• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6211

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,027
Probaj isključiti pa da vidiš onda.
Mada, ako je ručica dole nebi smel dizati u radu.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Nema ništa bez Zetora.
Gogo isti je ko prošli što si imao samo kod ovog Slovačka kabina?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
dlesa- 58ks, 1992. godina, kalač brzina, brži rikverc, utezi naprijed i nazad, hidro volan, tri kiper izvoda, pomoćni cilindar, automatska kuka, kardan 540-1000, grijanje, ventilacija, muzika, grijač zadnje šajbe, suvozačev sic, sve četiri nove gume itd... Cijena je bila dobra, haha!

Borislav- da, samo ovaj nema prednje amortizere, to ću pokušati nabaviti...
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,654
@Gogo..i cijena za Clasa je bila dobra haha.. ali kad ga upregneš...mučak...stoga nemoj reći hop prije nego skočiš...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Claas je sređen, i radi, a ovoga se ne bojim kaj god da mu se dogodilo. Nisam se do sad još zeznuo, neću ni ovaj put, hvala na brizi.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Jel ti to ozbiljno?

Što?Ovdje kod nas nema koliko ja znam JD-a,Fendta,Claasa itd,najviše ima Zetora,Ursusa i IMT.Pa i Zetor je dobar traktor,uradiće isti posao ko i neki John Deere ili tako neki traktor.
 
Posljednje uređivanje:

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
@Gogo..i cijena za Clasa je bila dobra haha.. ali kad ga upregneš...mučak...stoga nemoj reći hop prije nego skočiš...

Kaj ti je?Zetora popravi i veterinar,i to onaj za male životinje.Treba samo kalač za drva i šarafciger i s tim može i generalku napraviti:icon_pray:.A za Classa treba pravi majstor pošto je to i pravi traktor.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Da, pritisneš papučicu, ona otvori ventil, i zračni cilindar gura mehanizam.
Kalaju se brze, spore i rikverc, tako da onda ima 20 brzina unaprijed, i 4 unazad...
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Dio dana sam odlučio iskoristiti za mali šoping, i ukazati ljubav svojoj bebici, promijeniti mu krv, bubrege, i par sitnica za tehnički-
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,721
Gogo, sad bi zbilja bilo dosta.
Nastaviš li još jednom osobnom uvredom, išel buš na hlađenje.
Zafrkancija može, ali vrijeđanje NE.
 

Dalibor89

Novi član
Tu od
16 Ruj 2017
Poruka
5
Imam 6211(1993 god) i kad je pun rezervoar goriva on ide, cim potrosi nekih 15 litara onda pocne da gasi ko da je vec na rezervi, ili ko da nema goriva. Jel imao neko takav problem? Moze da bude da je metalna cevcica u rezervaru od rdze pa se napravila mala rupica i onda da vuce vazduh kad potrosi gorivo do te mere?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,027
Može biti da je do cjevčice. Izvadi pa provjeri.
 

Nenadt

Član
Tu od
30 Lis 2016
Poruka
64
Pozdrav, kupio sam Zetor 6211 iz 86g. Traktor je stajao šest godina, sad sam u fazi mijenjanja ulja, filtera, sajli i svega ostalog što se promijeniti da se to dovede u red.Motor je odličan ne dimi hiraulika za sada ok, nego imam jedan problem,s ljeve strane ima dvije ručice, jedna je ručna a druga za ukopčanje kardana to je sve bilo zapečeno pa sam ja to sve očistio i doveo u red,usput sam promjenio semering dolje gdje se uključuje kardan,pa me sad zanima ova ručica koje je do samog bloka , čemu ona služi.
 

Prilozi

  • zetor.jpg
    zetor.jpg
    47.3 KB · Pregleda: 17

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,027
To ti je kočnica zupčanika da bi manje krčalo kod mjenjanja brzina.
Kod tebe je to očito van funkcije jer nema štangice.
 

Najnoviji postovi

Na vrh