• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5211

  • Temu pokrenuo klima
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Neznam, ja mislim da si ti njega malo pre rano upregnul.
da je on imal 50 vur pa onda pod malčer ili berač, ali prije.... meni se to ne dopada.
U svakom slučaju ne kontam gde bi zapelo da je propuhal i prestal.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Proradio treći klip pa dok je potrošio naftu moro dimit. Moj je bar 15 sati tuko na mjestu a sljedećih 50-60 samo navlaćio prikolice.
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Jel ko mjenjal sajlu od ručne na 5211? nemrem ju izvadit van nikak ili ne kužim sistem vađenja ili je zahrđala ali van ne ide. Dela se o onom gornjem djelu gdje je ručna za ručku zašerafljena, sajlu sam otpustil al bužir nemrem izvadit nikak...
 

imjura

Novi član
Tu od
16 Stu 2014
Poruka
25
najprije izvadiš sajlu dole ispod a zatim ju odvrtiš dok ju skroz gore ne odšaraviš iz ručke i onda bi morala se dati iščupati i sajla i bužir prema diferencijalu dole ja sam tak mijenjal na svojem
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Dole sam ju odšerafil i gore sam ju odšerafil al je nemrem iščupat nema šanse, zato i pitam jer me zanima da nema di kakav osigurač pa da ne strgam sve, al očito da je zahrđalo sve pa zato nejde.
 

imjura

Novi član
Tu od
16 Stu 2014
Poruka
25
bok dečki imam problem,stari (tata) je zabunom u getribu nadotočil nekih 3 litre motornog ulja umjesto hipenola u getribu na zeki 5211 kaj napravit i jel se bude kaj dogodilo ak ostane tak
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Nikaj se nebu dogodilo.
Pogledaj jel se ulje pjeni.
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Ekipa jel ima ko na zekanu 5211 prednju ralicu za snijeg? imam priliku kupiti dosta povoljno ralicu koja je bila na 5245 sa nosačem orginal za zetora i hidraulikom pa me zanima kak bi se zeko s njom ponašal?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
bok dečki imam problem,stari (tata) je zabunom u getribu nadotočil nekih 3 litre motornog ulja umjesto hipenola u getribu na zeki 5211 kaj napravit i jel se bude kaj dogodilo ak ostane tak
I jel se kaj dogodilo???

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Pozdrav. Htio bi malo ubrzat svog zetora 5211, pa me zanima jeli netko stavljao vece kotace na njega i do koja colaza je maximum. Konkretno, imam na ponudi kotace 13,6-36, pa me zanima dali bi to islo na zekana.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Zakaj ne, samo se bojim da bu taj 52 postal 25.
Prije bu čul breg nego kaj ga ti vidiš.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
S tim ga buš gumama i na ravnici prehitil.
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Uzasno mi je spor. Dok sjednem s njega na 7711 mislim da letim. Potreban mi je za transport cisterne.
 

Robi1990

Član
Tu od
3 Velj 2016
Poruka
48
Svatko tko želi brzi traktor za transport neka se kloni Zetora tih gabarita ;) Ja imam 5211 i 6011 i premda su mi traktori super (pogotovo 5211 koji je izvozni model), u transportu su mi bezveze (čak sam nekoliko puta pomislio zgriješiti dušu i nabaviti IMT 565 ili 577 umjesto 6011 za transport, al to bi bilo s konja na magarca pa ono).
 

zetor88

Novi član
Tu od
1 Sij 2014
Poruka
13
Pozz ekipa,imam problem tj.izmjesale su mi se brzine pa ako netko ima neki savjet bio bih zahvalan ;)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
Skini utvrđivač za brzinu u kojoj je ostal, vrati onu polugu ispot utvrđivača u položaj gdje treba biti, zašarafiš utvrđivač i to je to (ako znaš gdje su utvrđivači brzina).
 

Najnoviji postovi

Na vrh