• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7011

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
kod mene na 7011 ima samo 8 osiguraca a gore je ceska kabina.isto mi ne rade svjetla na kabini ni ventilatori samo radio radi a svih 8 osiguraca je ispravno
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Te kabine ne sve al cečina ima u gornjem kučištu ili ispod volana releje za ta svjetla i ventilator pa malo potraži i zamjeni sve.novi rele je oko 35kn.
A đekovi za spoj tih žica za kabinu hoče biti puni masti i prašine a i korodiraju pa pogle i spojeve.
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
evo 7011 u akciji

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ztQDARnp1oE[/YT]
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@nlo1 kaj si rješil sa svjetlima i volanom,jesi to složil?
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
jos uvijek nista,nemam vremena,uvijek zekan radi,jos sad kupio prikolicu za stajnjak pa ga i to ceka,nisam je jos probao vrijeme nedozvoljava,za volan krajnice imaju lufta i cini mi se jedan lezaj u tocku,a za svijetla jos nisam nista,samo znam da nekad rade oba stop svijetla i ona napred pored zmigavaca a ponekad samo po jedno stop svijetlo radi,a gornja na kabini ni da cuju,neda mi se placat elektricara...

evo slika zekana,sad kad je bilo lijepo kosio se 3 otkos... a negdje i 4...

29za728.jpg


mc4qok.jpg
 
Posljednje uređivanje:

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
evo jos malo 7011 u akciji:8):

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=hISUWZCk7F4[/YT]
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
evo ljudi rijesio sam problem sa gornjim svijetlima od kabine,mislio sam da je osigurac uzeo nove ali nije bio to slucaj,samo zavrnuo malo osigurac cini mi se 3 odozdo il koji vec i proradila svjetna znaci potresao se il pomjerio i nije imao osigurac spoj....

al javilo se nesto drugo ove zime,upalim ujutro traktor natovarim u prikolicu za stajnjak djubre i krenem jednu 1kilometar i op... zetor izgubi snagu i ugasi se...

napumpam na ac pumpu 5-6 puta i upali opet i tako je isao i uzorao s njim kad opet isto,upalim radim radim i pocne gubiti snagu ja gas do poda nista....

primjetio sam jednu stvar da ac pumpa ne nabija pritisak odnosno ne postaje teza prilikom pumpanja....

i sve do danas ustabnem ujjutro zapalim zetora uzorem bastu lagano na 1000obrataja... ugasim da saperem plug i op,nece da upali vergla ali nista... pa pumpaj ac pumpu stisci dekompresor iznova i iznova pa pustaj zrak iz bosh pumpe i upali nekako,ajde reko idem do rijeke oprati gume i na 200metara od kuce ugasi se,opet pumpaj stisci dekompresor upali i trokira trokira i ugasi se...

nema druge vec zovi komsiju da me vuce u rikverc do dvorista...
odmah skinem rezervoar i ima neki pipak mislim da je nepovratni ventil i jednu 2cm gumeno crijevo na njemu i stari nade komadic na tom gumenom crijevi hrde kao kamencic,izgleda da je on pravio probleme... izvadimo to uzmem mali kanisteric od 3litra ubacim u njega sipke od gorima napumpam na ac pumpu,a kad ono ac pumma neide vise lagano kao prije,vec se osjeti druk kako napumpava gorivo i ide sve teze i teze...prvi put vergla nista,onda malo odpustim serafic na bosh pumpi da izide zrak,drugi put kresne odmah...

vratim rezervoar nazad,dospem gorivo napumpam na ac pumpu opet odvrnem serafic pustim malo goriva i zrak ako ima,u kabinu zaverglam i pali ko mina...

znaci da se dole na taj ja mislim da je nepovratni ventil i na njemu ima produzetak gumeno crijevo,zacepio komad te hrde kao kamencic...

i nije moglo goriva dovoljno da primi,zato je i ac pumpa slabo vukla gorivo...
eto ako se kome jos to desi da zna otprilike kako i sta...

nisam taj dole ventil skidao sve sam vratio kako je i bilo... uglavnom sad pali i laufa kao mina...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
ajde reko idem do rijeke oprati gume
Kaj i kod vas idu krug kroz potok da poplahnu gume od blata :(giggle)::(giggle):

Ajde, nek si rješil problem i nek pila dalje radi
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
pa kako ko,meni danas na um padne potok da saperem gume:(giggle):

mi traktoristi slicno mislimo:(giggle):

pila kad je je upalila:(clap): opet kroz selo do potoka oprao gume i nazad,a onda se zalilo:icon_pidu:
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
koliko će otprilike 7011 uzet goriva na jutro sa dvobraznim imt 14" u srednje teškoj zemlji,,tj neka normalna zemlja,,i koliko bi takav traktor uz malog ferkana mogao obrađivati zemlje,,mislili smo uzet 70tku,normalno sa dobrom tapiciranom kabinom i servo volanom bez toga nula bodova
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
ja potrosnju nikad nisam mjerio na svome koliko uspes toliko potrosi,prema mom misljenju ne uzme mnogo koliko stvari radi,jer kod mene je on glavni na zadatku vuce,ore,kosi,ma sve... sila je to od traktora 70ks a zvuk ima da te jezi kad ga pritisnes,a zemlje mozes raditi koliko hoces,plus ako imas ferkana to bi ti bila idealna kombinacija jer sa zetorom bi se preporodio,jer kad sjednes u zetorovu cesku siroku kabinu nisi vise u traktoru vec u kamionu...

kod mene imas ljudi koji sa ferkanom obradivaju po 50hektara,i siliraju s njim,sta onda dalje pricati....

ja ti mogu samo reci rijeci hvale za 7011 a tako i ostali koji ga posjeduju...
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
znam imali smo dosta zetora,,mislim to za udobnost..... verujem da je 7011 sila od traktora
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ako uzmes 7011 neces pogrijesiti! a zemlje moze obradivati jako puno...
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
imao sam ja service manuelni na engleskom ali nece da mi uplouduje,jer je fajl pdf,slobodno pitaj sta te interesuje,forum je pun ljudi koji znaju service manuel na pamet...
 

ivan123

Član
Tu od
21 Pro 2012
Poruka
55
Ak imas mi posalji na mail mozda ga ja otvorim ili ak imas link. Hvala. Ne mogu naci mjerac ulja za getribu, ima kabinu. Trebal bi kiler promijeniti, tak da me interesira i ostalo. Hvala.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mjerač za ulje getribe ti je ispred malih ručica za uključivanje kadana gumeni Čep maknes i sarafcigerom odsarafis i mjeris visinu ulja.
A kiler drže dva gumena nosača od ispod dva crijeva i jedan mali sarafic na gornjoj strani kilera.
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
daj mi posalji mail pa ti posaljem... mada ti je kolega oficir vec sve rekao...
 

Najnoviji postovi

Na vrh