• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6211

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Ja ubacio nepovratni izmedu filtera goriva i ulaza u bosch pumpu. Nema vise pumpanja goriva. Prvo sam ga probao staviti izmedu rezervara i ulaza u casicu, ali tu nema efekta.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ja ubacio nepovratni izmedu filtera goriva i ulaza u bosch pumpu. Nema vise pumpanja goriva. Prvo sam ga probao staviti izmedu rezervara i ulaza u casicu, ali tu nema efekta.

Daj pricas bedastoce.. nepovratni iza filtera goriva i da pali bez drukanja,,a nemas tlaka ni u dovodu do casice, ac pumpa prazna i tak prek filtera??
Ako u samoj ac pumpi izgubi tlak mora se posteno naverglat da stvori tlak i povuce gorivo iz rezervara da sastavi...kamoli da iz prve
 

Knele

Član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
162
Https://www.olx.ba/r/27199767/1023001
Kako vam izgleda taj zetor i vrjedi li 14000 KM (oko 7000e)

Ako oces dobar traktor obrati se Draganu Varnici iz Mahovljana kod Laktaša , covjek ima firmu samo zetore prodaje ja sam od njega kupio ekstra masinu isto 6211, jest da sam malo ceko dok je nasao al sam prezadovoljan kakv sam traktor dobio.
Na piku ga trazi pod draganv5.
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Da pricam bedastoce, ali kod mene tak funkcionira. Ako si pametniji daj pametniji savjet. Ja samo kazem da sam ga stavio prvo do casice i da nije funkcioniralo. Sad kad sam ga stavio do bospumpe funkcionira. Kad sam otpustio crijevo do bos pumpe uopce nuje bilo goriva unutra. Ti nagadas,a ja govorim iz prakse. Imam tri zetora i svima trima sam stavio i funkcionira a prije nije.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nepovratni sam stavljal na povrat iz pvp bitno da su elementi zalijani.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Govorim i ja iz prakse.
Ak si stavio tu ventil kak velis.. objasni mi onda gdje ti je gubio pritisak ako ti je ac pumpa i sve to filtera bilo pod pritiskom?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ja sam na svom 2 godine to serafio i zaebavao se i dok nisam stavio nepovratni na izlaz iz rezervara nisam rijesio nis...zato mi to malo nepojmljivo kod tebe da nije prvi put bilo dobro.., ali aj ak dela i tak super onda:)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja sem na nekoliko Zetora stavljal na povrat i produžil crijevo od povrata na plovku i bilo je dobro i to od 84te kad se pojavil xoxx modeli.
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
I mene je malo zacudilo, al funkcionira. To sam negdje na forumu procitao, probai i radi. Nego jel ko ima iskustva s mjesanjem brzina? Zna mi ostat u rikvercu. Utvrdivaci zamjenjeni, al i dalje je isto.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Viljušku kad bi zamijenio onda bi riješio problem. Nove viljuške imaju dvije kockice izmedju onih utora koji ne daju da utvrđivač poskoči.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Ima tu posla oko zamjene, mora poklopac mjenjača van. Nek se Muha javi on je ipak stručniji. Ja znam da smo mi sebi stavili na 3511 i ne može se to više desiti.

6245 recimo dok dam nekom da vozi, a voli brzo šaltat obavezno mu ostane u brzini, ni ne krene radit. Dok ja nemam tih problema, stvar je navike.
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Pa da i meni se rjede desava, al mi sad kolega ora i on ga svaki dan izmjesa. Taman posao za preko zime, malo rastavljanja.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Reci mu nek stiska kvačilo do kraja i stane kad ga šalta. Naravno smanji gas i neće ostajat sigurno.
 

Knele

Član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
162
Ubaci se Kulisa neka valjda da ne pomjesa tako sam cuo samo ne znam sta je to i kako se radi al planiram i ja na svome da ubacim iako ne znam kako se brzine pomjesaju.
 

Knele

Član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
162
Bitno je da ne krči mjenjač kad se prebacuje u brzinu, meni se u pocetku desavalo da krvi ovaj rikverc mjenjac kad ostane u sredini posle ga je tesko ubaciti naprijed ili nazad.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ima tu posla oko zamjene, mora poklopac mjenjača van. Nek se Muha javi on je ipak stručniji. Ja znam da smo mi sebi stavili na 3511 i ne može se to više desiti.

6245 recimo dok dam nekom da vozi, a voli brzo šaltat obavezno mu ostane u brzini, ni ne krene radit. Dok ja nemam tih problema, stvar je navike.

Poklopac i na vilice navariti kocke. Ili kupiti takve gotove vilice te ih samo popikati na zupčanike i vratiti poklopac mjenjača na mjesto.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Ne znam tocno kako je kod Zetora, ali na Ursusu nisam pomjesao brzine 8-9 godina, maltene otkako ga vozim. Mjenjac ne vucem prema gore dpk saltam, nego stavim ruku na njega odozdo, lagano ga pritisnem i nikada nisam brzine pomjesao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh