• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
kakav je to mali plug?jel to 12 cola? tebi treba najmanje 2x14,inace traktor lijepo izgleda zemlja izgleda rahla....
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Hurlimann H-470A kaže:
756-14 cola...


ups onda ok nekak mi zgleda malo na slici kao da je 12 cola traktor e velik pa mozda zato mogao bi ti mozda i 3x12 vuc.
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
ima druze dubine lijepe, tesko se na slici i video vidi ;) ;)
zato neki kazu da traktoru tesko ide uzbrdo sa tim plugom :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ovo ili je 10 ili 12 cola,nikako 14 :!:
Vidi se kako je pomaknut u desnu stranu,zbog malog zahvata...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
hurliman
pa mene bi bilo sramota ovo objavit na forum :oops:
Na kojem sam ja brdu orao 3x12,ti nebi vjerovao...
A da neko ore sporom brzinom to isto nisam čuo !!!
Pa ja sam sa takvim plugom sa zetorom 4911 orao u 3 direktnoj !!!
I nije moja zemlja tako lagana...
moje mišljenje je da bi bilo bolje da si ostao kod kuče nešto drugo raditi nego ovo,bez uvrede... :D
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ih bem ti sunac, pa em je 12 cola plug em 4 spora, taj zekan MORA vuć taj plug i po asfaltu 3 brzom inače zapali ga i gledaj kako gori...
Nema tu ni brda ni tereta, a i špara se na gasu jebeno..
Ja sam na takvom plugu s usrsusom moto lemeše, kido ručke, nikad uparit oba povišenja i sve drugom brzom a dosta slabiji i nekvalitetniji traktor..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
istina slažem se s petrom. ja sam s 2x12 orao s zetorom 6245 koji je slabiji orao 2 brzom jer 3 nemogu niti mislit staviti kad imam takvu zemlju kakvu imam. inače probao sam i s 3x14 orat išlo je prvom brzom na ravnom. amlo je hrzao ali je išao čak niti onda ga nisam stavljao u sporu 5 a kamoli sporu 4 :shock:
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
915
sory kaj upadam

nudi mi se jedan zetor 25ks 70to g s kabinom registriran nove gume itd navodno generalka na motoru a ovak izvana izgleda dost uscuvano

kolko to vredi i kakav je to opce traktor vidim da ore s plugom 2x10 kaj to ide s tak malo konja

mene ustvari ne zanima taj zetor ,,ali kak nemrem prodat svoj 558 a treba mi neki traktor manji koji manje trosi za poslove kosnja, atomizer itd dao bi ga u zamjenu

mada bi ja radije imt539 mozda da uzmem ovo u zamjenu dok se nudi
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
kikic MF kaže:
istina slažem se s petrom. ja sam s 2x12 orao s zetorom 6245 koji je slabiji orao 2 brzom jer 3 nemogu niti mislit staviti kad imam takvu zemlju kakvu imam. inače probao sam i s 3x14 orat išlo je prvom brzom na ravnom. amlo je hrzao ali je išao čak niti onda ga nisam stavljao u sporu 5 a kamoli sporu 4 :shock:
Kiki, 5 spora bi ti trebala biti brža od 1 brze a sporija od druge.
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
krki kaže:
sory kaj upadam

nudi mi se jedan zetor 25ks 70to g s kabinom registriran nove gume itd navodno generalka na motoru a ovak izvana izgleda dost uscuvano

kolko to vredi i kakav je to opce traktor vidim da ore s plugom 2x10 kaj to ide s tak malo konja

mene ustvari ne zanima taj zetor ,,ali kak nemrem prodat svoj 558 a treba mi neki traktor manji koji manje trosi za poslove kosnja, atomizer itd dao bi ga u zamjenu

mada bi ja radije imt539 mozda da uzmem ovo u zamjenu dok se nudi


to ti baš i nevredi puno moj stric je kupio 2511 za 8000 kn. u odličnom stanju, ako imaš samo jedan traktor onda ti je bolje 3511, neisplati se dati 558 za 2511 ali 3511 već može i cjena je slična
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
Da, samo je 3511 gotovo nemoguće naći. Inače, jako dobar traktor (svoga vremena).
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
ZJ kaže:
Da, samo je 3511 gotovo nemoguće naći. Inače, jako dobar traktor (svoga vremena).


ima moj kolega prodaje u dobrom stanju možda bi tjeo mjenjati
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
valjda ja znam koje plugove imam, brda ima, vishje nego sto vi mislite, a traktoru nije tesko, cini vam se previshe, ..
neidem na to da razgulim masinu, niti da se takmicim po tegu, :twisted: :twisted:
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
a zemlju netreba ni poredit,...sigurno da je lakse islo bi se drugom brzinom, :roll: :roll:
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
dino kaže:
hurliman
pa mene bi bilo sramota ovo objavit na forum :oops:
Na kojem sam ja brdu orao 3x12,ti nebi vjerovao...
A da neko ore sporom brzinom to isto nisam čuo !!!
Pa ja sam sa takvim plugom sa zetorom 4911 orao u 3 direktnoj !!!
I nije moja zemlja tako lagana...
moje mišljenje je da bi bilo bolje da si ostao kod kuče nešto drugo raditi nego ovo,bez uvrede... :D


vjerujem ja da si ti orao, ali koja dubina, kakva zemlja, majketi :lol: :lol: :lol:
nelupaj tu, .. :rolfer: :rolfer: :rolfer:
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
nezelim se svadat ali zemlja izgleda rahlo a i nije duboko bas orano pa vidi se iz slika a kak bi ti onda orao tamo ti je ona zutulja zemlja teska mislim da bi ti mogao orat u 3 direktnoj ili 2 direktnoj ako je brijeg pa to je jak traktor jos imas i prednju vucu i nema problema a plug izgleda malo mozda zbog toga sto traktor izgleda veliko...nitko ne kaze da moras ubijat traktor ali on mora ic to mu je i posao....pozzzzzzzz
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
sigurno druze, nismo traktor mucili, niti nesto izvodili, to je bilo prvi put da smo za njega plug kopcali, i stimali na njega ...inace plugovi su nastimani bili na Hurlimana...
sto se tice traktora, on ide, orao sam 2 dana prije, u istoj livadi 1 brzom uz brdo i nije bilo problema,..
kasno krenuo pa me kisa uhvatila, pa sam odmorio nekoliko dana, i nastavio opet sada... ;) :?
 

Najnoviji postovi

Na vrh