• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340

rankos

Član
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
38
znam to, gledam razne oglase i na jednom pise 6340 ima 70ks a na drugom
da ima 75 a na trecem 60ks
a ustvari ima 68ks
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
zetor 6340 ima 68ks.......ima ga čovjek kod mene, i radi odlično sa preko 6000 sati, al je 2 puta mjenjao klipove i stubline, ostalo nije dirao, jer su se karike zapekle......kada je izvadio klip, karike su bile sljepljene na klipovima.......i s njim vuče 2x14, nedimi apsolutno niša u radu.......jedino mi se čini da ga ubija malo tanjurača, ima veliku vučenu oltovu sa 32 diska, i par godina ju nije koristio, nema problema, a kada ju je koristio, odu klipovi.......ima turbinu, motor čist......dosta se čuva........meni izgleda jedan od boljih traktora u toj klasi.....
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Zetor 6340 da ima turbinu :scratch:scratch to još nisam ni vidio ni čuo,jedino ako je naknadno ugrađivana jer serijski imaju samo 7340 turbine. Zetor 6340 Major ima 53kw piše u knjižici vozila vidio sam kod šogora i to ti je 72ks
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
to što piše u knjižici vozila, uopće nije valjan dokaz, nađi na traktoru gdje piše koliko ima kw ili u tvorničkoj knjizi, kod mene jednom za im539 piše da ima 34kw
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Zetor 6340 da ima turbinu :scratch:scratch to još nisam ni vidio ni čuo,jedino ako je naknadno ugrađivana jer serijski imaju samo 7340 turbine. Zetor 6340 Major ima 53kw piše u knjižici vozila vidio sam kod šogora i to ti je 72ks


nemam ti što lagati.....on je prvi vlasnik, traktor kupljen nov......i sve drži u original stanju......i mene je turbina iznenadila, pogotovo na tako malom traktoru......

 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,193
kojom brzinom tjeraš i na kolikom gasu?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

CaseIH

Član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
59
Vidis da je sporo, 1. direktna i obrtaji motora na 1500, 1600
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,193
To je tebi sporo?? Pa ja u najboljoj zemlji ne idem prvom direktom već četvrtom, petom sporom, a ako je zimska brazda onda idem prvom ili drugom direktnom... A što mu ne daš još gasa na 2000 o/min??
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

CaseIH

Član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
59
To je tebi sporo?? Pa ja u najboljoj zemlji ne idem prvom direktom već četvrtom, petom sporom, a ako je zimska brazda onda idem prvom ili drugom direktnom... A što mu ne daš još gasa na 2000 o/min??
Suha je zemlja pa ide sve lagano, odma sam i drugi dan posijao ječam pošto nisam stigo taj.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,773
Tebi je to sporo :(think): Pa ti onda i neznaš šta je teško. Kad mu u 3 sporohodnoj fali snage, a gas skoro na ful. To ti znači da mu je malo teško
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,773
Vidis da je sporo, 1. direktna i obrtaji motora na 1500, 1600

Jesi, ali rekao si i da ti je to sporo ili sam ja sve to krivo skužio ? Ako jesam ispričavam se :icon_pray:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,773
Gdje se nalazi pekidač kontrolke ručnog kvačila ? Sve sam pregledao i nema ga nigdje a kod ručice imam neke dvije žice koje nemam gdje spojiti.

online photo storage
Problem mi je što mi se pali kontrolka od ručnog kvačila kardana samo kad idem uzbrdo. Ulje pregledano, žice pregledane i nisu oguljene da stvara spoj. Sajla je otpuštena i opet se pojavljuje ali malo manje ali sad se teže uključuje kardan. Jeli se može kabina pomaknuti zbog možda loših amortizera pa da me zeza ?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nije do amortizera nego do sajle ili ti je puklo kod ručke pa se sajla nemre pomicat kak treba.
Prekidač bi ti trebao biti točno tu di ti je plava Žica na slici.
Možda je pukel i propal dole potrazi ga.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,094
Danas ne mogu ali sutra bum ti postavil slike prekidača.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,094
Obečah slike prekidača.
Trebali bi biti ovdje.



Možda ti se ovdje žice glođu po masi pa ponekad svjetlucka.

 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,773
Kod mene nema tog prekidača. Vidio sam da ima slično kao na ručnoj kočnici šta bi trebalo pritiskati prekidač. Nekužim kak mi se onda pali kontrolka kad povučem ručno kvačilo kardana ako tog prekidača nema a nema gdje drugdje biti i ako žice nigdje nisu spojene ? Budem provjerio da nisu poglodane žice tamo gdje si pokazao. Šta bi mi neznalice da nema našeg Muhe. Prekosutra ide kotač dolje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,094
Ja stvarno onda neznam gdje bi bil.
Odi po žicama pa traži, ali za kaj bi onda te žice gore bile :icon_scratch:
 

Najnoviji postovi

Na vrh