• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 5245

  • Temu pokrenuo tomi539
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
onda dobro ja vam vjerujem ak treba to raditi neka naprave a što mislite za cijenu
Mislim da nije pretjerano, sve ti je to tu negde, a posel bu odrađen kak treba.
To je najbitnije u toj priči.
kaj mi preporučate uzeti novu uljnu pumpu ili staviti ovu staru
Otvoriti staru i provjeriti sigurnjak, pa onda videti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Jebla te Agroprodaja,
Jel ti znaš od koga oni uzimaju?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Znam i uvjek mozes trazit kaj hoces skuplje ili jeftinije i decko moze narucit kaj god treba iz ceske.
Uvjek imaju skoro sve za zetora pricam. Di bi ti kupil samo nemoj reci kris prom.
Nekaj kaj ide rjede naruci se i naruci kaj ti hoceces odnosno kolko para imas.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Za gume nemam pojma nikad ih nisam pital za gume. Kaj su se tebi zamjerili da imas tak protiv?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Znam i uvjek mozes trazit kaj hoces skuplje ili jeftinije i decko moze narucit kaj god treba iz ceske.
Uvjek imaju skoro sve za zetora pricam. Di bi ti kupil samo nemoj reci kris prom.
Nekaj kaj ide rjede naruci se i naruci kaj ti hoceces odnosno kolko para imas.

Iz Češke ali od koga kad si zadnji put bio u Češkoj ? Znaš tko sve radi ČEŠKE djelove :icon_evil:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Neznam i ne mislim se zamarat jos i s tim jer djelova ima od svud indija turska italija...
Pa nemam razloga nevjerovat djelovima iz ceske jos k tome me nisu iznevjerili i da decki o cemu pricamo vise nema te kvalitete ko prije 98god. Sad vladaju indija kina i turska!!!:(wasntme)::(hi):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Neznam i ne mislim se zamarat jos i s tim jer djelova ima od svud indija turska italija...
Pa nemam razloga nevjerovat djelovima iz ceske jos k tome me nisu iznevjerili i da decki o cemu pricamo vise nema te kvalitete ko prije 98god. Sad vladaju indija kina i turska!!!:(wasntme)::(hi):

Točno tak a ono kaj piše Češka ti se radi u Poljskoj i 3 privatnika u Češkoj ima i kvaliteta za zetore radi se na zapadu samo je skupa ko za MF .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
To nisam znal hvala na informaciji al kaj mogu bolje kupit za zetora nego kad pise zetor brno cz.?:(
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Za gume nemam pojma nikad ih nisam pital za gume. Kaj su se tebi zamjerili da imas tak protiv?

Meni stvarno ništ, nikad nisam tam bil, ali ti ih fališ po čitavom forumu niti da si suvlasnik.
Bum ti sutra napisal kak oni gore kupuju dijelove, mada ti je dio več Željko napisal.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja ih ne hvalim bezveze i ne po cjelom forumu nego gdje je tema zetor djelovi,a mogu nabrojit jos 4 ducana sa zetorovim djelovima koji drze srot robu a hvale se na sva zvona.
Kod agroprodaje nikad nisam otisel nezadovoljan,a ja ocu pomoci da prosirim horizommte nekima al ocito nejde. Ak nekaj ne probas kak mozes znat jel dobro samo mozes nagadat.
To je koda ozenis zenu prema tome kak je obucena i kak zgleda a ne progovoris s njom ni rjec.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Gle glupo je nabrajat kad nisi nikad bil. A ak vec mislis da nemam pojma di kupit dobar dio za zetora reci ti gdje da odem ili pitam?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
To ti samo misliš da ja negde nisam bil.

Nije da ja mislim da ti neznaš nego bi i ja htel znati gde ima kvalitetne robe, ali mislim da mi ti to nemreš reči jer su tebi došli majstori sa "orginalnim" dijelovima, a nekih drugih iskustava nemaš.
Bar sam si ja tak protumačil kolko pratim tvoje postove.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne ne mislim da nigdje nisi bil vidim da si majstor nego da nisi bil u zagrebu ili velikoj gorici.
Sve sam si sam do sad slagal osim lamela i gumica i pumpe hidraulike i to me je jedan lokalni majstor za sve malo ujebo al nema veze kaj je tu je.
U gorici su 4 ducana u zagrebu 2 koja ja znam i stupniku jedan vjerojatno znas koji i svi malo imaju dobro malo indija malo turska i tak kocioni cilindri kuplung cilindri crjeva vodena pumpa puz volana krajnici itd. A kod ovih biras crveni dio india ili crni dio ajmo rec cz
 

Najnoviji postovi

Na vrh