• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 2511

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Kod mene su još dva 2511 generalka nije još na njima rađena . Koliko bi došla ? Pikse oko 1000 kn obrada radilice ležaji dihtunzi oko 800 kn pvp dize 1500kn maximum . Getribu obično netreba popravljati (ista kak na velikom ursusu koji je duplo jači) . Za malu poljoprivredu bolji od 533 jednostavniji i puno bolje pali i puno manje troši no i slabiji .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Odgovarate na temu staru godinu dana. Očito više nije važno.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-2511-oglas-22728493

Kaakva su iskustva sa tim traktorima?
Na slici se ne vidi dobro, on ima jednu papucu za kocnice? Moze se kociti samo sa jednom stranom ili ne? Kakve su im kocnice?
Kakva im je hidraulika?

Imaju li nekih mana po kojima su poznati, da se obrati pozornost?

Planiram ovoga ici pogledati, blizu mi je
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Ima jednu papuču koja koči oba kotača kad hočeš kočiti jedan ispod sica je poluga za okrenuti lijevo ili desno u koji smjer okreneš taj kotač koči . Hidraulika kao ma velikom ursusu ali kvalitetnija getriba isto malo troši dobro pali ali za nekaj veće fali snage .
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Treba mi traktor za prskanje, vozikanje, kultiviranje i vozikanje. Za sve drugo je Medo tu.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Mali je rođen za takve poslove motor kao pol mede getriba ista jedino je skupo popraviti pvp.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Ak možeš najti 3511, veći brat 25-taka, je puno bolji izbor, u rangu snage ko 539, a učinkovitiji od njega.

Po izboru brzina i komforu, 25-tak je bolji od malog mede, ali je Ursus osjetno jači i moćniji od njega.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Nije 3511 je isti kao i 2511 samo celinder više , 3511s je isti kao 4712. Borung na 25/3511 je 95 a 3511s/4718 100 mm .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Govorimo o URII seriji 25-11, 35-11, 45-11.

Ovaj kojega ti spominješ je 35-11S, blizanac 47-12. Taj je za klasu teži i jači. I mlađi.

47-18 je 47-12 s tvornički ugrađenom kabinom.
 

durozetor

Član
Tu od
12 Tra 2014
Poruka
64
Osobno imam zetor 2511 traktor nije svemoguć sve zavisi za sto ga trebaš ima svoje prednosti ima svoje nedostatke,moj zetor je iz 1969 godine i definitivno nije sranje. Uz dužno nepoštovanje gospodine puknuti vi ste sranje.
 

totalnoflegma

Novi član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
2
Uljem, imaš dva čepa na koja točiš.
Jedan je na samoj pumpi (obično ključ 12), a drugi na regulatoru (u večini slučajeva ključ 14)
U obje rupe natočiš po jednu uljenku ulja, dosta mu bude, a ako bi i bilo previše pumpa bude višak izbacila.

Lijepi pozdrav, prvo da velim hvala, sav info koji mi je trebal za trakac našao sam uz malo traženja na stranicama ovog foruma. Imam 2511 od dede koji je bio u lošem stanju, a sad to više nije. Moje pitanje je vezano podmazivanje bosch pumpe, maknuo sam čep sa pumpe na najnižoj točki, ispustil staro ulje i nakon toga nalijal na gornji čep oko deci novog ulja. E sad mi treba info, di je taj čep na regulatoru na koji se toči druga runda ulja..?
 

totalnoflegma

Novi član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
2
Slika pumpe...

Ulje_bosch_pumpa_Kopiraj_Kopiraj_3.jpg
 

genijalac

Novi član
Tu od
21 Svi 2018
Poruka
28
Pozdrav ljudi.

Vidim da na ovom forumu ima pametnijih od mene pa da pitam.

Naletil sam na 25-aka koji je stajal par godina. Zaheb je u cijeloj priči kaj hidraulika ne diže. Ulje je promjenjeno, bilo je koma, filter na magnetu pun špene a onaj na pumpi pun taloga.
To sam na brzinu zmijenjal ali i dalje ne dela.

Međutim, kad potegnem ručicu u položaj za dizanje ili spuštanje oduzme mi gas i počne krčat u getribi.

S obzirom da sam propali ekonomist, a ne mehaničar, prije nego kaj krenem prčkat dalje molim savjet.
 

Najnoviji postovi

Na vrh