• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Da li si siguran da si ga platio 33 000 DEM? Nije više? Mi smo svojeg 5430 platili 1997 30 000 DEM
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Evo sad sam pitao baš staroga,on se bolje sječa jer sam ja tad imao 12god, 33800 maraka je koštao na povlasticu i bio je oko 1000DEM jeftiniji nego u kirš-promu
 
A

amazone

Guest
E evo prijatelj mi je rekao da se javim da tražite tko ima iskustva sa Zetorom 7341.Pa šta te zanima????
 
Z

ztszetor

Guest
i408676_DSCF0138.jpg
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
dmatkovic96 kaže:
Evo sad sam pitao baš staroga,on se bolje sječa jer sam ja tad imao 12god, 33800 maraka je koštao na povlasticu i bio je oko 1000DEM jeftiniji nego u kirš-promu

Onda štima, moj je 30 000 bez pdv-a, jer onda još nije bilo pdv-a.
 
D

dodo16

Guest
E ovo gore je prava mrcina... takvog imam i ja i stvarno sam prezadovoljan s njim, imam 6000 radnih sati i jos nije nista mjenjano na njemu, nema takve zime da on nebi palio, brzina mu je velika prednost, ne trosi puno i jak je na kardanskom vratilu, imam balirku df 3.20 nema toga sta on ne balira i mogu jace s njim pritisnut balu nego s mf 150ks...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
E pa sad pričaš svašta, da 80ks bolje nabije balu od 150, a kojem je lakše??? Kod mene je 7340 u selu i ima DF 130 pa kad nabija balu ima kaj zetor radit
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ovo su samo neke čudne priče...Zetor če preč kao "the best tractor" :blackeye
To je ko da veliš da traktor 200ks slabije vuče plug od 100ks...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
dodo16 kaže:
mf 5465
I da zetor tjera bolje od njega balirku NEMOGUĆE...
Mnogo puta sam rekao da je uvijek bitan onaj ko je u kabini a ne traktor...
5465 tu balirku polomi sam tak...
 
D

dodo16

Guest
Jednostavno ko da je jaci na kardanu, i ljepse je s njim balirat jer ovo je automatik i nije to to...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Toliko je jak da ju ni ne osjeti, jadnik ni ne zna da radi :mrgreen: , zato imaš taj osjećaj. Nema teorije da je jači na kardanu. Zetor ima manje ks pa radi s njom, osjeti ju.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
joj daj ne pričaj gluposti pa to možeš pričat maloj djeci. mf nju na 15 km/h može rastepsti kako mu dođe jer snaga na kardanu da je na mf-u 110 ks a na zetoru 80 opet je razlika. stvar ma da neznam kako baliraš s zetorom i s mf-om onče ju uvjek bolje stisnut osim ako ju pustiš ranije kad neznaš da je puna pa se bojiš da ju mf ne polomi a na zetoru čuješ na motoru da zvoni pa ju puštaš kad mu dođe teško pa je bolhe stisnita. tjer ju s mf-om da počne krepavat pa ju s zekom nečeš moči dič
zetora 6245 imam ja i mf-a 3080 al zeko nek se skrije na svakom poslu od mf-a kako ti uspoređivaš a pogotovo na baliranju
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
kikic MF kaže:
joj daj ne pričaj gluposti pa to možeš pričat maloj djeci. mf nju na 15 km/h može rastepsti kako mu dođe jer snaga na kardanu da je na mf-u 110 ks a na zetoru 80 opet je razlika. stvar ma da neznam kako baliraš s zetorom i s mf-om onče ju uvjek bolje stisnut osim ako ju pustiš ranije kad neznaš da je puna pa se bojiš da ju mf ne polomi a na zetoru čuješ na motoru da zvoni pa ju puštaš kad mu dođe teško pa je bolhe stisnita. tjer ju s mf-om da počne krepavat pa ju s zekom nečeš moči dič
zetora 6245 imam ja i mf-a 3080 al zeko nek se skrije na svakom poslu od mf-a kako ti uspoređivaš a pogotovo na baliranju
ok štima to što veliš,ali to može biti i sa bilo koja dva traktora različite snage,po meni je uvijek bolje sa malo slabijim raditi (ne preslabim,naravno) :scratch iz jednog,jednostavnog razloga što sa slabijim traktorom bolje moreš osjetiti kak je preši otraga,jer mislim da nikomu nije u interesu da si polomi neki stroj :scratch ,nego da mu taj stroj što duže služi bez nekakvog popravka :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pa znam. malo se jesam krivo izrazio da al velim da za snagu mf-a ju može polomit zato postoji kompjuter i senzor kad je puna bala da zapišti i da je kraj al velim mf -ju ne tome neče osjetiti al zetor hoče ili nebitno i bilo koji drugi traktro takve snage. al normalno da je cilj dašto duže služi stroj i da se ne potraga al kad priča da je zrtor bolji i jači na kardanu od mf koji je 40 ks jači mislim nema nikakve logike ako me kužiš i ja imam 3 zetora doma i nije da sad ne valjaju al da je jači slabiji traktor od ječeg nema logike kužiš :blackeye :lol: :lol:
 
Na vrh