• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Za mene nisu šoferi koji motaju volan na mjestu

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Ako je sve u redu, onda se neće ništa dogoditi ako se mota na mjestu. Pogotovo ako je hidraulički. Ne vidim u čemu je problem.
Baš kao što željko kž kaže. Ponekad kad imaš premalo mjesta.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Vozam Ursuse, 355 i 360 od strica.
Što se tiče 355, pomotan je desni rukavac, pa malo vuče u desno. Dok tanjuram ili drljam, uvijek se okrečem u desno. Lijeva ruka je na volanu, desna na hidraulici i cijeli dan radim s jednom rukom, jednostavno ne mogu sa dvije i ide bez problema. Što se tiče curukanja prikolice, isto tako jednom rukom motam dok traktor polako ide. Da ne vuče u desno morao bih ga puno hvatati po cesti, a ovako ide pod špagu.

Dok je kod stričevog 360 potpuno drukčija priča. Volan je čista suprotnost od mojega. Ništa nije smotano i umjetnost je voziti ga punim gasom po cesti, bez da ne uhvatim bankinu. Što se tiče parkiranja prikolice, dvije ruke i puno znoja, isto tako i oranje i ostalo. Nema ništa jednom rukom.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Bit će da imate puno lufta kad ga hvatate po cesti,naš 355 se vozi ko auto,na mjestu se mota bez problema a na cesti ne bježi.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Moj medo ima lufta gledajuci volan oko 2cm, za cestu nemam prigovora, a motat na mijestu mogu al nije poželjno a i valja nekad-nekad malo podmazat neškodi mu...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Ja bi moral 540 malo srediti,svaki kotač ide u svoju stranu,u zavoju ga drzim s dvije ruke i jedva zmotam :icon_twisted:

1084e0c269cf216dffb885f7c2fd6b32.jpg
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Na mojem ima lufta, ali to što vuće u desno ga izvlači i ide pod špagu :)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Za ovo je moj dedo kriv.ima u volanu lufta pa je kratil na stangi ono napred kaj svaki u svoju stranu ide
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Od ujaka 558 se lagano mota da je to milina dok recimo od prijatelja se jedva mota i to od kad im je meštar piksiral prvi kraj. Tolko je knap napravil pikse da se teško mota i kad se prednji kraj digne u zrak. Kad smotaš volan na njemu i pustiš kotaci ostaju tak kak su skrenuti i ne vracaju se sami.... Moj 558 ne znam kak se mota jer još nisam sklopil prednji kraj tak nisam isprobal... 533 mi ide lagano ako su gume napumpane normalo.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Rijetkost da ja njega vozim,nesviđa mi se a ni kočnice nema :D:
Možda budem prisiljen sljedecu sezonu frezat s njim Ak ne nabavim Univerzala
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
...da vas čujem ?

Ni za mene:icon_weed: Jedino u 0.1% slučajeva ako je stvarno knap, inače uvijek malo pokrenem vozilo, nebitno koje i ima li servo, i motam ko čovjek, čiste savjesti.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Ja bi moral 540 malo srediti,svaki kotač ide u svoju stranu,u zavoju ga drzim s dvije ruke i jedva zmotam :icon_twisted:

1084e0c269cf216dffb885f7c2fd6b32.jpg

Možda bi trebal malo špura naštelati.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dečeci,bi vi motali na mjestu da morate sparkirati na parking di se retrovizori moraju uvući da bi se ušlo, i di vam kotači od susjedove robe idu na deset centimetara. A nema polukruga za ući. Kamion sa mehaničkim volanom....eh,nebi bilo kurčenja - ja ću u pokretu pomalo motati - motaš na mjestu kaj ti mišiči pucaju i oči ti se beče. Ako očeš ući na drugu.Na prvu ne možeš,na prvu ideš ukoso mimo parkinga,jer ako neideš,nećeš niti nakon pet puta naprijed nazad ući uz tri asistenta.

Ali,kaj ja znam, ja sam samo ženskica....jel.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je je....ali ipak,ubit si, ne moram reći, to znaš,jel.....:fiery::icon_lol:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Dečeci,bi vi motali na mjestu da morate sparkirati na parking di se retrovizori moraju uvući da bi se ušlo,


U strahu su velike oci rekli bi neki iz mase,,, :(wasntme):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Koliko se ja sječam uvijek si se sparkirala profesionalno :icon_super::(clap): No nisem te poznal ali ČK tablica mi ostala u sječanju i priče o srčanoj curi iz Čakovca (naravno na zelenoj tržnici) !!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ZAšto ljudi to rade ?- danas , odnosno jućer sam gledao jednog u autu ..
Kontam da se letva volana znojila od muke , a mast istiskivana između nalježečih površina uzubljenja naporom njegovih bicepsa postala beskorisna tekučina .
Mjesta je bila malo .alo on ne odustaje ...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A šta ćeš,ako nema slobodnog parkinga,nagurati ćeš se i u mišju rupu,kolko god usko bilo.A ako prvi bočni ne potrefiš kako treba......motaš,motaš....

@Bobić,nije strah taj koji uvjetuje uvlačenje retrovizora.To ti je ono kada se moraš uvaliti tako da možeš otvoriti jedno tridesetak centimetara jedna vrata - druga ne možeš uopće - da bi izašao uz kabine tako da uvučeš i trbuh i cice..I gdje na širinu jedne i pol vozne trake - jer su pometali robu preko linije - moraš ući na parking kamionom od pet tona natovarenog sa šest na širinu dvije palete i jedno tridesetak cm plus.I pritom moliti Boga da susjedu kamion ili kombi ne štrajfaš.Nema tu nikakvog straha, tu im skidaš sve po redu svima po redu i samo čekaš hoće li prvi desni kraj poljubiti susjedovo vozilo.

E tako @puknuti - tu ti se mota na mjestu i baš bih ti voljela dati jedan mehanički pretovareni da ga sparkiraš jedno jutro poslije tri,kada zakasniš na tržnicu i svi već posložili robu,a ti moraš ući.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Da gadno je to kad kasnis a znas da moras uci na knap,,,:icon_e_wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh