• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7245

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Muha molim te jesi pogledao onaj kardan gore na mojim slikama , onaj kraća strana - ženska strana se sva rasklimala i poderala , kažu mi da tu kraću stranu promjenim i da onaj duži komad kardana se nemože poderati.
Koliko to majstore muha dođe i jel se mogu sad ovako voziti i raditi.:icon_scratch:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Možda se samo otpustila flanđa.
Skini ona 4 šarafa koji drže križ za flanđu i provjeri.
Jel to na strani prednjeg diferencijala ili na ukapčalici za prednju vuču?
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
To je na zadnjoj strani prema getribi,
 

Prilozi

  • CAM00506.jpg
    CAM00506.jpg
    38.1 KB · Pregleda: 71
  • CAM00505.jpg
    CAM00505.jpg
    32.9 KB · Pregleda: 78

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Gde se tebi klima? na kojem ova dva označena mjesta?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Nemam pojma kolko taj dio novi košta ali nikad se nijedna koza nije bola sama tak da vjerujem da je i dio kardanske cjevi malo oštečen.
kupi žensku stranu pa natakni gore i budeš videl kolko lufta je ostalo, ako je muška tvđa vjerujem da bude još jednu žensku stranu poderala.

Voziti se možeš, jedino kaj se dalje i jače oštečuje muška strana.
Ako se okrene na zubima ništa se nemože dogoditi, samo nebude prednje vuče
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Misliš ona 4 šarafa?
To bi se trebalo dati izvaditi na način da se otpusti ona matica u sredini.
Ulje svejedno treba ispuštati jer bude curelo na prirubnici
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Otvorim čep od hladnjaka ono se antifriz uspjenio , nisam dolijevao drugi i
u njemu nema ulja.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,787
I meni je to bilo na 6340 i nisam to riješio a neču motor raskapati dok nebude nekih jasnih znakova kvara. Moj još uvijek pali na prvi zub hladan ili topal. Nema nikakve masnoče u kileru. Sad je voda u njemu ali i ona se ponekad zapjeni. Malo manje ali oče kad je duže pod večom turažom. Možda je to od samog antifriza. Kod mene je bio INA antifriz, neki zeleni. Možda bi trebalo par puta oprati sistem pa probati neki drugi antifriz.
Ili su nam podvalili stakloper ?!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jel ta pjena takva da izlazi van na cep kad se otvori,ili mjehurici dok je vruc i izmuckan?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nesmije imat takav miris.
A da probas sve ispustit isprat sistem s slaufom i stavit novi antifriz,al da je na min -18 stupnjeva celzija?
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
A da ti nije otišla brtva pa motor pomješao antifriz i tekućinu za stakla?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,787
jandric200 : zokii ti je u nekim temama samo da provocira pa ga nemoj shvačati ozbiljno
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Nemam u traktoru tekućine za pranje stakla.:icon_e_wink:

Vjerovatno ti je otišla bratva na jednoj od glava. Pa motor puše, odnosno na većem gasu zapjeni antifriz. Otvor čep pa netko dodaje gas , vjerovatno ćeš da vidiš mjehuriće.
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Evo nalijo vodu i skroz malo mjehurića u vodi i ne baca vodu van , nema
ulja u vodi , nema vode na mjeraču , pa šta je sad to .
 

Najnoviji postovi

Na vrh