• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 4911

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Normalno, jer kad se traktor ne kreče i nakon par sekundi zupčanici se zaustave nema krčanja, ali u vožnji se sve vrti i u biti trebalo bi lakše ukopčati ako uskladiš okretaje
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
...
Da napomenem, kada mijenjam brzine dok se traktor ne kreće .
Onda poradi na praksi.
Probaj za početak na ravnici s laganim padom.
Ubaci u 3., ubrzaj na ~2000, stisni kuplung, otpusti gas i izbaci iz brzine. Sekundu-dvije kasnije kad je motor blizu ler-gasa, ponovno pritisni kuplung i nježno probaj ubaciti u 4.
Ponovi priču između 4. i 5. na isti način.
Na uzbrdici je to dosta teže, jer prije stanu kola nego kaj motoru padne brzina.
 

Mićko123

Član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
91
Imam još jedno pitanje,
Pošto mi hladnjak ima čep sa 2 položaja, prvi je da je čep zavrnut do kraja a drugi položaj čepa je da je zavrnut do pola, pa me interesuje u kojem položaju je najbolje ostaviti čep da voda u sistemu ima optimalan pritisak i optimalno hlađenje.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
I pita me koje gume mu preporučam, pa eto ja pitam vas što bi bilo najbolje IMG-20221005-WA0015.jpg
A u pozadini se vidi sila ,jer je..o dvorište bez rakete isto ko i ona uzrečice jebo zemlju koja Bosne nema
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,985
Rukom se da pomakivati kad pedala nije stisnuta, ali kad ju stisneš zadnjih par centimetara hoda pedale mora početi pritiskati gumu.
Eto,naučio sam još nešto novo
Šta bi se desilo,ako se recimo podesi tako da ta guma lovi prije nego tih zadnjih par centimetra
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Eto,naučio sam još nešto novo
Šta bi se desilo,ako se recimo podesi tako da ta guma lovi prije nego tih zadnjih par centimetra
Tvrda pedala pri kraju kad hočeš do kraja pedalu stisnuti ili se nebi dala dovoljno sabiti pa nebi imal kvačila.
 

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
374
Najbolje bi mu sjele neke radijalne gume 380/85 r28 bio bi udobniji i bolje bi grabio pogotovo u blatu. Nažalost ove kaj je kupio,gore ne može.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Jesam ja primjetio, zašto blatobrani od fergusona kad i Zetor ima dobre blatobrane?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
A naročito 4911, on stvarno ima jake i nosače i blatobrane.
Jesu ih malo unakazili s onim rupama kroz koje kablovi idu a blato nejde van, ali su jaki i ne trunu baš.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ima jedan naš forumaš odrezane blatobrane (predpostavljam iz istog razloga).
i ko god da ih je suzil napravil je to ljepo.
 

Mićko123

Član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
91
Pozdrav svima,
Imam zetora 4911 i primjetio sam da mi pomalo curi ulje na gornjem poklopcu hidraulike. Pa sam prije par dana kupio novi dihtung i silikon. Htio bih za par dana to da promijenim, pa me interesuje na šta trebam da obratim pažnju kada budem skidao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh