• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 5245

  • Temu pokrenuo tomi539
  • Datum prvog posta

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Imam pitanje za one koji su imali neko iskustvo sa ac pumpom na zetoru.
Dali vrijedi kaj ac pumpa zamjenska ceske proizvodnje 200kn
Ili pak nema nis od toga,pa dat 700kn za orginal?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zamjenska Češka ?? Zamjenska Indija kod mene je na 6945 više od 7 godina i radi :icon_kidra:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
ima i drugačijih samo treba potražiti:D:

Pravi Cobelschmit Sparex i sl ima ih u Njemačkoj sklop za Zetora ti je oko 400 eura od Cob,,, kvaliteta je odlična takve su imali Zetori koji su se izvozili na Zapad ostale cjene neznam .

ajde željko ak znaš neki link od dučana ili tvornice u njemačkoj koja prizvodi Kolbenschmidt sklopove za zetora ali u njemačkoj...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zamjenska Češka ?? Zamjenska Indija kod mene je na 6945 više od 7 godina i radi :icon_kidra:


Radi se u ceskoj i kosta 200kn,nije orginalna,valda neki privatnik tam radi te pumpice.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nisam ju jos videl,prijatelj ju je neki dan kupil i montiral.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Imam pitanje za one koji su imali neko iskustvo sa ac pumpom na zetoru.
Dali vrijedi kaj ac pumpa zamjenska ceske proizvodnje 200kn
Ili pak nema nis od toga,pa dat 700kn za orginal?


Samo orginal priznam.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Motorpalova je orginal, pa za 6340 orginal dojde 500 kn, kak za tvoj tak puno?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tak mi je rekel serviser u krisu.
Danas sam zval agroprodaju i imaju zamjensku za 200kn i orginal za 500kn.
 

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
Pozdrav drugari.Naso sam podatak da je 5245 tezak 3200kg pa me zanima jel to sa tegovima ili bez tegova?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Pa to je isti stroj kak i tada najveći 7745, s lakšim motorom, lakšim prednjim mostom i manjim kotačima.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zj razlike su sljedeće,naveo si skoro sve,a za prvu vuču,većina je sa teškim difom,jedino kaj je imao opciju i sa lakim.
Kraci je 13cm od svoje veće Brace i ima slabiji hidraulik jer nema 1ili2 pomoćna cilindra,i naravno uze gume.

Ali je kod njega bilo dosta dodatne opreme koja se mogla stavit gore,prednji kardan,prednja hidraulika,pomoćni sic,reverzer,šiber,utezi,automatska kuka...

Oni imaju svi glatke uze prednje felge al je i dalje teški dif.
 

Najnoviji postovi

Na vrh