• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6211

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ma svejedno, ionak odozgo ne vidiš koji je veči, a koji manji. Eventualno deblji i tanji :eek::
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Gogić jel se zezaš ? Ak ne ispušni vidiš kroz rupe grane auspuha a usisni od grane filtera zraka .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Zašto su skinute glave? Propisali dihtunzi ili?
Htel je vidjeti kakvo je vreme unutra. Oblačno ili sunčano :(giggle):


Željko, za kaj bi skidal grane? To se sve odozgo vidi.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Željko-ne šalim se,ne znam ti ja ništa o mehanici,nisam ni ja skidao glave... Pričal sam da traktor jače dimi,još prije nego smo ga kupili,pa sam sad dal to riješiti,rekel je majstor da jedna diza piša,da ventili nisu baš kak trebaju biti,i da po njegovom bi bilo najbolje skinuti glave,dati ih poriktati,srediti dosjede,vođice,ventile,dize poštelati,eventualno promijeniti uloške ako bude trebalo,odmah staviti nove dihtunge,i da je to to,da neće puno koštati i dugo trajati. Sad,dal je to dobro,ili ne,nemam pojma.
Danas je to rasturil,kaže da taj motor sigurno još nije bio diran,osim gore na poklopcima ventila,i njega to strašno veseli...
Samo me pital dal možda imam knjigu od traktora jer nije bio siguran za ventile,pošto je stari čovjek,i ne sjeća se baš...
Ja sam planiral da budem pored kad se to bude radilo,da nekaj vidim i naučim,ali danas nije bilo vremena ni za gablec,pa ništa od mojeg "usavršavanja". :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ne znam od čega su,to smo našli na otpadu s ganc novim gumama za 200e,čini mi se... Još 300kn lakirnica i 500kn za srca i rupe,i imaš uske kotače...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Gogo jesi frezal sa 6211?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nisam još,brat duži 6211,nisam ni sjel u njega već duže vrijeme...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Takav je i moj,samo godinu mlađi...
Oprema je vrhunska,limarija mu je farbana,a cijenu bi se dalo malo spustiti...
Od 7211 je malo slabiji.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Jedino piše da je težak 3 300kg, nije li to malo previše jer 6245 ima 3600kg?
 
Na vrh