• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor servo volan

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
ajde molim te detaljnije baš gdje se pričvršćuje cilindar prednja i zadnja strana
Evo ti nekakva sličica zadnje strane, a napred ionak nemožeš pogriješiti (mada ko zna :scratch)
Baci oko u katalog ako ne pomaže.



Uploaded with ImageShack.us
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Evo ti nekakva sličica zadnje strane, a napred ionak nemožeš pogriješiti (mada ko zna :scratch)
Baci oko u katalog ako ne pomaže.



Uploaded with ImageShack.us

imaš li sliku malo višlje kako su spojene ove poluge kaj idu iz glave volana kakav je spoj između njih to očito nemam
 
Posljednje uređivanje:

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
...

skužio sam ova orginal njegova poluga trebala bi biti izbušena na koju se šarafi ova koju sam dobio s volanom ali moja nije izbušena dali da je bušim ili to ima tko za prodati
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Na ovoj drugoj slici se isto malo vidi, al barem nije mastan.....
Ti imaš orginal jednu polugu koja ide iz volana, a sad ti trebaju dvije koje su međusobno spojene.
Prednja strana ti je jasna?
Za prodati mislim da znam ko bi imal, ali novo.



Uploaded with ImageShack.us
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ako imaš ovaj ostatak od 1 do 17, neznam zašto jednostavno ne izbušiš rupu na staroj poluzi.
Znam gde ima novo pa ako ne nabaviš......
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
...

Ako imaš ovaj ostatak od 1 do 17, neznam zašto jednostavno ne izbušiš rupu na staroj poluzi.
Znam gde ima novo pa ako ne nabaviš......

imam sve ali stara poluga je savijena prema van i nebi pasalo mora biti ravna a znaš li koliko dođe nova
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Nemam pojma,,,,,, nikad to (valjda) nikome nije otišlo, ali naručiti i saznati cijenu se može garant.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Pitanje

Čovjek, pa zašto ti to ukup stavljaš ovaj servo volan? Ovo bi ja volijo najviše bacit za staro železo sa moga. Ide trdo za kretati i nešto se sam mota na putu kad je brzina. Stavi hidrostatični-kroz orbitrol i direkt cilinder(klip) na prednji trap i to je to.Ništa ga ne trebaš štelati kao servo, da na putu ide ravno:rolleyess:. Puno bolje če raditi i kada oreš če stajati mirno a ovaj moj nešto mrda ko baba sa guzo . Uspoređujmo moga 5245 sa servom i torpedo tx55a ili fiat-newholland 70-56 tada češ vidjet kdje je razlika:D

Kamo čem stavit cilinder(klip) na ovom trapu, ja mislim da je cararo, ako poželim iti na hidrostatično pokretanje i bacim servo, dali itko zna????? Kupit trebam samo nov cilinder i orbitrol i crijeva. Drugo ipak imam od serva.


Evo servo na nekom starem IMTju
http://poljoprivredni-forum.com/showpost.php?p=661703&postcount=3934
I evo ako kome treba radionička slika djelova servo volana.pozdrav!
 
Posljednje uređivanje:

Pilic

Novi član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
17
Zetor 6911

Dali neko zna di mogu nabaviti hidraulicni volan za zetora 6911??? Hvala!!!
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Dali neko zna di mogu nabaviti hidraulicni volan za zetora 6911??? Hvala!!!
EVO TAKO JA MISLIM, DA TREBA UČINIT A NE TAKO KAO IMAM JA SADA . Ovo je hidrostatički način a cilinder kod strane je servo način

http://www.poljoprivredni-forum.com/showpost.php?p=524628&postcount=1116

Evo veza do Bobinog posta u temi IMT

Tako učini ako radiš bilošto, i ne stavljaj serva. Taj cilinder kreče točkove v svaku stran isto hitno.
Ovdje da popravim htio sam kazat ako staviš samo obični cilinder na jedno glavčino(na eni strani) on uvjek kad vuče ide hitno a kada gura ide sporije(zbog zapremine klipnjače,tada trebate stavljati na jedno crijevo blokado pretoka ulja ,da se sravna brzina kretanja klipa van i unutra) .A cilinder na ovoj sliki ide svuda isto!Trebaš još orbitrol,crijeva,pumpo i rezervoar
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Kaj bi tu onaj moj cilindar igral :rolleyess:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
...
Kamo čem stavit cilinder(klip) na ovom trapu, ja mislim da je cararo, ako poželiš iti na hidrostatično pokretanje i baciš servo, dali itko zna????? Kupit trebam samo nov cilinder i orbitrol i crijeva. Drugo ipak imam od serva.
To ti je češki prednji most. Bil je na 5245 i na nekima 6245.
 
I

ihorzic

Guest
ja ne kužim kaj reider govori o hidro volanu , ajd mi pojasnite malo ako Vam se hoće
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Veli da mu se ne sviđa servo volan, jer uvijek nekam vleče.
Zanimljivo, ja to zamjeram hidrostatičkom volanu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh