• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

D

dodo16

Guest
jer zna neko da ima ko z aprodat prvu hidrauliku za zetora, moze i bez kardana?????
 
D

dodo16

Guest
jer zna neko da ima ko za prodat prvu hidrauliku za zetora, moze i bez kardana?????
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
dodo16 kaže:
jer zna neko da ima ko za prodat prvu hidrauliku za zetora, moze i bez kardana?????

I mene također zanima prvi hidraulik za 73-ojku...kardan nije uvjet!
Ali i nekaj me muči kod njega - neznam kak on točno funkcionira...koje komande se ugrađuju u kabinu???
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja mislim da bi ti PH dobival ulje prek standardnih priključnica iza, znači radil bi z istom ručicom s kojom npr. kipaš prikolicu :scratch :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ŠANANA kaže:
Ja mislim da bi ti PH dobival ulje prek standardnih priključnica iza, znači radil bi z istom ručicom s kojom npr. kipaš prikolicu :scratch :scratch
Pametan dečko :D
Pa imaš doma PH i sad da takve stvari neznaš :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko93 kaže:
ŠANANA kaže:
Ja mislim da bi ti PH dobival ulje prek standardnih priključnica iza, znači radil bi z istom ručicom s kojom npr. kipaš prikolicu :scratch :scratch
Pametan dečko :D
Pa imaš doma PH i sad da takve stvari neznaš :mrgreen:

Pa da, na Same-u je tak izvedeno, al recimo Belarus, on ima naprijed posebne izvode s posebnim kmandama u kabini ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
SVe to radi na isti princip,preko ulja,uljne pumpe,i normalno da nekakava komanda mora biti u kabini da aktivira ulje :D
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
a gle sad ovo - imam napre kosu i odostrga kosu koja se diže na cilinder??????? nejde...

al ima jedna ručica napred gde je gas samo z druge strane...mislim da rado nju šaltaš ako očeš delati z prvem h. ili z stražnjem...neznam točno
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
BELEC7340 kaže:
a gle sad ovo - imam napre kosu i odostrga kosu koja se diže na cilinder??????? nejde...

al ima jedna ručica napred gde je gas samo z druge strane...mislim da rado nju šaltaš ako očeš delati z prvem h. ili z stražnjem...neznam točno
Pa imaš onda više izvoda na traktoru.Recimo neznam kako je kod zetora ali evo primjer na mome Claasu..
Imam iza 6 izvoda i od toga 2 mi idu na ph,2 idu na izvode naprijed npr za ralicu i 2 su slobodna.Za ove dva kaj dižu ph imam jedan ventil koji zatvorim kad neču koristit ph i mogu iza s priključcima radit kaj oču a ph je naprijed slobodna..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
BELEC7340 kaže:
a gle sad ovo - imam napre kosu i odostrga kosu koja se diže na cilinder??????? nejde...

al ima jedna ručica napred gde je gas samo z druge strane...mislim da rado nju šaltaš ako očeš delati z prvem h. ili z stražnjem...neznam točno

Buš mi to pokazal dok budem kod tebe :scratch :scratch :!:
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
nesem siguren - al budem skuzil z vremenom! budem postavil temu o tom pa se bu javil neko ko zna...!SI LJUDI SE ZNAJU!
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
kod kiršproma godišnji do 10.8. tak da nemojte trošiti telefona ili nedaj bože goriva :D :roll:
 
V

valtra_8550

Guest
pozdrav zetori!
djed mi ima zetora 5711,neznam sad tocno koju godinu ali oko 1975. uglavnom on bi to htio prodat pa je mene "zaduzio" za to. naravno ne zna kak im se krecu cijene..a neznam ni ja..
sad nemojte me pitat koliko sati ima il u kavom je stanju. da vam kazem "odlicno" stanje i malo radnih h nebi ste vjerovali..
znaci..otprilike kako im se cijene krecu. i naravno bude isao na prodaju ako ikome takav stroj treba.
 

Najnoviji postovi

Na vrh