• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7011

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
zetor 6340 iz 1993.?
Pa nije prva ta linija izasla 1995.?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Vjeruj napisanom. Nedaju mi se tražiti test liste. Navedeni su im brojevi.
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Ljudi moji jeste zapeli pametovati , našao sam tri različite KS. na uputama, ne vrijedi toliko razbijati glavu o tome.:(emo):
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
zato sto 7011 imas tri razlicita modela po trzistima,kao i ostali zetori....

zato neko ima 6340 sa 51kw a neko sa 58kw,isto je i sa ostalim serijama.ponavljam se vec ko zna koji put,zetor je radio sve i svasta,to iskusniji znaju... tako je i sa 7011 u mene ima 51.2kw i to se osjeti:icon_super:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj meni znaci jel moj ima 35 ili 45 ili 51ks kad mi sve poslove napravi bez kvarova i uz malu potrosnju tak je svejedno.

Evo recimo frezam sa frezom od kuma mislim da je 1.8m na 15 cm dubine i ide pjevajuc,cirkular vrti u 4 na malo gasa i ide super i kaj mi znaci kolko je konja?

Ako netko hoce velike i teske prikljucke nek si kupi veliki traktor.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
7011 one koje ja znam svi imaju 65ks a 70ks nisam ih vidio kod nikoga nekažem dajih nema al onda su jako rijetki.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
A za one koji hoće znati motor 4 celindera borung 102 hod 110 utvrđeno u tvornici mjerenjem 64 ks a tu spada i 7011 bio sam prisutan kad je mjereno ali za različita tržišta razlićiti podaci a motor indentičan znaći motor sa starim tipom bosch pumpe i 4 karike po klipu .Euro norma ni je mjerena to kreče od 72xx od te serije ..
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
uzmite vi svoje traktore pa ih dajte na mjerenje...

fabricki podatci i papir je ono sto je tacno a to je 70ks

a za razlicita trzista sve ide drugacije...
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Kod vas zetorovaca uvijek zanimljivo..... i to je neki proizvođač kod kojega se nezna koliko konja ima koji motor..pih....

a to potvrđuje moju teoriju....
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
To potvrđuje sveukupnu činjenicu da niti imt-ovci neznaju koliko im traktori konja imaju....a tek kak se izgube kad ih se pita za kardan:D:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Prepucavanje

DPa jel svaku temu o Zetoru morate usrati prepucavanjima?
Tema ide pod ključ dok ne ohladite glave.

Poruke izvan teme su obrisane.

Zokii, dosta je bilo pobadanja.

Gogo, zafrkancija je dobrodošla, ali samo s mjerom i bez vrijeđanja.

Ovo nek bude zadnji put. Idući put idu opomene s pripadajućim "nagradnim" bodovima
 
Posljednje uređivanje:

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
evo malo 7011-ke...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=8h9IyDgPegU[/YT]
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
zetor je lijepo usminkan,sad u kakvom je stanju,bi ti trebao da ga pregledas probas itd,il da povedes nekoga ko se razumije u sve te stvari...
 

Najnoviji postovi

Na vrh