• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7245

saple

Novi član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
18
Zna li tko di bi bilo nekakvih polovnih dijelova za kupiti... Sitnice koje fale unutar kabine, plastika prekidača, brisač bez motorića, svjetlo u kabini, ručica za regulaciju brzine hidraulike itd... :)

hvala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
To je Zetor, to se vozi dok nema na njemu više dijelova.
Polovno teško, samo novo ili izrada tih ručkica.
 

Kompa

Član
Tu od
1 Kol 2014
Poruka
66
Dal ima netko sliku kako stoje zupčanici u prvom dijelu getribe, odmah iza lamela?
 

Kompa

Član
Tu od
1 Kol 2014
Poruka
66
Ima li neko slike na koji način da rastavim kardanski spoj kod getribe radi promjene semeringa. Pošto sam cijelu getribu rastavljao i mjenjao zupčanike i semeringe htio bi i ovaj na kardanu pošto je skituto dolje.
 

Kompa

Član
Tu od
1 Kol 2014
Poruka
66
zanima me koja ulja i koliko otprilike ide u getribu, kučište volana, bočne reduktore i servo volana.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
U getribu ide 34l,u bočne reduktore po 2l u svaki,u kučište volana 1.8l.
U to sve ide hipenol 80w.
A u servo volan u neke ide oko 2l u neke oko 4l valda ovisi o posudi.
A vrsta ulja isto kod nekih atf u neke hidrol,to se još raspitaj.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Kompa

Član
Tu od
1 Kol 2014
Poruka
66
picture.php


rastavljanje
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Baš za 72 kod nas malo teže...potraži u bosni na olx.ba
Kaj je s tvojim?
 

Kompa

Član
Tu od
1 Kol 2014
Poruka
66
Puknut između cilindara pa mi majstor rekao da najbolje nabaviti drugi blok jer ovaj i kad se zavari nije baš pouzdan.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Takvih puknuti ima koliko hoces .U masinskoj radioni se sredi bez problema.Vjerovatno je puknut u gornjem dijelu bloka.
 

Borna456

Član
Tu od
28 Stu 2016
Poruka
33
Imam jedno pitanje,kupujem traktor i posto vec imam 2 zetora odlucio sam se i za treceg i gledao sam 7745 ili 7245 i dodem ja kod covijeka ima oba i njegov 7245 kojeg prodaje ima 3 cilindra sa turbom a 7745 normalno 4 cilindra pa imam pitanje nikad se nisam susretao sa 7245 a 3 cilindra jel mozda vi znate malo vise o tome
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ovo čujem prvi put. Vjerojatno je na 5245 dodal turbinu i promijenil naljepnice.

Znam da u imali 3-cilindraša turbo, ali samo na 5243 modelu.
 

Borna456

Član
Tu od
28 Stu 2016
Poruka
33
Pa zato i pitam jer znam da 7245 ima inace 4 cilindra i jos ovaj je manji nego normalan 7245 pa onda je vjv ovak kak ti kazes
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
Dal je skupo dati 8950 kuna za novi blok

Lani sam u Hubzinu gledal novi blok za 25-taka, znači 2 cilindra i cijena je bila oko 15000 kn. Nazovi sam pa pitaj da budeš sigurniji pa odluči. Ako je ova cijena što sam napisao točna onda cijena što ti navodiš možda i nije strašna.
 

Najnoviji postovi

Na vrh