• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7011

T

traktoristast

Guest
MUHA posto vidim da se razumis reci mi kako cu izvana kroz rupu na zvonu getribe nastelati kvacilo? vidija sam da se steluje na vide na capicama to znam ali kako cu izmiriti kroz rupu na zvonu ili to ide sa spijunima (ako je kolika debljina listica spijuna triba biti) (spijune inace zovem one listice za stelovati ventile)! radi se o zetoru 7011! problem mi je nasta jer su mi popustile vide one kontra na capicama
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Uzmeš komad letve drvene i naštelaš tak da bude jednako potisni udaljen od capica.
Letva ti bu služila kao špijuni
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
da nabacim koje video 7011-ke

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=qOIEd_a6UYo[/YT]
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
362
To prijatelju neka si stavio sedam-10 u akciji sa 2.9 sjetvospremačem
to je za one koji nisu vjerovali da ga zetor vuče
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Ja sam takoder vlasnik 7011 i zadovoljan sam ali da je bas najbolja serija i nije.Najvece mane su mu brzina i potrosnja u transportu.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
933
Koliko potroši na radni sat?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,207
Najmanja potrošnja oko 2 litre, najveća oko 14l/h, zavisno o snazi koju razvija.
Nekakav prosjek bi trebal biti 5...u7 l/h, ali to je jako rastezljivo.
Ti su motori rasipmi na malim teretima i velikim okretajima.
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Tocno to, u vitlanju ili cijepanju ne trosi puno ali zato u transportu trosi ko lud bio prazan ili pun.Prije zetora smo imali ursusa c360 i on je puno manje trosio a razlika u snazi nije tako velika.
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
potrosi onoliko koliko sta radis kao sve i jedan traktor,a svakom je njegov traktor najdrazi,normalno da sve i jedan traktor ima mane i prednosti,ali 7011 je najkvalitetnije raden u to vrijeme,pogotovo za zapadno trziste,zato je odlican traktor,ko ga ima i odrzava zna koja je to sila...
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,207
Razlika u snazi je jaako velika, no teška kola tu razliku na osjećaj smanje, kao i konačna manja brzina.
Osim toga, na C355/360 obično je gas raspušten na 2400...tak da ima snage, ali je moment osjetno manji nego na 7011.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Razlika je jako velika na kardanu ono kaj 360 treba gas da bi pokrenul 7011 to pokrene u leru .
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
slazem se sa zeljkom i ZJ,razlika je ogromna, 360 se uopce ne moze porediti sa 7011....

7011 je tu klasa za sebe,po snazi motora,kardana a i po svemu ostalom...
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
moze biti to da je zetor puno tezi pa se ne osjeti takva razlika.Istina je da je jaci na kardanu, samo da je brzi u transportu.......
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,207
Pa varijante 70-tke, zvane 5320, idu 30km/h, i brže su od U355/360.
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
evo koji video 70-tke

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=aDHhL8-BvoE[/YT]
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Te serije su najkvalitetnije i na toj rang listi ursus ni ne postoji.
Kad ga se optereti posrkne on dosta naravno al i napravi posla ohoho.
 

Najnoviji postovi

Na vrh