• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pa ja neznam stari mi je to prical,valda je bila tih godina pad valute i ko zna kaj jos,veli da je mala razlika bila izmedu njih i da su ljudi rade kupovali manje imt jer su kao manje gazili zemlju a veliki zetor kao sve zabije,ah.

1974 zetor 3511s 8.500 dm i oko 1700 dm carine imt 533 6000 dm :icon_kidra:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Kontinuirana inflacija, odnosno devalvacija valute.....fićo je koštao 1969, 1500dm....ali je plaća bila puuuno manja
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
mozel mi ko reci cijenu novog zetora od 80 i 135 konja

jel misliš na proximu 80 i forteru 135 ili? I da li clasic ili confort?? Možeš pitati na mail od kirš-prom imaš tamo na njihovoj stranici.
 

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
mozel mi ko reci cijenu novog zetora od 80 i 135 konja
Zetor proxima clasic 80 32000eura sa pdv-m,proxima comfort 80 38000eura sa pdv-m.Razlika između ta dva modela po opremi je ogromna.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Zetor proxima clasic 80 32000eura sa pdv-m,proxima comfort 80 38000eura sa pdv-m.Razlika između ta dva modela po opremi je ogromna.

Koja je razlika konkretno. Tj zanima me sto ulazi u comfort opremu.
 

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
Koja je razlika konkretno. Tj zanima me sto ulazi u comfort opremu.
Razlika između ta dva modela je oprema. comfort ima klimu,ima više hidrauličnih izvoda ,prednje utege,gramer sjedalo,reverzer,grijanje stražnjeg stakla,grijanje retrovizora ,ima udobnije pomočno sjedalo...to je to što se trenutro sjetio.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Razlika između ta dva modela je oprema. comfort ima klimu,ima više hidrauličnih izvoda ,prednje utege,gramer sjedalo,reverzer,grijanje stražnjeg stakla,grijanje retrovizora ,ima udobnije pomočno sjedalo...to je to što se trenutro sjetio.

Prednje kočnice, točnije 6 hidrauličnih izvoda (kod clasica 2) i mjenjač mu je 12+12 dok je kod clasica 10+2.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Razlika između ta dva modela je oprema. comfort ima klimu,ima više hidrauličnih izvoda ,prednje utege,gramer sjedalo,reverzer,grijanje stražnjeg stakla,grijanje retrovizora ,ima udobnije pomočno sjedalo...to je to što se trenutro sjetio.

pa i to kaj ima comfort, možeš nadoplatiti i za classic, bar je tak bilo kad sam bio u kiršu lani
 

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
pa i to kaj ima comfort, možeš nadoplatiti i za classic, bar je tak bilo kad sam bio u kiršu lani

Pa to što sam napisao ima comfort a clasic nema, može se sve to staviti na clasic ali onda je to skulje.Znam da je samo za klimu nadolata oko 2000eura.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
meni se više sviđa ovaj sa kockastom haubom hauba.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=uOwgY_6n4Sc[/YT]
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
meni se više sviđa ovaj sa kockastom haubom hauba.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=uOwgY_6n4Sc[/YT]

I meni i rade bi 2 starija kupil nego jedan novi.
Puno plastike i njezan je a ja trebam i za sumu.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
plasticna hauba i par detalja u kabini su jedina razlika između ta 2 modela.ako po haubi udari grana ili deblo,isto se sranje dogodi,bila ona plasticna ili metalna. Novi model nije njezniji posto je potpuno isti kao i stari,jedino kaj ima ful sinkro mjenjac.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Sinkroniziran mjenjač može biti i jači od onoga prijašnjeg..Haube neće zaštiti motor od nekoga udarca ni jedna ni druge, metalna se može udubiti kod lakšeg udarca, a plastična ako ne punke će se vratiti u svoj položaj..a meni vizualno je ljepši ovaj sa plastičnom haubom..:)
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
plasticna hauba i par detalja u kabini su jedina razlika između ta 2 modela.ako po haubi udari grana ili deblo,isto se sranje dogodi,bila ona plasticna ili metalna. Novi model nije njezniji posto je potpuno isti kao i stari,jedino kaj ima ful sinkro mjenjac.

a po tvojem MAJOR(KOCKASTA HAUBA) nema potpuno sinhronizirani mjenjač?
dok MAJOR S ima, jel?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Sinkroniziran mjenjač može biti i jači od onoga prijašnjeg..Haube neće zaštiti motor od nekoga udarca ni jedna ni druge, metalna se može udubiti kod lakšeg udarca, a plastična ako ne punke će se vratiti u svoj položaj..a meni vizualno je ljepši ovaj sa plastičnom haubom..:)

Moj covjek!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
a po tvojem MAJOR(KOCKASTA HAUBA) nema potpuno sinhronizirani mjenjač?
dok MAJOR S ima, jel?

imaju jedan i drugi (ne znam za ove na videu), oni koji nemaju imaju samo 4. i 5. sikroniziranu i koliko ja znam i ovaj drugi može imati mjenjač koji nije skroz sikroniziran!
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
imaju jedan i drugi (ne znam za ove na videu), oni koji nemaju imaju samo 4. i 5. sikroniziranu i koliko ja znam i ovaj drugi može imati mjenjač koji nije skroz sikroniziran!

pitam gogu, kad tvrdi da je tak...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
plasticna hauba i par detalja u kabini su jedina razlika između ta 2 modela.ako po haubi udari grana ili deblo,isto se sranje dogodi,bila ona plasticna ili metalna. Novi model nije njezniji posto je potpuno isti kao i stari,jedino kaj ima ful sinkro mjenjac.

bome nisu, ima tu štošta drugih stvari osim haube
 

Najnoviji postovi

Na vrh