• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 5245

  • Temu pokrenuo tomi539
  • Datum prvog posta

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
40 ks i 3,2 tone i to bi trebal biti šparni traktor?

a kolko više potroši traktor koji stalno proklizava,makar ima prednji pogon?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
To je pre tromo za po brdu! imal sam prilike gledeti 5245 kak oce z nekim malim plugecom u 1.-2. sporoj orat i to jedva u malo brdašce
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tinek Zetor netreba spore za orati a vozil sam različitih više od 100 .
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Ja ti velim kaj sam videl,evo pa čak kolega tu veli da je 6245 u nekim situacijama pretrom a kako nece ovaj
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tino ja vozim Zetore od vremena dok se možda i tvoj tatek nije rodil pusti kaj neko veli dođi kmeni da isprobaš 3511s i 6945 a bumo našli od 2511 do 7341 pa budeš videl kak je to u praksi .:icon_thumright:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Više mi se sviđa solucija da vi dođete k meni :icon_thumright:
Ima još nekih neobrađenih njiva pa da isprobano
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Po cesti...videl sam jednog talenta iz koprivnice je došo sa zetorom 7711 i dvije dvoosovinke s balama,nekud je prodal ja mislim..i 8 karnistera od 15 litri u kabini posloženi :icon_twisted:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Tino ve ga več prdiš u prazno, a i sam si napisal da je dovlekel 2 dvoosovinke.....

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Ti Tinček si več dugo forumaš i moral bi znati s kim pričaš.
Neki od ovih ljudi kojima ti objašnjavaš su traktore poderali i zaslužili nove a ti si bil vesel ko mali dečec kad si za vaser pumpu skupil.

Smanji malo doživljaje jer ulazimo u bespotrebnu raspravu koja bi mogla u krivom smjeru krenuti, ni ja nemam pojma o tome ali tolko znam da vidim da tvoja priča nema smisla. Naročito ono oranje s prvom sporom..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Čuj ovog o odgoju...kakve veze ima odgoj s tim kaj ja vidim...povlačim se iz rasprave jer tu ovi zetoroljupci nemogu prihvatit neke stvari
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
tog zetora onda plug odvuce u rikverc ak ne ide prvom sporom!! a mali ore sa 2x12 pol metra duboko s 539..
de obrisite to da se ljudi ne smiju
 

Najnoviji postovi

Na vrh