• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ma Zetora ne trebaš žaliti, gdje vidiš da treba samo ručni gas mu zavrneš gore i ne boj se,njemu će više smetati ako ga voziš na pola gasa u oranju ili tako težim poslovima.
 

DinoRaksi

Član
Tu od
5 Sij 2020
Poruka
31
Ma Zetora ne trebaš žaliti, gdje vidiš da treba samo ručni gas mu zavrneš gore i ne boj se,njemu će više smetati ako ga voziš na pola gasa u oranju ili tako težim poslovima.
Imam 6711 i sad uzeo 6340
Al 6711 se ne predaje pred generalku je, ali jos grmi, najaci je pod opterećenjem plamen na auspuh baca 😁😁
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Tak sam i ja mislio da je to fora šta ide plamen na auspuh van dok mi nisu rekli da to znači da su ventili u banani. Ako nisam u pravu nek me majstori isprave.
 

DinoRaksi

Član
Tu od
5 Sij 2020
Poruka
31
Tak sam i ja mislio da je to fora šta ide plamen na auspuh van dok mi nisu rekli da to znači da su ventili u banani. Ako nisam u pravu nek me majstori isprave.
Po noci se tek vidjelo, ovak dimi plavkasto, kompresija je vec u banani, zrel je za generalku od ima 6000 rh nije nis dirano na motoru specijalno, pa ce sad u skorije vrijeme dobit osvježenje, ali ide jos kao prvog dana ne predaje se 😁😁
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Meni je to bilo na ursusu, da nebo krivo pomislili 🤣. Isto tek po noći se vidjelo ali baš plamen oko 10-tak cm iznad auspuha.
 

DinoRaksi

Član
Tu od
5 Sij 2020
Poruka
31
Meni je to bilo na ursusu, da nebo krivo pomislili 🤣. Isto tek po noći se vidjelo ali baš plamen oko 10-tak cm iznad auspuha.
Ja bale vozio navecer u 22 sata i predzadnja tura u brdu dok sam iso 5 poceo iskrit i kad sam ga presalto u 4 nista, i zadnju turu vozio pola prikolice i 5 se penjo u brdo plamen bas tak 10 cm izletio haha
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Da mi je vaga blizu ko tebi odvezao bi ga i uslikao odvagu, ali da ja budem svjedok da ne bude manipulacija 😆
 

DinoRaksi

Član
Tu od
5 Sij 2020
Poruka
31
Evo ga uslikao sam, jel ima tko ideju za sta bi to moglo bit ne reagira u opce vjerojatno nije ni spojeni, al zanima me 🤔🤣🤣
 

Prilozi

  • IMG_20200112_141937.jpg
    IMG_20200112_141937.jpg
    154.7 KB · Pregleda: 55

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Sirena,vjerojatno je ručica bila sjebana ili je i dalje pa si je neko tak pomogel??
 

DinoRaksi

Član
Tu od
5 Sij 2020
Poruka
31
Sirena radi na rucicu od zmigavaca, mislim da nije ona...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Da nije netko naknadno ugrađival predgrijavanje motora. Kak se Zetor pali na gumb a ne na bravu, bilo bi to, logički, izvedeno s gumbom.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Zar nije logično je nazvati bivšeg gazdu pa pitati čemu to služi ili pokušati pratiti žice.
 

DinoRaksi

Član
Tu od
5 Sij 2020
Poruka
31
I ja sam pomislio da je grijac probo sam danas prije paljennja drzat tipku ali nikakve razlike nije bilo..
Ma probat cu po zicama vidit, nije mi ni bitno to mislio sam da to imaju svi, a to je vj neka nadogradadnja
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Jel ti radi onaj prekidač na kvačilu da nemreš upaliti traktor dok ne stisneš kvačilo ? Da nije to bilo prespojeno na tu tipku ?
 

DinoRaksi

Član
Tu od
5 Sij 2020
Poruka
31
Upalim ga bez kvacila, mozda je to prespojeno onda..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Da je prespojeno onda ga meni palio dok ne stisneš i tu tipku. Neznam zašto ali taj prekidač prebrikaju na 90% zetora.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Zato jer je to kilavo napravljeno. Par puta ti se omakne noga s kvačila i pomakne onaj limič pa više nema paljenja.
Prvi susjed je to zbrikal na direkt i tak sad radi čitavo selo.... dok neko ne najebe... ali ja znam i pazim, meni se to nemre dogoditi...
Tak večina razmišlja, a tak nekak slično je i na IMT- ima, samo kaj se kod njih zna poderati breg na vilici, a i smješten je prekidač tak lepo da je jednostavnije žice prespojiti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh