• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 5245

  • Temu pokrenuo tomi539
  • Datum prvog posta

marijan1

Član
Tu od
16 Velj 2013
Poruka
225
Da nisi tankal u obrezu stalno?:(n):

nisam,al sam potrošil 300tinjak lit. stare lože,ostalo stricu u cisterni,pa mi dal,veli potroši to,meni netreba,a loža stara više 5 godina,
kažu neki "stručnjaci" da je izgubila masnoću
odonda mečem 0,5% dvotaktola,nemreš fulat,tu nema katalizatora...
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Agroprodaja zagreb,imaju 90%orginalnu robu za zetora i ursusa i imt i drze alternatore i anlasere magneton
016115725
098314387

Agroprodaja, Poljo joso, Poljomehanizacija brajković(Lovro) Agrimar imaju manje više istu robu i međusobno surađuju....
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Agroprodaja, Poljo joso, Poljomehanizacija brajković(Lovro) Agrimar imaju manje više istu robu i međusobno surađuju....

da medusobno suraduju al nemaju istu robu i poljo joso i agrimar imaju puno indije i jako su skupi sam sam se uvjeril.
 
N

Nevjernik

Guest
da medusobno suraduju al nemaju istu robu i poljo joso i agrimar imaju puno indije i jako su skupi sam sam se uvjeril.

Bome kad vidš one indijske dijelove glava te boli šrot.
 
N

Nevjernik

Guest
Ono kolko bilo jeftino ne vrjedi ni tih novaca uzas!

Najgore kad mi daju dio pa viče orginal a ja pogledam indija para mi skoči.
Danas pravu trgovinu nemožeš naći.
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
dragi moji forumaši hvala na savjetima a posebno forumašu muhaničaru ja sam pribavio sve dijelove i sve što je trebalo na obradu je napravljeno polako se sklapa motor i bit če to nova pila i bilo je nekih stavki i savjeta koja se ja ne bi ni sjetio pa još jednom hvala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
dragi moji forumaši hvala na savjetima a posebno forumašu muhaničaru ja sam pribavio sve dijelove i sve što je trebalo na obradu je napravljeno polako se sklapa motor i bit če to nova pila i bilo je nekih stavki i savjeta koja se ja ne bi ni sjetio pa još jednom hvala.

Jel sklopljen?
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Nadam se da češ to jenput složit i Zekan če ti opet dugo dobro služit. Ja mislim da je najteži rad upravo sređivanje motora na traktoru,drugo može se nekako lakše srediti. Jer malo gdje da nađeš dobrog majstora,koji to zna i da poslje toga sve dugo dobro radi.Imao sam jedan Ferrari 26 a bože nedaj kome sve da sam vozio djelove i tražio i sređivao to i ono a na poslje svega skužio,da gotovi su cilindri a koštali 2 komada 300 eur.naposljed sam ga prodao a cilindra nisam nabavio. Pušio je kad je bio hladan i pod teretom,i prodao ga.

Znam,da dobar majstor može sve sredit kao treba a nadam se ,da ga imaš ti!Pozdrav!
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
mogu reči da imam dobrog majstora radio mi je na kombajnu također generalku pa i na ovom zekanu bio sam kod njega u petak i vidio sam su klipi celindri radilica i osatalo na svojem mjestu i veli da za sad sve paše pa se nadam da če tako i ostati vele ljudi strpljen spašen pa tako i ja hvala svim forumašima koji me podržavaju i ohrabruju :icon_thumright:
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Sjesce to sve na svoje mjesto.Samo treba imati strpljenja.Pisi nam kako je proslo na kraju.Jesi li zadovoljan poslom.
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
zekan je jučer bio gotov treba ga razraditi i onda u akciju jedva čekam konačno:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh