• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 5245

  • Temu pokrenuo tomi539
  • Datum prvog posta

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
taj dio dode oko 120-130 kn noviji model koji se nemoze bas tako istrositi jer su sad stavili pojacanja na to mjesto, a sto se tice pumpi njegova rodjena je trajala do prije 8 god i tad stavim novu platim je 340 km i trajala je jedno 2 godine tad opet novu koja je trajala oko 10 ak dana i naravno reklamiram je dobijem novac nazad i narucim iz zagreba po broju sa njegove orginalne platim 260 km i evo je sad radi vec nepuni 6 god bez problema.
sto se tice ulja probao sam svasta a najbolje se pokazao hipenol 90 i njega koristim za sve ima dobar viskozitet pa se slabo i trosi prilikom zagrijavanja
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
taj dio dode oko 120-130 kn noviji model koji se nemoze bas tako istrositi jer su sad stavili pojacanja na to mjesto, a sto se tice pumpi njegova rodjena je trajala do prije 8 god i tad stavim novu platim je 340 km i trajala je jedno 2 godine tad opet novu koja je trajala oko 10 ak dana i naravno reklamiram je dobijem novac nazad i narucim iz zagreba po broju sa njegove orginalne platim 260 km i evo je sad radi vec nepuni 6 god bez problema.
sto se tice ulja probao sam svasta a najbolje se pokazao hipenol 90 i njega koristim za sve ima dobar viskozitet pa se slabo i trosi prilikom zagrijavanja

Znas da mozes pumpu iskluciti kad ne koristis hidraulik, to joj produzuje vjek ja to nisam znal i na 2000rs se potrosila i naravno mjenjali platili smo je tad 1300kn a sad su nesto jeftinije.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ma znam ja sve imam ga u malom prstu al te 2 pumpe jednostavno nisu valjale!

Ma srot roba.
Nego jesi ti mjenjal ulje u sunkama i kolko ga ide po sunki?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
zna li tko na kolko se stežu klipnjače na radilicu i ležaji ili tako nešto jer ja baš nisam upučen u to i stezanje glave pošto se radi generalno sve novo

Vidio pp ali zaboravio pa bum ovde.
Glava 16
Leteči 7-9
Glavni 11
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
Kaj ti je on rekel u vezi trnovanja?

pa rekel je kao da budu oni bušili blok i više se je zadržal na glavama i da se budemo čuli pa si ja mislim ak može provjerit i bez trnovanja jer stara radilica nije nigdje zapinjala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Izgleda da misli na trnovanje lezista radilice.
Znam, pukla je radilica, ali sad veli da budu bušili a ne trnovali.
Pa me zanima kaj budu bušili?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Pa to je trnovanje. Znači budu odradili i to jer očito treba.
 

Najnoviji postovi

Na vrh