• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
374
Ajde hvala bogu da se ta saga sa temperaturom riješila jer i ja imam sličan problem mijenjali smo sat (vratil sam ga nazad u trgovinu) , indikator, termostat čak i za probu nove žice i onda sam odustal. Kaj je najbolje tak sam si i mislil da je problem indikator samo kaj si nisam mogao pomoći . Inače sad prvom prilikom idem u zelinu po indikator ako to riješi problem javim vam. Ima još traktora koji imaju isti problem. 😉
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Ma dal je moguce da se sjetva odradila ili jos odradjuje a nitko nista jos nije u ovoj temi pisao?.😂😂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Od kad ti imaš plavog, a Airbox zelenog, nema više problema, a ni pisanja u ovoj temi.
Izgleda da je do gazda, a ne do marke :hahah:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Isto ko i svaki drugi. Nek misli tko šta oče ali ovakav kakav je, ja ga nebi dao ni za kakve pare ni za kakav noviji traktor.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ma nema traktora bez Zetora!Brat ima već 2 godine 6340 PLUS sa prednjim utovarivačem i taj traktor je stalno u pokretu jer sa njim radi sve teške poslove a utovarivač nikad ne otkačuje jer uvijek za nešto treba i dosad nijednog kvara nije imao,samo sipa gorivo i gas.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
A sad da nema traktora bez Zetora...

Pa i kod mene u firmi Johny dere sa utovarivačem već 11 tisuća sati, natovari svake godine kamiona i kamiona...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Nitko nije rekao da drugi ne valjaju. Nemojte opet pomalo izokrenuti rečeno pa da se dva dana prepucava čiji je veći i bolji.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Nije prepucavanje, al ni ne možeš reći da nema traktora bez Zetora kad nisi (možda kolega i je) probao JD ili novije zapadne traktore.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Nisam ni to rekao. Vozio jesam i malo nešta radio i ništa me ne privlači njima. Barem je tak za sada.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Nista ja lose sa onim svojim postom nisam mislio, samo se malo nasalio na racun AirBoxa...
Ako Bog da, bit ce i kod mene u dvoristu uskoro nesto iz te familije.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Kako nas je sve zajebao, to je strasno. :LOL:
Ja zamalo krenio prema njemu kad sam vidio 😬
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Nije bio na prodaju.. Čuo sam se sa njim, nešto drugo je bilo u pitanju, neću ovdje pisati.

Još jednom ga moram pohvaliti da je ideja bila genijalna :LOL:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Par pitanja oko PVP. PVP se podmazuju uljem iz motora ? Ali koji dio ? Elementi i regulator ili regulator ima svoj rezervar kojem se ulje mjenja kad i u motoru ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh