• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7245

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
danas su moderne kojekave pjenice , naročito u kulinarstvu ..ne sekiraj se , ako te tješi ja nisam pogledao u hladnjak od prošle jeseni kontrole antifriza .a jesam i ja neki
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Gdje se pali grijanje na ovom zetoru , imaju na krovu dva prekidača ali ne
radi ništa , dali ima unutra neki ventilator koji to odrađuje.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
gore u kabini je kiler s vrucom vodom,i ventilator. Ako se ne vrti,mozda je osigurac u pitanju.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Gore su dva ventilatora,ako ti nije koji osigurac mozda se koja zica otpojila sa prekidaca,to se oce desit ako je netko radio vadil i stavljal.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Jućer sam prvi put sjedil u kabini zetora , mogu samo reči da je to katastrofalna ergonomija i bez obzira na širinu i dosta prostota traktor je koma .
NAravno radilo se o starijem zetoru 7x45
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ni on sedel u zetoru nego je neko naljepil naljepnicu zetor na sonaliku pa je puknuti ostal paf,u losem smislu.:icon_e_surprised::(hi):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nije majku mu ,jest da je sjedalo propalo u u tom položaju nekako odgovara volan , ali koljena su savinuta preko 90 stupnjeva i to nejde na duge staze .
Ako dopustim sjedalu da se digne volan mi je među nogama .
+ one pedale za kojima treba ić naprijed ....... nikako nemaju prolazne ocjene
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Sjedalo ima stelanje tri visine plus tvrdoca i pomak napred nazad,i da ti nikak ne odgovara?
Kolko si visok?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja imam 190cm i 110kg pa sam godisnje prosjedio vise od 1500 sati u dva zetora. Rucka za reduktor bi mogla biti malo viša,i papucica gasa pomaknuta malo unaprijed i udesno,ali na ostalo nemam zamjerki. Za visoke ljude sjedalo mora biti cim više,i to je to.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja imam 190cm i 110kg pa sam godisnje prosjedio vise od 1500 sati u dva zetora. Rucka za reduktor bi mogla biti malo viša,i papucica gasa pomaknuta malo unaprijed i udesno,ali na ostalo nemam zamjerki. Za visoke ljude sjedalo mora biti cim više,i to je to.
e da , to sam zaboravil
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,185
Jućer sam prvi put sjedil u kabini zetora , mogu samo reči da je to katastrofalna ergonomija i bez obzira na širinu i dosta prostota traktor je koma .
NAravno radilo se o starijem zetoru 7x45
Sad buš možda bolje cjenil moje mišljenje o Ursusu. Trebal bi njegovu ergonomiju isprobati .....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Svejedno je Puknutom koji je traktor on samo gleda kaj piše na haubi :icon_rofl:
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Koji prekidač pali ventilaciju, a koji brisač , meni je to sve pomiješano.
 

Prilozi

  • CAM00511.jpg
    CAM00511.jpg
    31.9 KB · Pregleda: 112
  • CAM00513.jpg
    CAM00513.jpg
    26.3 KB · Pregleda: 100

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,185
Ako se dobro sječam lijevi je brisač i pumpa vode, a desni ventilacija.
Probaj, koji se da stisnuti i vrati se taj je brisač
 

Najnoviji postovi

Na vrh