• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 50 super

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Pozdrav svima,molio bih pomoć.
Zapeo mi je za oko jedan zetor 50 super iz 67.g. s 50ks,2740kg u solidnom stanju.
Je on i hrđav i radio je nesto u šumi pa je nesto i svinuto itd.
Upalio je zgodno.
Ima zvuk onaj pravi zetorov s 4 klipa ali neznam kakav je u praksi?
Zanimaju me mane i nedostatci (godine su priča za sebe)
 
Z

zetor4718

Guest
Pozdrav svima,molio bih pomoć.
Zapeo mi je za oko jedan zetor 50 super iz 67.g. s 50ks,2740kg u solidnom stanju.
Je on i hrđav i radio je nesto u šumi pa je nesto i svinuto itd.
Upalio je zgodno.
Ima zvuk onaj pravi zetorov s 4 klipa ali neznam kakav je u praksi?
Zanimaju me mane i nedostatci (godine su priča za sebe)

u praksi je kao i svi zetori,standardno.ako ti se sviđa kupi,ima snage,netroši puno,djelovi bagatela...zetori ti inače super pale i kad su im motori pri kraju,samo da znaš!
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
super traktor sve sta je rekao zetor 4718 je tako samo nevalja za oranje mislim da on nema fini hidraulik pa tu dolazi malo do problema inace za transport sumu i ostale teske poslove dobar malo su i godine tu upitne malo je star ali ako je povljno uzimaj i ako ti treba tako nesta! pozz!
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Istina da nema fini hidraulik,na kraju ja imam malog rusa pa znam sta je to.
Od strojeva čovjek ima i dvobrazni plug olt slavonac 14 colas kotačom i veli moze se probat.
traktor mi je inače strava i trebo bi orat i tanjurat super
Kabina je za odstrel i hrdava je pa bi ju i skinuo
Jos da se dogovorimo oko cijene
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Dogovorio sam se za cijenu,treba slozit diftung vodene pumpe ili kupit novu pumpu pa kad to rijese idem po traktor.
Vidio sam da član Josip123 ima takva dva doma pa bi molio slike i koju riječ o njima,
Koliki plugovi,tanjurače?
 
Z

zetor4718

Guest
Dogovorio sam se za cijenu,treba slozit diftung vodene pumpe ili kupit novu pumpu pa kad to rijese idem po traktor.
Vidio sam da član Josip123 ima takva dva doma pa bi molio slike i koju riječ o njima,
Koliki plugovi,tanjurače?

Plugovi 14 cola,tanjurače 24 diska i nemaš šta razmišljat,jak je on kao konj.koliko si dao za njega zanima me čisto informativno,naravno ako nije tajna?
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Ok za tanjurače sam i mislio 24 diska,al 14 cola plug? Mozda jednobrazni? mislio sam probat 2x12, pa ćemo vidjet
a cijena moze na pm, ne bi javno
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
koliko vrijedi ovaj traktor?
1968.g prvi vlasnik,papiri,motor solidan
 

Prilozi

  • DSC00078.jpg
    DSC00078.jpg
    81.2 KB · Pregleda: 1,980
  • DSC00077.jpg
    DSC00077.jpg
    77.5 KB · Pregleda: 3,685
  • DSC00076.jpg
    DSC00076.jpg
    80.9 KB · Pregleda: 2,293
  • DSC00081.jpg
    DSC00081.jpg
    79.9 KB · Pregleda: 2,412
Z

zetor4718

Guest
koliko vrijedi ovaj traktor?
1968.g prvi vlasnik,papiri,motor solidan

gle za svakog pojedinca vrijedi drukčije,a za mene vrijedi nekih 12 000kn zato što ima kabinu,nije uništen,e sad kakav je motor budeš vidio ka počneš raditi snjim.djelovi se mogu nabaviti i nisu skupi tako da se nebrineš,a da daš i više nego što sam napisao nebi pogriješio.iskreno nije neka limuzina,ali nisu ni neki novci!
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
S obzirom na obzir,moram javiti da biseri koji nisu čuli za ANTIFRIZ stavili su vodu u hladnjak i jutros je ustanovljeno da je puko blok motora.
Tako da se odustaje od kupovine i nastavlja potraga
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
moj prijatelj ima jednog takvog samo nije radio ko zna otkad i nema kabinu ako si zainteresiran mogu ti poslati broj njegovog mobitela na p.m.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
moj prijatelj ima jednog takvog samo nije radio ko zna otkad i nema kabinu ako si zainteresiran mogu ti poslati broj njegovog mobitela na p.m.
Moze kobac šalji broj na p.m. Bitno je da upali a drugo cemo riješit
 
K

kprebez1

Guest
zetor super 50

Pozdrav svima,ja sam novi član i molio bi za pomoć.Imam Zetor super 50 al je motor u lošem stanju pa da li netko zna gdje ima dijelova i takvih traktora cijelih za dijelove.
Tema spojena s drugom jer postoji ista tema
marko93
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Z

zetor4718

Guest
Pozdrav svima,ja sam novi član i molio bi za pomoć.Imam Zetor super 50 al je motor u lošem stanju pa da li netko zna gdje ima dijelova i takvih traktora cijelih za dijelove.
Tema spojena s drugom jer postoji ista tema
marko93


dijelova imaš svugdje gdje se prodaju dijelovi za traktore Zetor samo ih vjerojatno treba naručiti,pitaj u Kirš prom ali mislim da je kod Hubzina jeftinije.
 
K

kprebez1

Guest
zetor super 50

Pozdrav prijatelju,sve sam ih zvao i za njih je to malo veći problem jer je traktor veteran pa su i cijene velike npr.garnitura ležajeva 2500-3000 kn i plačanje odmah jer malo tko ide to radit na tim traktorima.Ja sam ljubitelj tih traktora tako da ću kad tad jednog složit sa full generalkom makar morao sam otići u češku po dijelove.Molio bi ako netko zna za takvog zetora da stoji negdje u (šljiviku) za dijelove da mi odgovori.Hvala.:madmana:
 
Z

zetor4718

Guest
Pozdrav prijatelju,sve sam ih zvao i za njih je to malo veći problem jer je traktor veteran pa su i cijene velike npr.garnitura ležajeva 2500-3000 kn i plačanje odmah jer malo tko ide to radit na tim traktorima.Ja sam ljubitelj tih traktora tako da ću kad tad jednog složit sa full generalkom makar morao sam otići u češku po dijelove.Molio bi ako netko zna za takvog zetora da stoji negdje u (šljiviku) za dijelove da mi odgovori.Hvala.:madmana:

ja takve traktore kod nas nisam ni vidio u knjigama a ne pod šljivama.trebat češ ići po dijelove u Češku pa kad kupiš sklopove usput uzmeš još jednog super 50,evo ti stranica pa si potraži što trebaš a najbolje bi ti bilo da imaš nekoga u Češkoj tako b lakše riješio stvar

http://stroje.bazos.sk/?hledat=zeto...okalita=&humkreis=25&cenaod=&cenado=&kitx=ano
 
Na vrh