• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 3511 S

M

milanče

Guest
Ima li ko katalog delova za zetor 3511S i radionocko uputstvo za isti
kupujem blok motora za zetor 3511 S
HITNO JE :(
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
imam ja od 2511 ali to ti je tu negdje približno ako hočeš javi se......tokarpz
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
tokarpz kaže:
imam ja od 2511 ali to ti je tu negdje približno ako hočeš javi se......tokarpz

Nije isto, čak ni približno.
3511S je zapravo 4712
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
je je u pravu si

samo šta na njemu znači automatic na mom 2511
imam širajzli za mijenjač a ništa drugo jedino ako je minus 40 on pali na dugme na pumpi
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
prodajem 3545 ako je ko zainteresovan :))
nalazi se u tesnju. :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Hurlimann H-470A kaže:
prodajem 3545 ako je ko zainteresovan :))
nalazi se u tesnju. :D
Koliko je star i u kakvom je stanju? Jel' mu ispravan prednji pogon?
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
ZJ kaže:
Hurlimann H-470A kaže:
prodajem 3545 ako je ko zainteresovan :))
nalazi se u tesnju. :D
Koliko je star i u kakvom je stanju? Jel' mu ispravan prednji pogon?
jutros ga prodo... dobar mu je predji pogon nisam imao problema :D :D
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
jel neko imao , ili ima 2511 i kakve su ocjene za taj traktor
djeluje mi kao solidan malisan
kakvo mu je kvacilo , kardan
inace utisci
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Troši ko upaljač.
Čuje brdo prije nego ga vidi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
savoris kaže:
jel neko imao , ili ima 2511 i kakve su ocjene za taj traktor
djeluje mi kao solidan malisan
kakvo mu je kvacilo , kardan
inace utisci
Imali ga mi 11 godina (1969...1980). Napravio više od 7000 sati, što za plugom, što kao pogon vršalice.
Jako dobar traktor, jedino je spor u tim radovima (premale snage). S njim radiš sve kao s 539, samo znatno sporije.
Ako već tražiš nekaj takvoga, 3511 je osjetno moćniji (i nešto malo teži).
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
a jel 3511 veci u gabaritima mislim kak bi se snaso u radovima u vocnjaku velicina 2511 je taman za isti
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
krki kaže:
a jel 3511 veci u gabaritima mislim kak bi se snaso u radovima u vocnjaku velicina 2511 je taman za isti
Po dimenzijama je dulji za 1 cilindar, dakle oko 12cm. Zadnje gume su mu 12.4-28, a na 2511 su 11.2-28, dakle širi je za neka 3cm.
Zanemariva razlika, a mislim da bi se dal i suziti (ako skineš blatobrane).
 

Riis

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
155
E ovak ljudi, išao sam gledat jednog zetora 3511 S, inače traktor mi je poznat i znam sve o njemu, prodaju ga nasljednici od 1 vlasnika koji je lani preminul. traktor sam isprobal i s obzirom na godine on je u dobrom stanju, jedino kaj me brine jer je bila voda ispuštena is kilera, a nije is motora druga pipica, za sad nigdje ne curi i nefali vode nakon sat vremena vožnje, glave su suhe, i nigdje nema znakova pucanja, dogovorio sam da ga uzmem na probu 1 dan da ga isprobam pod opterečenjem, sad me zanima jel ako radim s njim cijeli dan i ne procuri, jel sigurno da nije se niš puknilo ili ipak treba otvarat motor da se pregleda.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako nakon sat rada ne pušta vodu i ne miješa ulje i vodu blok je preživio . Na istom traktoru otac je zaboravil ispustiti vodu na -15 . izbil je čepove na glavama ali ništ se nije desilo , čepovi vračeni i glave trošak samo dihtunzi .
 

Riis

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
155
Glave su suhe, jedino sesječam da je vlasnik bio rekao da je nakon cijelog dana rada potroši za oko 2 deci vode, ali on je bil pedantan i svaki put u jutro je pregledaval to, a mislim da je najvjerovatnije ili dihtung glave ili koji čep, jer motor nije otvaran nikad ni glave skidane, jedino je na kočnicama nešto mjenjano i gume orginal su pred 3 godinne promjenjene.
 

Riis

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
155
Sljeđećih dana planiram sređivat hidruliku na 3511s, sad ču stavit izlaz za kiper prikolicu, kipericu će koristt imt 539 i zetor, pa me zanima jel mogu stavit transhidrol u hidruliku ili mora bit hipenol?
 
Na vrh