• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
valtra_8550 kaže:
pozdrav zetori!
djed mi ima zetora 5711,neznam sad tocno koju godinu ali oko 1975. uglavnom on bi to htio prodat pa je mene "zaduzio" za to. naravno ne zna kak im se krecu cijene..a neznam ni ja..
sad nemojte me pitat koliko sati ima il u kavom je stanju. da vam kazem "odlicno" stanje i malo radnih h nebi ste vjerovali..
znaci..otprilike kako im se cijene krecu. i naravno bude isao na prodaju ako ikome takav stroj treba.
Daj slikaj da vidimo, to su dobri strojevi
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
evo ljudi ovo je zekan od mojeg djeda 3511. 1974 godina on je prvi vlasnik. ima još i kabinu i bočnu kosu.
traktor nikad nije orao ntit što teže radio. znao je tu i tam vuč prikolicu al najčešče je radio oko sušenja sijena a nekad se i nakosio dosta.
sada se djed više ne bavi poljoprivredom tu i tam nešto malo što si pokosi al to zakapči rotacionu pa statak ja napravim s svopjim strojevima a taj traktor več 2 godne ništa ne radi pa bi ga prodao i sredio onog drugog zetora 4511 pošto mu je njega najljpše voziti.
pa me zanima kolika bi mu bila realna cijena gume su sve 4 nove volan je novi kočnice drže hidraulik radi s tim da dok ga ugasi drži u zraku ako očeš tjedan dana jadino motor i getriba nikad nisu pipnuti.
traktor je suh i pali ko mina ulje ne troši niti malo s obzirom na godine pošto nikad nije radio teže poslove jer je za to uvijek u dvorištu bio jači traktor.
evo slike pa cijenite. djed je mislio s kabinom i kosom reči 3000 eura al meni je to nekako puno mislim realno bi bilo 2500 jer se tako i po oglasniku krečeju
e8865498.jpg
 
A

AGRIPLUS65

Guest
nisam siguran ,mslim da je 1 od 13 :scratch :supz: :supz:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
Kakav je ono Štore u pozadini?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
to su mu pomočni cilindri koji se uvlače kad se podiže a izvlače kad se spuštaju. odnosno bolje rečeno pomažu podiči veči teret
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
kikic MF kaže:
to su mu pomočni cilindri koji se uvlače kad se podiže a izvlače kad se spuštaju. odnosno bolje rečeno pomažu podiči veči teret
Netočno.
To su ti cilindri za paralelno vođenje korpe (umjesto mehaničkog paralelograma).
Ovo s podizenjem većeg tereta je samo nuspojava, bez značajnije funkcije.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
ZJ kaže:
Kakav je ono Štore u pozadini?

to je igracka za dicu :lol: :lol: :lol: store je 402 super :twisted:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
AGRIPLUS65 kaže:
ZJ kaže:
Kakav je ono Štore u pozadini?

to je igracka za dicu :lol: :lol: :lol: store je 402 super :twisted:
A koja se to "dica" igraju s njim?
 
J

jokapz

Guest
[quoteTo su ti cilindri za paralelno vođenje korpe (umjesto mehaničkog paralelograma).
Ovo s podizenjem većeg tereta je samo nuspojava, bez značajnije funkcije.][/quote]

Prvo sam mislio isto ko i kikić MF al izgledalo mi je besmisleno jer cilindri na tom djelu baš i nemaju neku funkciju u podizanju tereta.

Kak se Zetor ponaša sa utovarivačem??
 
Na vrh