• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6211

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Kao sto rece @Muhanicar najvjerovatnije ti je pohrđao cep na glavi.Skidaj prvo trecu glavu .Mozda cetvrtu neces ni morati.Tad se moze na cetvrtoj glavi cep zamjeniti i na licu mjesta.



Uploaded with ImageShack.us
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
I stavljaj gore obavezno Zetorove, Ursusovi (kak ni on bogec sam) nevaljaju.
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Sutra ujutro budem išao kod majstora pa ćemo vidjet šta kaže majsor u čemu je problem.
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Danas sam bio kod majstora 4 klip krepo nemože da se izvadi dizna iz glave i otisle karike na 4 klipu pa kada je skinuto odmah će majstor promjenit sve karike tako da nemoram poslje mislit .Dali treba razradit motor mislim da sjednu karike ili mogu odmah ići raditi sa njime sta vi MISLITE?????????????'
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Danas sam bio kod majstora 4 klip krepo nemože da se izvadi dizna iz glave i otisle karike na 4 klipu pa kada je skinuto odmah će majstor promjenit sve karike tako da nemoram poslje mislit .Dali treba razradit motor mislim da sjednu karike ili mogu odmah ići raditi sa njime sta vi MISLITE?????????????'

Promjenit sva 4 sklopa urediti glave i dizne kad je već rastavljeno :icon_super:
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Tako sam i rekao majstoru da to odmah promjeni, kada je skinuto a poslje ću vidjet kakve ima promjene. Samo me zanima zašto nemože izvaditi diznu iz 4 glave tolko je zapekla da se neda izvadit nego će morati izbijati .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tako sam i rekao majstoru da to odmah promjeni, kada je skinuto a poslje ću vidjet kakve ima promjene. Samo me zanima zašto nemože izvaditi diznu iz 4 glave tolko je zapekla da se neda izvadit nego će morati izbijati .

Neka ju primi sa rolcangama i polako lijevo desno pustiti će izbijanje baš i nije dobro da ne strada nosać ili glava .
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Neka ju primi sa rolcangama i polako lijevo desno pustiti će izbijanje baš i nije dobro da ne strada nosać ili glava .

A ne kuzim se bas naj bolje ali to će majstor ili napravit ili sjebat :icon_fU:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Danas sam bio kod majstora 4 klip krepo nemože da se izvadi dizna iz glave i otisle karike na 4 klipu pa kada je skinuto odmah će majstor promjenit sve karike tako da nemoram poslje mislit .Dali treba razradit motor mislim da sjednu karike ili mogu odmah ići raditi sa njime sta vi MISLITE?????????????'
Kao što ti je več rečeno, od karikaša posla nema. Set karika po klipu ti je 150 kn, a sklop 450. Znači šparaš 1200 kn, a nisi posel ni približno napravil.

Karikirani motor treba puno dulje razrađivati od generalno uređenog motora.

Diza, hmmmm, tu bi moglo biti komplikacija. Jednom sam najebo i nije bilo druge nego uništavanje da bi se barem glava spasila.
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
:icon_axe::icon_axe::icon_axe::fiery:
Kao što ti je več rečeno, od karikaša posla nema. Set karika po klipu ti je 150 kn, a sklop 450. Znači šparaš 1200 kn, a nisi posel ni približno napravil.

Karikirani motor treba puno dulje razrađivati od generalno uređenog motora.

Diza, hmmmm, tu bi moglo biti komplikacija. Jednom sam najebo i nije bilo druge nego uništavanje da bi se barem glava spasila.

znaci bilo bi dobro komplet promjenit a tako je nesta i on rekao dok skine sve pa ce vidjet ako je jos sta krepalo da ce mijenjat a za diznu neznam nekako ce valda rijesit:fiery:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ne dobro nego obavezno, a naročito na tim malo kariknim klipovima.
Ako buš uzimal nove sklopove obavezno Zetor orginal sa 4 karike po klipu.
Nedaj se nagovoriti na drugo.
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Ok hvala sutra idem odmah do majstora da se dogovorim a jeli bi trebao sta napravit mislim dodatno zato sta stavljam klipove od 4 karike ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Nemaš kaj, možda su i sad unutra klipovi 4 karike, ali nemoj da ti uvale sa 3 karike jer to nevalja.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Za djelove otprilike sam ti cjene napisal, pa ako te negde budu hteli oženiti za više,pošaljem ti broj gde su po ovoj cjeni.
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Evo gotov stroj radi kao singerica promjenjeni klipovi komplet i pusto vodu na 3/4 glavi otisao čep zbog smrznutog antifriza bijo na -7 moja greska jel ga nisam testirao idijot kad imam viska novaca pa sam sebi izbijam --
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Samo klipovi ili i sklopovi?[/QUK
Komplet sklopovi i dizne
sad radi kao novi na 3 glavi bila dizna sa 5 rupa a 4 nije nikako radila mada nisam mogao primjetiti da nema snage e sada cemo vidjet kako bude radilo ??
 

Najnoviji postovi

Na vrh