• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
MF ima snage ić po vaklu s njom i prije napuni balu i ne može ju nabit jako, brzo zasiti komoru. Kad ideš polakše pomanje ulazi u balirku trava ,više ju puta rola i bolje sabija, ista priča i sa samoutovarnom prikolicom, ideš sporije, više natrpaš sijena... Tako da traktor na kardanu od 80ks je jače od 150, ne drži vodu
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Evo slika od Gmižinog zetora
aqEiMepLGXLmh8zy.v.jpg
 
J

josip07

Guest
heh. tako je. ako traktor onda zetor. i ja imam isto 3 zetora a za par god. bi htio imat i maxterru (nova serija 142-180ks) uz zamjenu za JD 4755 heh.

e imas kakve slike od tog 7711 koje je god. kolko sati ima. i ja imam 7711 93. god.
 
Z

zetor proxima

Guest
e jel ima ko da prodaje zetora forteru ili proximu 8 klipova od 105 do 130 ks kum bi mi kupio i ak imate de napisite kakvo je iskustvo sa tim traktorima 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
 
Z

zekan7711

Guest
nekaj mi je digitalac krepal pa nemam slike
ali na vuri pise 1500sati ali več na dela 4 god
 
J

josip07

Guest
aha.moj ima nešt malo preko 6500 RH. al cujem da su jako izdrzljive te 7 - ice. znam nekoliko 7711 da imaju oko 11 -12 tisuca a jos nije nist rađeno na motoru i jedan 7745 koji ima preko 14 000 sati isto nije nist radjeno na motoru.
 
Z

zekan7711

Guest
moj ima 17god i prije neznam 8 god. rađena je ompletna generalka na cijelom traktoru
 
Z

zekan7711

Guest
Da sječam se 9300e
imal sam odnosno tata na izbor taj zetor i jedan isti samo godinu stariji sa tankim gumama
 
Z

zetor,torpedo,imt

Guest
jedan covjek kod mene promijenio na zetoru klipove za 2000 kuna, a drugi pak na internacionalu 744 kompletna generalka 24000 kn pa sad vidi koji je traktor najbolji.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Koliko je IHC imao rs prije generalke, a koliko zetor? Je u pitanju 2511 ili koji drugi? Ovisi i o dijelovima za generalku
 
Z

zetor,torpedo,imt

Guest
toma84 kaže:
Koliko je IHC imao rs prije generalke, a koliko zetor? Je u pitanju 2511 ili koji drugi? Ovisi i o dijelovima za generalku

nemam pojma za IHC al zetor je 6245 imao je oko 3000 al su mu vjerovatno od stajanja popucali klipovi ili tako nesto.
 

Najnoviji postovi

Na vrh