ne možemo pomagati jedan drugome i razmjenjivati informacije gdje je što jeftinije za kupit i gdje nabavit.
za svaku sitnicu bi se trebali možda obraćati njemu pa da nas zajebaje preko telefona i masla. shvatio bi ga da ima proizvodnju tih traktora u hrvatskoj ali ako misli da je on veliki poduzetnik jer jamo preprodaje tuđu pamet i tuđi rad grdno se vara.
strašno koji smo mi jad od naroda.
evo već sam rekao prije da mi je otišao semering na frezi.taj semering je skroz čudnog izgleda i morat ću skinuti drugog zdravog pa ću vam slikat da vidite i još čudniji prijenos na frezi.
nisam siguran da se tako nešto može naći u trgovini ali mislim da će "balić" u hercegovnini moći to napraviti
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Vijerovo il ne on sigurno tako razmislja i prodaje muda pod bubrege,samo nije nitko ovca pa ljudi brzo skuze o cemu se radi i tko je kakav.A da bi mu bilo drago da se ovo ugasi bi sigurno al zato cemo nastaviti jedni drugima pomagat a njega i njih i takve tko jebe...Jer nije nitko bogom dan pa tako ni on....
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
unutar tog prijenosa čak ima i o ring,to je tako fino izrađeno kao da nije freza
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
evo

Dear Mr. ...

Thank you again for your inquiry about our tractors. I sent you our
stock list on June 7.

I received an email from another company in Croatia. They told me
that our list was uploaded on Yanmar forum and everybody in the world
can look at this.

http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=20250&page=156

Recently we have not sent any list to Croatia except you. I'm
afraid that ------- on the forum might be you. If you uploaded
our list, I want you to delete this from the forum.

If it is not you, I apologize and please forget about this matter.
We asked you about this because you were the only one person in Croatia
to whom we sent this list. We want to delete this list but we cannot
do it. If it was not you, just let me know and we have to find out
the person.


Best Regards,


Takashi Nishimura

Neretvanine ispričavam se i posipam pepelom :prayer:
Nadam se da nisi zlopamtilo :mrgreen:

Što se tiće semeringa vjerovatno je onaj kazete semering , ali za nuždu uvjek možeš staviti i obični , takav je stavljen da ne pojede osovinu...
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Neretvanine ispričavam se i posipam pepelom :prayer:
Nadam se da nisi zlopamtilo :mrgreen:

Što se tiće semeringa vjerovatno je onaj kazete semering , ali za nuždu uvjek možeš staviti i obični , takav je stavljen da ne pojede osovinu...

ma sve ok.;)
taj semering nije kakav misliš.deklo je po sredini a noževi idu red sa jedne i druge strane.poslikat ću poslje da vidite i malo je zeznuto skidati sa one zdrave strane jer na suprotnoj je potpuno uništeno.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Pozdrav svim forumašima...
U planu mi je kupnja nekog manjeg traktora,s kojim bih mogao odrađivati posao oko uzgoja povrća u plastenicima i na otvorenom...
Malo sam pregledao ovu temu i zaključio da sve priključke bi Yanmar traktor mogao podići i raditi sa njima bez problema...jedino me muči polagač folije,da li je netko tko posjeduje Yanmara radio sa istim...
Odnosno,muči me koji Yanmar bi to mogao odraditi (kolike snage)?...polagač je težak oko 270kg prazan,a sa folijom i crijevima za navodnjavanje teži 100-ak kg više...
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Koliko je meni poznato trebao bi ti 18 ks minimalno ili više da bi mogao podići ukupnu težinu priključka od cca 400 kg kako si naveo i to uz uvjet da staviš barem 50 kg utega naprijed. No tu nemožeš proći ispod 5-6000 E, a ako si u sustavu pdv-a, mislim da je za tebe rješenje LS J23 koji novi kada ti vrate pdv.košta 7950 E.:supz:
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Ma nije samo problem to podići,treba to moći i vući...piše u specifikacijama 25 PS za takve priključke...ali nije isto traktor sa duplom vučom ili običan...
 

Najnoviji postovi

Na vrh