• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5011-odzračivanje.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,048
Ne diraj ta dva izbušena i zarezana vijka ni za živu glavu.
Nema potrebe za tim, a tud ulje niti možeš niti smiješ nadoljevati.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa nema potrebe za ozracivanjem kod njega samo nadrukati gorivo ac pumpicom dok ne pocne pistati iza bos pumpe.
 

dosuh

Novi član
Tu od
31 Sij 2014
Poruka
12
Kako se stela ublizgavanje nafte odnosno da ranije ili kasnje ublizga..
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Koji čep,ako misliš na čepu rezervoara nije to jer sam ga skinio i stavio karnister od 20 l i opet se ugasio.


Probat ću to a šta misliš da ću dobiti stim?
Ja mislim da je ac pumpa jer neznam šta bi drugo moglo biti!
Pozdrav Darko,
Jeste na kraju uspjeli rijesiti problem?
imam identican problem kao i Vi sa grakom u sustavu goriva... samp ga jos nisam rijesio.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,048
Koji je točno tvoj problem, kaj se događa?
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Imam isti problem kao šta je opisam u postu iznad... problema sa dovodom goriva tj. negdje mi u sistem vuće zrak. Zamjenio sam sva crijeva, bakrene podloške, staklenu čašicu i ručnu ac pumpicu... i dalje mi vuće zrak. Kada napunim spremnik skroz do vrha onada je ok ali jako kratko vrijeme...

Sada sumljam da je možda pri samom vrhu unutar tanka šuplja „slamka“ koja je za usis goriva.. pa da na tom mijestu vuće zrak.

Na mom spremniku ta slamka (za usis i povrat goriva) je zavarena za sam tank.
P.S. Moj traktor je Zetora 3320 (98.godište , kockasta hauba).

Vidio sam da je na starijim zetorima taj dio spojen preko prirubnice... pa sam mislio nekome dati da mi izreže taj dio i ugradi te slamke na prirubnicu...
Da li imate saznanja da je već netko imao problema s tim slamkama u samom tanku... (moj tank je onaj manji od 55l).
1694764584918.png

namjeravam kupiti ovakve "slamke"
Rozvaděč paliva 55 l | ZETOR SHOP – náhradní díly Zetor
1694764638438.png

Ideja mi je da napravim ovakvu prirubnicu na tanku kao sta su imali stari zetori..
1694764689189.png

Ovaj vikend cu napraviti još jedan test na nacin da cu kanistar s gorivom staviti u kabinu i tako raditi traktorom... ne znam više sta da napravim s tim sistemom goriva...

P.S. ja nisam mehanicar... sam pokušavam riješiti ovaj problem :)

Svaki savijet je dobrodošao... HVALA UNAPRIJED !
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,048
Ovaj vikend cu napraviti još jedan test na nacin da cu kanistar s gorivom staviti u kabinu i tako raditi traktorom... ne znam više sta da napravim s tim sistemom goriva...
Probaj na opisan način pa javi kaj se događa.
A karnister nemoj stavljati u kabinu, zaveži ga dole za stepenice pa da vidimo kaj onda veli.
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Ok... javim kako ce proc vikend.... (za vikend vadim krumpir).

P.s. zasto da ne stavim u kavinu? Zbog visine pa da ne ide slobodnim padom ili neki drugi razlog?

Hvala!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zato da imaš istu visinu kao orginal ...ako staviš na krov ne bude zrak potegnul baš da je sve labavo
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Sve spremno za sutra... samo jos nisam spojio cijevi...
Ako ce opet zezati tada krecem s ovim novim "tankom".
 

Prilozi

  • 20230915_221206.jpg
    20230915_221206.jpg
    45.5 KB · Pregleda: 23

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,048
Šta uradi crni sine o_O
Crijeva nesmiju biti tak namotana jer se nikad nebu odzračil, a i samu posudu za naftu spusti za stepenicu niže.
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
ovo za slici iznad je bilo privremeno na traktoru... za svaki slucaj da imam spremno na njivi...
Krenulu smo s vađenjem krumpira i nakon cca 2-3h rada traktor je poceo trokirati... tada sam stavio u pogon ovaj dodatni kanistar.
- nije mi stao na stepenicu ispod (preveliki kanistar)
- crijevo za usis goriva sam stavio ravnu tj. kratku, a povrat je duža i zamotao sam je oko žmigavca :)

i moram rec da se nakon toga traktor nije ugasio... tako vjeojatno mi je kvar u tanku...

prije nego krenem rezati tank, još ću isporati raditi s traktorom, a da mi je kanistar niže kao šta ste rekli da ga stavim na nižu stepenicu.

 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dobro si ti njega istestirao..nisam vidio da li si provjerio sama crijeva od rezervara do AC pumpice?

Za pranje rezervara ubaci unutra dvije šake čavli za knauf..tanji lanac i mučkaj da mehanički skineš hrđu.
Prije toga skini plovak da ga ne ubiješ..u svim smjerovima ini svim položajima...postoji i kemijska metoda (srčaj na you tubu)ali nije jednostavna kao mehanička.
Cijevi popravi kako si zamislio..Ja bi sad umočio bakrene "slamke" i zelemio na ulazu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,048
Video ti je bomba, trebal bi se takvim stvarima baviti a ne mehanikom .... mada vidim da si ti spreman i PVP u dijelove metnuti i mjenjati neke gumice u njoj :unsure:

U tom rezervaru su dvije cijevi (ili kak ti veliš slamke) i obje su do dna. Jedna ful do dna (povratna), a ova druga par mm iznad dna.
Nije majstorski, ali ja bi uzel neki fi komad i malo stisnul dno da povratna nebu do dna, zamjenil usisu i povratu mjesta i kraj priče.

 
Na vrh