• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 4911

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Pa za auspuh je najlakši lijek nabiti neku cijev unutra ili navariti drugi komad na njega... Ja sam nabio koljeno sa zadnjeg lonca od Golfa 2 na IMT-a jer imam onaj ravno odsječeni pa kad krene čekićat uši prokrvare.
A na Tomu sam nasadio srednji lonac od dvojke sa povarenim koljenima i sve dobro.

Fuš sistem, al' bome je jeftinije nego kupovat novi auspuh zbog cca 10cm cijevi...
 

Mrky95

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
125
Lisnik, nisam baš siguran da 4911 ima servo volan.
A da i ima, ATF nebi baš razrijedil motorno ulje.

E tu bi se malo zeznul pogledaj moje slike u ovoj temi.Ima gov*o izvod za servo i prednji dekl ko 5211.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,953
Rijetki su takvi i pri nama nisam niti jednoga takvoga videl. Zato sam i to napisal.
Ali, u svakom žitu ima kukolja :D:
 

Mrky95

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
125
I kod mene isto slabo viđam takve.Moji su imali sreče pa su naletili 79 na novoga.
 

neznam_nis

Član
Tu od
23 Ožu 2013
Poruka
71
Trebam pomoc!
zetor baca naftu na iberlaf od bos pumpe, pod vecim gasom baca više van nego kaj potrosi :mur:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Ili dole ugradiš flašicu pa vračaš u rezervar ili potražiš pomoč bošiste.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Bogami, na ac sam pozabil pa sam te prerano u trošak bacil :mur::mur:
 

Borna456

Član
Tu od
28 Stu 2016
Poruka
33
Imam problem,ma 4911 mi alternazor jebe vec godinu dana i 1 put sam nosio alternator majstoru kaze sve u redu vrati ga natrag i nakon 2 mj isprazni se opet akumulator i vozio sam mu traktor onda je kao nes slozio al lampica je svejedno svjetlila al je reko to ti tak treba bit i prije par mjeseci mi rikne akumulator i po novi zbog toga,jel imao ko kakvog iskustva sa alternatorom
I zna u oranju ili nekom poslu di je jaci gas cim stisnes vise od pol gasa lampica prestane svjetlit
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Staviš alternator od nekog auta( Bosch ili Iskra) malo igre oko nosača ti stari Zetorovi alternatori se ne isplate popravljati .
 

neznam_nis

Član
Tu od
23 Ožu 2013
Poruka
71
Pozdrav, želio bih postavit termostat ali neznam kak ide, kaj bi ga trebalo drzati unutra?
 

Prilozi

  • 20171021_163703.jpg
    20171021_163703.jpg
    41.2 KB · Pregleda: 208

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,729
Drži ga osigurač kojeg si trebal kupiti skup sa termostatom, al čini mi se da bi tu trebala i nova cijev jer je pojelo kanal za osigurač.
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
Imam problem,ma 4911 mi alternazor jebe vec godinu dana i 1 put sam nosio alternator majstoru kaze sve u redu vrati ga natrag i nakon 2 mj isprazni se opet akumulator i vozio sam mu traktor onda je kao nes slozio al lampica je svejedno svjetlila al je reko to ti tak treba bit i prije par mjeseci mi rikne akumulator i po novi zbog toga,jel imao ko kakvog iskustva sa alternatorom
I zna u oranju ili nekom poslu di je jaci gas cim stisnes vise od pol gasa lampica prestane svjetlit

To sto lampicu kasno gasi znaci da nije nesto najbolje najverovatnije dioda neka.
meni je jedan crko u mraku sve zivo bilo popaljeno i vuklo dosta struje,stavim drugi ok je sve i šposle duzeg nepaljenja prazan. zakljucim da ga je radio cd dotamanio.postavim prekidac za radio i prekinem struju, vise nema tih problema.

I na autu se slicno desavalo al ponekad obicno u jesen. I vise nee.
 

neznam_nis

Član
Tu od
23 Ožu 2013
Poruka
71
Dali je potrebno skinuti granu od zraka da bi se skinula grana od vode. Neznam jel je samo po 1 saraf na glavi ili ima ispod grane od zraka drugi saraf?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Treba skinuti i granu usisa da bi odšarafil donje (imbus) vijke koji drže granu vode.
 

neznam_nis

Član
Tu od
23 Ožu 2013
Poruka
71
Da skuzil sam, skinuto bez problema
 

Prilozi

  • IMG-20171028-WA0006.jpg
    IMG-20171028-WA0006.jpg
    56.6 KB · Pregleda: 138

Najnoviji postovi

Na vrh