• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6211

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Moreš kak očeš, ali mislim da ti je javno pametnije pa ko prvi uskoči.
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
E ovako neradi mi hidrolik fino podesavanje kada je pod teretom lagano dizem rucicu i nece nista i onda od jednom krene prema gore i nece da stane onako kad osjetis da dize po da ga zaustavis neznam sta bi moglo biti i jeli to veliki kvar i kako ga odkloniti
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
A kad nije pod teretom?
Ona ručica skroz do sica, koja ima položaje D M P je u srednjem položaju?
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
kada nije pod teretom isto samo sta se manje primjeti a ona rucica stoji na sredini a probao sam i gore i dole ali isto samo onda mali drukcije radi ali u principu ja nemam kontrolu na rucici ako me razumijes .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Kužim ja tebe.
Inače brzinu i snagu ima, samo nema fine regulacije?
Kak se ponaša u oranju?
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
E da nema fine regulacije pa ne i bas naj bolje ide pa ga zabije pa ja malo dignem i tako ali brzinu ima probao sam na regulatoru da dize sporije isto a ima i snage dizao danas kladu hrastovu kao od sale samo sto nema osjecaja na rucki
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Možeš probati otraga poštelati, na poklopcu hidraulika ima jedan čepić sa rupom M5 u stredini, a drži ga seger, mada mislim da nebu od toga kruha i da bu poklopac moral iti dole
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
dobro jeli bi mogao malo pojasnit kada skinem sta treba danje ok ti nije problem da mi malo pojasnis
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Napisal sam i obrisal, bojim se da ne razjebeš hidraulik do kraja.
jesi siguran da bi se ti u to upustil?
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
cuj ako je zajebano onda naj bolje da ne krecem a jel nesta puno sjebano onako od prilike
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Gle, ako se da izvana poštelati nije problem nikakav ali ako treba skidati poklopac pitanje je kaj buš unutra našel sve da nevalja.

Pošto veliš da se plugi zakapaju, najvjerojatnije bu trebalo otraga štelati, ali mislim da s tim štelanjem nebuš dobil finu regulaciju.
Tu je možda ispod poderano kaj od polužja ili je pukel koji feder pa ne voze kotačići kud bi trebalo.
Kao recimo na ovoj slici. Tu fali jedan feder.
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
to po meni sudeci naj bolje kod majstora pa da vidi ili da skinem poklopac da vidim sta ima pa ako je koji feder rikno promjenim ,dali moram ispustat ulje ili ne jel ima kipu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Netrebaš ispuštati ulje, ali sudeči po tvojem pisanju mislim da to nije posel za tebe.

Ako se ti ipak odlučiš za taj zahvat ja ti bum pomogel kolko god bude u mojoj moči ovak online.

Nekužim ovaj zadnji dio, jel ima kipu
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
znaci nema potrebe ispustat ulje ok vidjet cu sutra sta dalje dali raditi ili vozit majstoru ali svemu sudeci da ce to majstor odradit
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
znaci nema potrebe ispustat ulje ok vidjet cu sutra sta dalje dali raditi ili vozit majstoru ali svemu sudeci da ce to majstor odradit

Daj prije ikakvih raskapanja pogle ispod poluga p,d,m da se nije otkopcala na kuglicama za kaj je spojena sa polugama ili da se nije di otpustila pa da uopce ne pomice nis.
 

marijan1

Član
Tu od
16 Velj 2013
Poruka
225
mika,mani se toga,nije ti to posel za vikend mehaničare,i ja volim i znam puno toga sam odraditi,ali hidrauliku NE diraj sam!

kod mene je majstor to radio ,pa sam pripomogao skinut poklopac,i metnut ga natrag,naravno sve sam sa zanimanjem promatral,ali nije mi leglo,nebi ja to diral...
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Hvala i ja mislim da je to ipak malo slozeniji posao,a nemoze svatko to raditi to je meni jasno samo sam pitao dali je veliki i dali je imao slican slucaj sa hidraulikom
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Vidim da je muhanicar pisao da se moze iz vana stelati samo neznam na koji ja saraf mislio?
 

Najnoviji postovi

Na vrh