• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 5245

  • Temu pokrenuo tomi539
  • Datum prvog posta

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
decki nemojte se svadat recite na koje ducane mislite jer sigurno sam u svakom bio i mogu nesto rec o njemu!
Ovaj u stupniku je poljo joso jel tak drzi dijelove za sve traktore i sve strojeve i vecinom ima sve ali ima i paprene cijene i ljubaznost im je na nuli nisam bio jednom kod njih nego par puta i uvijek sam otiso praznih ruku!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tako je upravu si i ne svadamo se nego debatiramo o iskustvima.:(blush)::icon_rolleyes:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Zato smo tu da kazemo svaki svoja iskusta o pojedinim ducanima da olaksamo drugima kad ce mu trebat nesto ja sam se osobno razocarao kod nekih trgovaca a razocarao sam se i u neke majstore tak da sam krenuo sam svi vecinu stvari popravljat uz pomoc ljudi na forumu ako za nesto nisam 100% siguran!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zato smo tu da kazemo svaki svoja iskusta o pojedinim ducanima da olaksamo drugima kad ce mu trebat nesto ja sam se osobno razocarao kod nekih trgovaca a razocarao sam se i u neke majstore tak da sam krenuo sam svi vecinu stvari popravljat uz pomoc ljudi na forumu ako za nesto nisam 100% siguran!

to sam ja i htel jer ima bezveznih trgovaca koji podvaljuju al neki ne zele valda to cut i smeta im.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Točno tak a ono kaj piše Češka ti se radi u Poljskoj i 3 privatnika u Češkoj ima i kvaliteta za zetore radi se na zapadu samo je skupa ko za MF .

može kakve informacije o ovim kvalitetnim dijelovima? tko ih pravi,gdje se mogu nabaviti?
 
N

Nevjernik

Guest
Pola tih dućana držismeće od dijelova kao i navedeni POLJO JOSO
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Joj znam za poljo joso i jos dva ducana na izlazu iz gorice dobro moras gledat kad uzimas.
Ovaj za pumpu se kune da je orginal i da je zamotana u bjelu zetorovu vrecicu,e sad ak neko ima bolje i jeftinije nek veli dobrodoslo je uvijek!:(y):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
može kakve informacije o ovim kvalitetnim dijelovima? tko ih pravi,gdje se mogu nabaviti?

Pravi Cobelschmit Sparex i sl ima ih u Njemačkoj sklop za Zetora ti je oko 400 eura od Cob,,, kvaliteta je odlična takve su imali Zetori koji su se izvozili na Zapad ostale cjene neznam .
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sta se niko ne usudi napisat misljenje za neki ducan ili do sad su vam samo majstori kupovali i ugradivali dijelove daj te kritike i komentare!!!!!
 

marijan1

Član
Tu od
16 Velj 2013
Poruka
225
kaj velite na dečke u Zetor motorpal servisu u Svetom Ivanu Zelini?Meni su lani radili boš pumpu na 6211 ,vidim da su opremljeni,velik dućan ,vlastita radiona,videl sam vani imt 539,i neki stari zetor ,napravljene generalke,znači rade i druge marke...

jel netko od vas imal posla s njima
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pravi Cobelschmit Sparex i sl ima ih u Njemačkoj sklop za Zetora ti je oko 400 eura od Cob,,, kvaliteta je odlična takve su imali Zetori koji su se izvozili na Zapad ostale cjene neznam .

Hvala! nema veze ako su u njemackoj,uvijek se moze naruciti.
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
Hvala! nema veze ako su u njemackoj,uvijek se moze naruciti.

evo ja sam u poljomehanizaciji jastrebarsko kupovao sve od radilice do šrafa i uljnu pumpu 530kn s tim da sam došao van radnog vremena jer sam se tako dogovorio i čovjek mi veli ak treba i u ponoč otvara dučan i stvarno sam zadovoljan a onog čega nema naruči i stvarno cijene pristupačne jer je radilica u jednom dučanu 6300 u drugom 5600 a kod njega i još jednog 3950, a staru bi prodal pao je uteg i uljnu pumpu pošto sam uzeo novu kad je sve novo
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
evo ja sam u poljomehanizaciji jastrebarsko kupovao sve od radilice do šrafa i uljnu pumpu 530kn s tim da sam došao van radnog vremena jer sam se tako dogovorio i čovjek mi veli ak treba i u ponoč otvara dučan i stvarno sam zadovoljan a onog čega nema naruči i stvarno cijene pristupačne jer je radilica u jednom dučanu 6300 u drugom 5600 a kod njega i još jednog 3950, a staru bi prodal pao je uteg i uljnu pumpu pošto sam uzeo novu kad je sve novo

To si bio kod Lovre ima ispred ducana veliku reklamu Zetora dupljaka jesam u pravu!
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
To si bio kod Lovre ima ispred ducana veliku reklamu Zetora dupljaka jesam u pravu!

tako je majstore kod Lovre a što se tiće zeline bio mi je traktor i gore dečki su odradili što je trebalo
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
tako je majstore kod Lovre a što se tiće zeline bio mi je traktor i gore dečki su odradili što je trebalo

Lovra ima dobre cijene i dosta se kuzi samo mu reci sta ti treba i ako ima dat ce ti cini mi se da on zivi tamo iznad ducana tak da mu nije problem otvorit poslje radnog vremena!
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
Lovra ima dobre cijene i dosta se kuzi samo mu reci sta ti treba i ako ima dat ce ti cini mi se da on zivi tamo iznad ducana tak da mu nije problem otvorit poslje radnog vremena!

da tako i ja mislim a prije je bio dučan s druge strane ceste u svakom slučaju ja zadovoljan pa ko voli nek izvoli se uvjeriti da je tip pravi znalac
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
prije je dućan bio na lijevu stranu a sad je na desnu, ubiti ovisi kako se gleda, ali to nije ni bitno. pokraj ceste je velika reklama bijelog zetora dupljaka na bijeloj podlozi.
Čovjek ima dobre cijene i sve što sam do sad kupovao kod njega bio sam zadovoljan, čak mi je sitnice i poštom par puta slao.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
da tako i ja mislim a prije je bio dučan s druge strane ceste u svakom slučaju ja zadovoljan pa ko voli nek izvoli se uvjeriti da je tip pravi znalac

potvrđujem sve gore navedeno isto kupujem kod Lovre i zadovoljan sam a kaj velite dosta se čovjek razumije
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
kaj velite na dečke u Zetor motorpal servisu u Svetom Ivanu Zelini?Meni su lani radili boš pumpu na 6211 ,vidim da su opremljeni,velik dućan ,vlastita radiona,videl sam vani imt 539,i neki stari zetor ,napravljene generalke,znači rade i druge marke...

jel netko od vas imal posla s njima

kaj je bilo s bosch pumpom da si ju moral uredivat?
 

Najnoviji postovi

Na vrh