• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

C

classares

Guest
moglo bi bito toliko...članu ivici su za fendt 312 neki dan rekli 32000kn samo za prednji kardan plus 5000kn montaža....
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
može,može...
Za sve traktore je oko 5 000€,sad zavisi o tome koja je marka,ali to je tu više manje...
sa kardanom...
Pričamo o novome da se razumijemo...
 
C

classares

Guest
da o novome...ali ovo je cijena samo za kardan pošto prednju hidrauliku ima... meni se to čini ipak pre skupo...
 
C

classares

Guest
po meni je malo ružan..ima ga jedan u mom kraju...i nije baš nešto... ima 120ks ali 4 cilindra, težina nekih 5 tona a cijena...preskup je.. mislim da ga je platio nekih 50000eura. i nije baš previše zadovoljan s njim...
 
U

ursus4514

Guest
Tetak je prezadovoljan s njim placen je mislim oko 48000€ima klimu grammer sjedalo radio dobio je u zetoru svu opremu osim prednjeg hidraulika kupljen 2007 u 12 mjesecu ima 1900 radnih sata za sada nije bilo kvarova nikakvih traktor samo ide ore sa lemkenom okretacem 3x14 mjnjac 40kmh sve u sve pristojan traktorcic....! ;)
 
Z

zetor4718

Guest
Ja volim Zetore ali su skupi i novi i polovni nisu oni neka klasa traktora ali da su im cijene niže osvojili bi tržište sigurno.U nekadašnje vrijeme Zetor 7245 iz Češke se uvezao za nekih 10 000 maraka a tad je još traktor bio nov( u vrijeme bivše Juge) a nijedan istočni traktor sigurno nije bolji od Zetora nijedan Belarus ili Imt se ni danas ne mogu mjerit sa Zetorom a tako ni Zetor sa zapadnim traktorima.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
zanima me kakav je traktor zetor 3545 vidim po oglasima mogu se nac za 3000evra a jos je i 4x4,koliko je konja koliko moze povuc da li se kvari prednja vuca itd
to je ovaj traktor
0001_L_3545-lg.jpg
 
Z

zetor4718

Guest
matrix123456 kaže:
zanima me kakav je traktor zetor 3545 vidim po oglasima mogu se nac za 3000evra a jos je i 4x4,koliko je konja koliko moze povuc da li se kvari prednja vuca itd
to je ovaj traktor
0001_L_3545-lg.jpg

On može jako puno povuč a kažu da se prednja vuča kvari ali mislim da se nebi trgala da se malo pripazi jer to je najvjerojatnije tip prvih modela prednjih vuča tako da se nisu znale njene mane.Ja bih riskirao i kupio ga a sad ak se strga prednja vuča opet imaš po mom mišljenju dobar traktor a i sve se može popraviti a i usavršiti.Takav traktor imao je član Hurlimann H-470A ali on nije puno radio s njim pa tako ni nezna nešto puno o njemu.3000 eura traže za IMT 539 a ovaj ga zetor potrga!
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
znam i kupio bih ga odma ali nikako da nadjem jedan kod nas u bih nema ni jednog a u hrvatskoj i slovenije ih ima masa i to vrlo jeftino..........
sve se moze usavrsit il icak se moze staviti potpuno drugaciji prednji kraj od nekog drugo traktora dzipa itd
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
matrix123456 kaže:
znam i kupio bih ga odma ali nikako da nadjem jedan kod nas u bih nema ni jednog a u hrvatskoj i slovenije ih ima masa i to vrlo jeftino..........
sve se moze usavrsit il icak se moze staviti potpuno drugaciji prednji kraj od nekog drugo traktora dzipa itd
Taj traktor ima prednji pogon s pužem i može se koristiti samo u cestovnim brzinama.
Lijepo izgleda, no to je promašaj.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
e onda je sranje ja neznam kako mogu neki proizvodjaci tako sranje d a naprave,pa sta ce mu prednja vuca ako ce je koristit u brzinama za transport.,.......................
 
Z

zetor4718

Guest
Ja sam htio mjenjat svoj traktor za 3545 ali kad sam razmislio šta če mi 15 konja slabiji traktor kad mi treba još jači inače bi ga uzeo jer kažem ti IMT 539 košta više novaca od ovog zetora 3545 koji je 1000000000% bolji nego taj ferkan na koji nisu mogli metnut ni nožni gas a kamoli prednju vuču i mehaničke kočnice.IMT 539 može biti bilo koja godina kad je na njemu tehnologija iz 1956. kada je Massey napravio traktor 35 konja.Reci jel nisam u pravu?U ovoj situaciji zetor je 100% u prednosti od bilo koje marke traktora(istočnih) u svojoj klasi za određene novce!Samo prati oglasnik i načičeš ga a malo se i raspitaj ja sam naišao na jednog u hrvatskoj za 25000kn ili oko 3500 eura sa sve četiri nove gume.
 
J

jokapz

Guest
evo jedan dobar video sa Youtuba...

[youtube:1j23xx60]gEFgb5_tCtk&NR=1[/youtube:1j23xx60]
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
Malo se oralo :roll: :roll:

[youtube:34e36duz]LjBDTiOPZAU[/youtube:34e36duz]
jos..
[youtube:34e36duz]R6VF_oZBszY[/youtube:34e36duz]
jos..
[youtube:34e36duz]dXxTPVaLBxM[/youtube:34e36duz]
i jos..
[youtube:34e36duz]8MAqWTwE1cg[/youtube:34e36duz]
i koja slika :D :D

dscf9154.jpg


dscf9157.jpg


dscf9166t.jpg


dscf9160.jpg


dscf9181p.jpg
:mrgreen: :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
čuj traktor ljepo izgleda ali pa s kojom brzinom ti oreš???? djeluje mi kao spora 5. ja s svojim 6245 derem s drugom i proklizava ali se niti na pola motor nemuči kao tvoj. stane zakopa se u drugoj al motor ne posustaje reži i bolji zvuk ima nego tvoj
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
Hehe, idem 4 sporom, uopste nije puno gasa, bilo je jarane mokro pravo, dole na kraju livade je dosta poplavilo, :lol: :lol:
ima i brda, tako da nismo silili masinu, a 3 dana prije poceo sam radit, bilo je suho i islo je vrlo dobro 1 brzom,.. pa je bilo kise malo, i nastavili jucer... ;) ;) :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh