• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
@ zetorboy-u,onda je stvarno poderana! To bu moral neki majstor rjesavat

@belec-znaci,neki nemaju sinkroniziranu ni jednu brzinu,neki sve,neki sve osim prve,a neki,kak sam ja rekel,samo 4. i 5.
Kaj se tice provijerenih informacija,stalno me kopkaju ovi tvoji kockasti majori...


koliko ja znam, NITI JEDAN MAJOR NEMA SVE SINHRONIZIRANE! prva ja uvijek ne sinhronizirana!

kopkaju jelda?
hehe! ajde raspituj se, budeš videl da sam u pravu!
kockasti- MAJOR
okrugli- MAJOR S
ovaj novi- MAJOR SRAMOTA/KRŠ/IZROD/RUGOBA/ BLATI ZETOROVO IME!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
haha,ma prepucavamo se bezveze,i tvoji i moji argumenti se svode na "kolko ja znam". Nitko ne zna nikaj pouzdano i tocno jer nemaš ni od kud znati,samo rekla-kazala. videl sam ja vec prije da ti kockaše zoves majorom pa me to zacudilo,jer si jedini,a i na internetu to nisam nigdje nasel pa me jako zanima otkud ti to,daj me prosvijetli.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Hehe...
od samog početka njihove proizvodnje, svi malo bolji mehaničari znaju kaj je MAJOR!
kao da pričamo o nepoznatim stvarima????

evo, ovo je dio sa službene Zetor stranice!
nadam se da razumiješ engleski!

"Two years later the company presented a new update of the UR I range under the designation "Model 92," - also known as the ZETOR Major. This comprises the ZETOR 3320/40, 4320/40, 5320/40, 6320/40 and 7320/40 in turbo design. Although "Model 92" is still manufactured, from 1997 on it has been gradually replaced by the new UR I range tractors known as Model 97 or the ZETOR Super under the designations 3321/41, 4321/41, 5321/41, 6321/41 and 7321/41."
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
hvala kolega!
eto ispalo je po tvojem,nema kaj.
meni je samo jako cudno bilo,kaj za to nikad nisam cul. moja stara je iz vidovca,tam gdje se proizvodi varaždinsko zelje,a tam je valjda najveca koncentracija zetora na kugli zemaljskoj,mahom su svi kupovali nove zekane zadnjih 30 godina,i kuže se u njih,i opet nije nitko kockastu liniju zval major,al sad se mogu slozit s tobom.:):)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A di je stiropol , silikat i pvc prozori na stali?







SALA MALA:(rofl):

Traktor je jebenica ko ispod cekica i zgleda mocno!
Kolko te je kostal ak smijem pitat?:rolleyes:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
A di je stiropol , silikat i pvc prozori na stali?







SALA MALA:(rofl):

Traktor je jebenica ko ispod cekica i zgleda mocno!
Kolko te je kostal ak smijem pitat?:rolleyes:

34500 eura s pdv-om i sa klimom. Sad ima 300 h :icon_cool:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Jel to puno?cini mi se puno,daj mi neku usporedbu cjena?

Ha gledaj meni se ne čini puno jer novo je novo! Jer sad s njim 10 godina samo pali i vozi. U 9. mjesecu će biti star 2. godine. A cijena... recimo farmtrack 75 ks ti je 33000 eura, a tako je i moj bez klime, a opet susjed je kupio novi lamborghini cross 75 ks i platio ga 25000 eura ,ali bez kabine (a kabina mu je 5000 eura.)
34500€ je 260 000 kuna.

Ja sam s njim zadovoljan. To je traktor s dosta snage i dosta je težak za razliku od sdf grupacije. Težak je 4150 kg. Fale mi tegovi ali bi dobro došao i prednji utovarivač.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ha gledaj meni se ne čini puno jer novo je novo! Jer sad s njim 10 godina samo pali i vozi. U 9. mjesecu će biti star 2. godine. A cijena... recimo farmtrack 75 ks ti je 33000 eura, a tako je i moj bez klime, a opet susjed je kupio novi lamborghini cross 75 ks i platio ga 25000 eura ,ali bez kabine (a kabina mu je 5000 eura.)
34500€ je 260 000 kuna.

Ja sam s njim zadovoljan. To je traktor s dosta snage i dosta je težak za razliku od sdf grupacije. Težak je 4150 kg. Fale mi tegovi ali bi dobro došao i prednji utovarivač.

Pa to onda nije puno kad vec imas dosta opreme i snage.
Jel ima kakvih djecjih bolesti,da si reklamiral?
Prednji utovarivac je skup novi,potrazi neki rabljeni i glavni nosac se doradi ili napravi novi.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Pa to onda nije puno kad vec imas dosta opreme i snage.
Jel ima kakvih djecjih bolesti,da si reklamiral?
Prednji utovarivac je skup novi,potrazi neki rabljeni i glavni nosac se doradi ili napravi novi.

Pa nema ti on zapravo neke opreme. To ti je clasic. Ma bio mu je otišao na 150 h neki dio na volanu i došli ovi iz kirša i za dva dana riješili, lijeva poteznica se nije dala odvrtati bio je loš navoj, i jedan priključak za kipu nije najbolje radio tj. crijevo je iskakalo i to su mi riješili kad i ovo na volanu.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa nema ti on zapravo neke opreme. To ti je clasic. Ma bio mu je otišao na 150 h neki dio na volanu i došli ovi iz kirša i za dva dana riješili, lijeva poteznica se nije dala odvrtati bio je loš navoj, i jedan priključak za kipu nije najbolje radio tj. crijevo je iskakalo i to su mi riješili kad i ovo na volanu.

Znam da je bazni al ima sasvim dovoljno opreme.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Basic, gledajuci malo zetore xx20 xx40 na Piku, vidim da dosta njih nema kuku za jednoosovinku i rijetko koji da ima pomoćno sjedalo...Jel to poskidano, dodatna oprema bila, ili je jednostavno takva serija stizala kod vas?
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh