• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7011

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: Zetor 7011 Hlupanje u zadnjem desnom tocku.

Podigni desni kotač(ako u njemu lupa) i probaj ga klimati obično ode navoj na poluosovini , ponekad se samo otpuste matice .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Re: Zetor 7011 Hlupanje u zadnjem desnom tocku.

Dotegni te matice ili daj popraviti navoj dok ti je još kotač gore jer bi uskoro mogel otpasti.
A možda ti je samo felga otpuštena?
 

muaamer

Novi član
Tu od
29 Lip 2015
Poruka
4
Ne znam sutra cu da provjerim to sa felugom i maticama ako nista skinuti cu pa pogledati navoj ne mogu to bas da objasnim kada se u kretanju nagne na lijevu stranu i ne znam da li je prilikom vracanja gore ili prilikom tog nagiba to hlupa.

Ipak hvala vam na savjetima.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ne zaboravi provjeriti šarafe koji vežu plašt sa srcem felge.
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
Jucer prilikom gaženja silaže primjetim da mi brojac radnih sati nekad otkuca pa stoji,a ponekad i pomjeri koji broj...

Jel ima ko iskustva sta je problem,neko mi rece da ima neka sajla,pa kako to provjeriti i dali je komplikovano sta oko toga radit?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ako ti brojač okretaja radi kak treba onda ja predpostavljam da nije do sajle več do zupčanika u brojaću.
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
Pa radi brojač okretaja,mada je i on par puta zastajao,al evo jos uvijek radi,samo sto je sad brojač radnih sati stao ali ne u potpunosti ponekad okrene koji minut zastane pa opet tako,koliko košta novi sat? i kako ispitati sta je otislo,dali dole ono iza alternatora (ili kako se to već zove?) ili je sat?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Trošit nemru isto, no veći može i više napraviti.
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
Kao sto kolega kaže,trosit ne mogu isto,ali je 7011 sila,samo rijeci hvale za taj traktor...

jesi ga kupio?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno nlo kod mene ih bilo dosta ostal još samo jedan ali taj samo ide . Samo kaj ima moju bolest safatale nas godine :icon_lol:
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Zetor mi u voznji jako vuce udesno.Stelao sam na cilindru od serva ali nema poboljsanja ,pa me zanima sto bi mogao biti problem?Unaprijed hvala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Špur je u redu?
Možda treba prebrtviti ventil u cilindru.
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Spur nisam ni gledao ,a kako bi se trebao postelati.Kako provjeriti da treba prebrtviti ventil u cilindru?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
A ono, prednja strana u hrpu.
Kad rastaviš cilindar onda buš znal u kakvom ne stanju, a možda ti je i H vilica otišla...
Prvo vidi gdje sve lufta imaš.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Prednja strana prednjih kotača mora biti prema unutra.
 

willy21680

Novi član
Tu od
20 Pro 2015
Poruka
3
Pozdrav svima.Pitanje , ima li Zetor 7011 neovisno hidrauliku i kardan , kao mali Ursus c335 ili je kao veliki c360 , da mu kardan mora raditi dabi radila hidraulika ?
 

willy21680

Novi član
Tu od
20 Pro 2015
Poruka
3
Da , tako kazu, jer prije par dana sam kupio traktor.Koliko polozaja ima rucica kardana , lijeva ispod sica.Odnosno , ako zelim nositi npr rasipac umj gnojiva tj podizati , spustati u voznji , kako moraju biti podesene rucice . Recimo , selim se sa livade na livadu sa roto kosom .Da bih podigao kosu kardan mora biti iskljucen jer dolazi do prevelikog kuta na kardanu , a bas mi se ne skida kardan kose sa traktora svaki put.Mislim imam jos i malog Ursusa c335 , s njim to nije problem , a kad posudim kolegin c360 , onda je neizvedivo ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh