• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Za mene nisu šoferi koji motaju volan na mjestu

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Mislim na traktor ..jer je ovo poljoprivredni forum ..ako to zanemarimo možemo proširiti temu
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Onda svim tim NEšoferima treba dati volan na žgance pa budu odmah postali šoferi
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ima i u tome nešto @kec-m ..slažem se
No več sam gledao na djelu i takve koji nisu odustajali ni kad je znoj probio
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Bez serva budu pogotovo ako motaš lijevo s desnom kočnicom.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pa čak sam dosta kritičan i prema kočnicama ..to radim samo kad je zbilja usko ..na njivi gotovo nikad ( osim ako njiiva nije uska ) ..znate kakve su Zagorske njive ..uske ko gliste
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Ne trebaš rovati s kotačima probaj s traktorom bez serva motati i istovremeno pomalo kočiti kočnicom na tu stranu . Kotači sami skreću. Ili se okrečeš u rikverc na desno pa moraš skrenuti lijevo pipneš desnu kočnicu volan se sam premota s krajnjeg desnog u kralnji lijevi položaj . Samo polako bez prakse jer pucaju graničnici na rukavcima ako pretjeraš .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Pri samoj pomisli na motanje na mjestu mene sve zaboli.
Od ruku do novčanika
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Svaki Štore se lagano mota, ali ti se u glavi zavrti od broja krugova koje napraviš.
 

Najnoviji postovi

Na vrh