• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Može li mi tko odgovoriti koji je točno model ovaj Zetor, to mi je od susjeda. Po meni nije 6045, vjerovatno je 5745. On ga prodaje pa mi je neugodno da ga pitam koji je točno model, a zanima me.

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
MatijaKrizanicMF35 kaže:
6045 je sigurno
6045 nije sigurno. Ima mjenjač pod volanom i stari tip prednjeg mosta.
Vjerojatno 5745. To ti mora pisati negdje na pločici kod instrument ploče.
5945 i 6945 imaju "teški" most.
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
I ja sam pretpostavljo da je 5745. Jer ima laku prednju vuču, rezervar mu je gore i ima mjenjač pored volana. Neko je se potrudio na ovom traktoru da dobije izgled novije serije, odnosno nabacio je samo novu haubu.
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
ZJ kaže:
MatijaKrizanicMF35 kaže:
6045 je sigurno
6045 nije sigurno. Ima mjenjač pod volanom i stari tip prednjeg mosta.
Vjerojatno 5745. To ti mora pisati negdje na pločici kod instrument ploče.
5945 i 6945 imaju "teški" most.

nekaj je mutno tu s tim zetorom, netko je nekaj mutio, možda je 5945
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
Hurlimann H-470A kaže:
5748 ili 6748 tako bi nekako trebalo bit.. :scratch
Nisu ti modeli. To su bili brdski, s malim zadnjim kotačima.
Nisam siguran da je 6748 imal ovaj slabi most.
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
ja mislim daj e 5748 jer je kod mene jaran imao isti samo je imao blatobrane sa jednim lomljenjem.. :scratch
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
a prednju limariju mozes stavit i od 7745, to nije problem.. :lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
Hurlimann H-470A kaže:
ja mislim daj e 5748 jer je kod mene jaran imao isti samo je imao blatobrane sa jednim lomljenjem.. :scratch
S toga je skinuta kabina. Inače 5748 je imal zadnje kotače 24".
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
moguce je svasta. ima i ovaj zetor pise da je 7245
p060310_15.19.jpg
a 82 godiste, . :scratch
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
zanima me kako se saltaju brzine na zetrou koji ima mjenjac vrzina kraj volana ili to nije mjenjac nego nesto deseto i gdje im je reduktor
 
H

Hurlimann86

Guest
Da to su ti brzine...
Idu ti do volana napred 1 iza rikverc, sredina napred 3 iza 2 i čist dolje od volana napred 5 iza 4, a spore su tiizmeđu nogu dolje gdje ti je i krdan.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
axa

ma neki dan sam sjeo na zetora nezan mkoji je tip,i kak osam sjeo tako i sisao,reko sam covjeku vozi ti ovo ja mu nemogu nac mjenjaca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: posle mi je reko dje su brzine ali ne i kako su rasporedjene pa sam zato i pitao,bas je bezveze to rjesenj mjenajc tu pored volana,ako bih ikad kupio takvog zetora odamh bi mu mjenjac premjestio izmedju nogu ili jos bolje sa strane pored sjedisa ko veci traktori
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Griješiš,brzo bi se ti naviknuo na takvog šta,taj mjenjač je zakon,pri ruci je i nemoraš se saginjat.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
mozda neznam
ali rucicce reduktora su mnogo male i niske bar u ovoga sto sam ja probo da vozim
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
I ja se slažem da je pri ruci, ne moraš ruke spuštati s volana, ni saginjati se da dohvatiš mjenjač. Još da dodam, ne moraš ga gotovo nikad šaltati u spore jer imaš dovoljno brzina za rad i u brzim. Ja ga nikad nisam koristio u sporim brzinama.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
matrix123456 kaže:
axa

ma neki dan sam sjeo na zetora nezan mkoji je tip,i kak osam sjeo tako i sisao,reko sam covjeku vozi ti ovo ja mu nemogu nac mjenjaca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: posle mi je reko dje su brzine ali ne i kako su rasporedjene pa sam zato i pitao,bas je bezveze to rjesenj mjenajc tu pored volana,ako bih ikad kupio takvog zetora odamh bi mu mjenjac premjestio izmedju nogu ili jos bolje sa strane pored sjedisa ko veci traktori
Meni je nekaj najbolje taj mjenjač pored volana!
 

Najnoviji postovi

Na vrh