• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6211

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Oficir svi su plugovi slični kao i ljudi no neki nekaj mogu drugi nemogu , to ti i ona mala razlika nešto preživiš a nešto ne .:icon_fU:
 

Knele

Član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
162
Pa sta znam gledo sam na pik-u za jedno 600 evra bi se mogao naci polovan ja mislim dobar ?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Eto ti napokon realan i normalan odgovor.
Ja nisam htel hvaliti imt plug jer bi me popljuvali,ali kolega felixxx ti je lijepo napisal.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Oficir zakaj bi te popljuvali IMT sa KV glavama je ok ali sa svojima tak tak moj je sa svojim glavama tek kad sem kupil drugi plug videl sem razliku od tad IMTskuplja hrđu .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dobro je dok se može,pa makar i s tuđim k... lupat po plotu,al velim solidno ako ne i dobro imt obrađuje zemlju dugi niz desetljeća.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Knele

Član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
162
Ne mogu da vidim koji si mi plug poslo ako mozes drugu sliku posto pise da je artikal izbrisan iz baze lp
 

Knele

Član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
162
Dobro tako sam i mislio imt da uzmem,gledao sam kod rakica komerc ima imt plug uvoz iz makedonije ne znam otkud tamo plugovi imt da se prave 1400 km nov je ne znam dal je bolje nov ili polovan, i kazu imaju plugovi lijepe na njih to imt naljepnicu pa ih prodaju isto al kaze ima caka u nekim navojima kaze jedni imaju vece jedni manje navoje ili neke sarafe ne zanam ganjam majstora da ide sa mnom nikako da ga ulovim nema vrmenea lp
 

Knele

Član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
162
Pozdrav ljudi jel zna neko ko ima plug orginalni imt okolina bijeljine ili dalje samo da valja plug ne pitam posto je lp
 

Knele

Član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
162
Pozdrav svima, imam problem nece mi traktor vuče gorivo gasi se kad probam da nadrukam na pumpicu vuce je dole, skinem crijevo koje vodi do pumpice i gurnem zicu neku produvam malo ono dole cuje se burla u rezervoaru, ocistim časicu stavim novi filter u časici i opet gasi se. Da li zna neko sta treba da radim dal da skinem skroz rezervoar isputim gorivo isperem vodom i vratim ponovo ili sta da uradim ?

Svako dobro
 

Knele

Član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
162
Pa puni se al dosta sporo i gledam kad traktor radi kako pri vecem gasu usisava gorivo iz casice a kako se casica sporo puni i cim nema goriva u casici on se polako gasi smanjuje mu se gas.dal da odvrnem saraf ispod rezerovara i ispustim gorivo isperem rezervoar sa vodom i ponovo naspem gorivo mozda je do taloga na dnu rezervoara
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,115
Meni se desilo da se zaštopala ona cjevčica metalna na koju ide gomena kod šarafa na čašici pa provjeri :icon_e_surprised:
 

Knele

Član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
162
skino sam sve citavu časicu i sve ono metalno i pumpicu i procistio izduvo ispirio i tu nema začepljenja dal da popustim rezervoar od giriva skroz na zemlju i da probam skroz da skinem crijevo dal smijem to dirati ?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Meni se stalno u čašici stvara ovakav talog, očistim ju, za desetak dana se napuni skoro do vrha. Skidao sam rezervoar koji je bio čist, mijenjao crijeva, filtere mijenjam desetak puta godišnje, u sva tri traktora se toči ista nafta iz istih karnistara, ali samo na 6211 se ovo događa...

 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Kad sam kupil onaj krs 6340.. isto je pocel srat ko taj tvoj dok nije stal skroz... e sad.. poceo rastavljati dovod goriva i pazi kaj nadjem unutra- etiketu od coca cole tak zrolanu ko cigaret papir...pumpa ju je vukla polako kroz gumeni dovod sve do onog metalnog lajtunga kaj se serafi na kuciste casice... jos je kumovao malo talog i tu je onda krepal.
Vj je da je sipal ovaj moj prek flase gorivo i tak je etiketa frknula i zaebalo me u pol sjetve.

Prvo kaj bi ja napravio.... otpoji dvovod goriva iz rezervara i spoji dovod na karnister da vuce iz njega.. ali svakako prije ikakvog rastavljanja vidjeti filtere goriva.
 
Posljednje uređivanje:

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
skino sam sve citavu časicu i sve ono metalno i pumpicu i procistio izduvo ispirio i tu nema začepljenja dal da popustim rezervoar od giriva skroz na zemlju i da probam skroz da skinem crijevo dal smijem to dirati ?


Skini komplet čitav dovod goriva od rezervara. Žnaći pipu na rezervaru,sva crijeva, sve ispuši sa zrakom ,stavi nove filtere,kod sastavljanja stavi nove podložne pločice(bakrene ili aluminijske) Po mogučnosti isprati rezervar sa naftom i pregledati da nemaš što prozirno u (najlon ili nešto slično)u rezervaru.
 

Knele

Član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
162
Sutra odo po filtere da kupim grubi i fini samo ne znam kako se mjenjaju jel se samp odvrce onaj saraf ispod ili moraju i oni odozgo da bi se filter izvadio? U rezervoaru imam pola goriva moracu sve to ispustit pa cu onda da ga odvrnem imaju dva sarafa naprijed i jedan odpozadi ispod tocka,nadam se da nece biti problem vratiti ga ponovo kako je bio kad produvam sva crijeva. I jos jedno pitanje jel gorivo prvo prolazi kroz casicu i taj filter pa posle kroz ostale dijelove traktora jer sam danas skidao i ono crijevo sto ide na bosh pumpu i njega sam produvo i cuje se burla nisam znao da i kroz njega ide gorivo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh