• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 3511

luj35

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
8
pozz svima kupio sam zetor 3511 i imam problem s hidraulikom kad digne onda poskakuje i ne mogu kipati prikolicu
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
A jel možeš kipati kad je ručica hidraulika spuštena jer hidraulik mora diči do određene visine da bi kiper radil .
 

luj35

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
8
probal sam jućer samo sa ručicom za kipanje ručica hidraulike je bila spustena
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel se čula pumpa hidraulike i jel se vrtel kardan naj niži zub oko je 3511 ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,964
To kaj poskakuje, misliš poluge digne do određene visine pa se same spuste i dignu na tu istu zadanu visinu?
 

luj35

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
8
da digne na određenu visinu pa se malo spuste pa opet digne na istu zadanu visinu
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,533
Poklopac hidraulika dole i to sve posložiti nanovo i biče ko novi ,anije to tako ni preskupo pogotovo ako imaš nekog da ti pokaže ili sam složi.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ja sam skoro na c360 skidao poklopac hidraulike i hidro pumpu nosio kod hidrauličara ,stavio sve novo i sad hidraulika radi kako treba i nema nigdje kapi ulja oko poklopca a majstor uzeo samo 60 eura,testiro sam tako što sam poluge privezao sa lancom za stablo i povuko ručicu u položaj za dizanje i na malo jačem gasu od lera diže prednji kraj u zrak.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,964
da digne na određenu visinu pa se malo spuste pa opet digne na istu zadanu visinu
To su najvjerojatnije manžete na klipu, ali za svaki slučaj moraš prebrtviti i razvodnik.
Kaj se tiče kipanja ja predpostavljam da se nekaj otkopčalo. Kad povučeš polugu za kiper, na ler gasu, dali motoru padnu okretaji?
ima li ko šemu hidraulike od 3511 ili cijele getribe
Neznam koliko ti bu šema pomogla.
kad rastaviš ako zapneš imam ja slika pa ti pomognem pojasniti.
 

luj35

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
8
ništa se ne događa kad potegnem polugu za kipanje motor normalno radi
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Ja sam skoro na c360 skidao poklopac hidraulike i hidro pumpu nosio kod hidrauličara ,stavio sve novo i sad hidraulika radi kako treba i nema nigdje kapi ulja oko poklopca a majstor uzeo samo 60 eura,testiro sam tako što sam poluge privezao sa lancom za stablo i povuko ručicu u položaj za dizanje i na malo jačem gasu od lera diže prednji kraj u zrak.

Mene tvoje metode testiranja bilo čega na tom ursusu poslije popravka fasciniraju iz dana u dan :D:p
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Hahah a mora se testirati da vidim jel sve uredu a ako nije onda opet da ide na popravak.
 

Vale

Novi član
Tu od
31 Svi 2011
Poruka
17
Poštovani forumaši!
Imam problem sa Zetorom 3511.
-kaplje ulje iz auspuha
-dimi crno pod opterećenjem
Inače pali normalno, zračni filter ima novo ulje, minimalno ispuhuje na karter.
Hvala za savjete.
 

lojnic

Novi član
Tu od
8 Sij 2021
Poruka
1
pozdrav ekipa!
Imam starog zekija 3511 71 god potrebna mu je lagana generalka motora.
cuo sam da je moguce stavit djelove od jaceg tipa npr. 3511s il 4911 pa me zanima ako djelovi paseju i jeli to moguce izvest ma da ja vjerujem da je pa me zanima vase misljenje
 

Najnoviji postovi

Na vrh