• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Pa svaki tam puca.
Dobro da nisi sita pogubil

I ne citiraj bespotrebno postove i briši onaj link o kojem smo razgovarali :icon_wink:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Svi su ostali u loncicu fala Bogu i nisam brzo isel mislim da sam popeljival prikolicu.
Daj u pp objasni na koji nacin brisem to i zakaj smeta?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
A nema se para, a da ima, naisao sam na povoljan 7711 Turbo na oglasima, nema kabinu ali ima roll-bar. Da mogu da ga uzmem, prebacio bih sa mog 7045 prednju vuču na njega kao i kabinu i dobio odličan traktor a 7011 bi prodao.

Tako bi za relativno malo para dobio odličan traktor!
Koja je cijena te 77-ice? Možda bi ti bilo puno povoljnije da potražiš neki 7711 ali sa običnim tj. atmosferskim motorom, naravno ako ti turbo nije prioritet kod izbora traktora.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Evo koja slika od mog Zetora. Sad ima 400rh i prezadovoljan sam s njim i super je raditi u njemu sa klimom po ovim vrućim ljetnim danima.



kontrolna tabla


hidraulika i kipa


brzine(mala ručica su spore i brze, a velika 5 brzina)


ručna kočnica i ručna za kardan(kvačilo za kardan) i kardanske brzine 540 i 1000 ok


motor


motor s druge strane


i pogled odozada(prljav je moram ga oprati....):
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Iako sam ljubitelj Zetora, moram reći da mi se novi modeli apsolutno ne sviđaju, nema Zetor više onu kvalitetu ko u starim majorima... :(

Jedino nova Fortera HSX mislim da bude podigla Zetorov rejting! Ona je koliko-toliko stepenica više!

Dok pogledamo malo unatrag 20, 30 god Zetor se bez problema mjerio sa Deutzom, John Deerom i ostalom kompanijom...no sada, nakon Majora, 0 bodova za Zetor!

Tebi kolega Zetorproxima želim puno odrađenih sati sa zekom, nek te dugo služi!

Znači ti imaš 5 brzina, dakle sproija getriba! imaš 10+10 brzina...ko i ja na Majoru
Kažu za 12+12 da je preporod... :)
i da, jedan par hidro izvoda iza??gde su još dva??
a dečko moj, nebi taj k meni v dvor tak...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Iako sam ljubitelj Zetora, moram reći da mi se novi modeli apsolutno ne sviđaju, nema Zetor više onu kvalitetu ko u starim majorima... :(

Jedino nova Fortera HSX mislim da bude podigla Zetorov rejting! Ona je koliko-toliko stepenica više!

Dok pogledamo malo unatrag 20, 30 god Zetor se bez problema mjerio sa Deutzom, John Deerom i ostalom kompanijom...no sada, nakon Majora, 0 bodova za Zetor!

Tebi kolega Zetorproxima želim puno odrađenih sati sa zekom, nek te dugo služi!

i da, jedan par hidro izvoda iza??gde su još dva??
a dečko moj, nebi taj k meni v dvor tak...

Pa clasic ima samo jedan par izvoda za kipu. Confort ih ima 3. Meni ni ne treba više. Inače balirka je kupljena s polovice tako da je i tetak vlasnik i radi s njom kao i mi. Da je samo moja onda bih uzeo još jedan par izvoda za kipu i razdvojio razvodnik i imao posebnu ručicu za vrata, a posebno za vile...

Ovaj novi major od Zetora je čisti krš i ne sviđa mi se ni malo. I meni se jako sviđa fortera hsx.


Zašto ne bi kod tebe u dvor?? Zato što nema 3 izvoda?

I što se tiče mjenjača on je 10+2 jer ja nemam reverzer jer mi je bilo puno onda dati za model confort....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Slikaj ti njega kad bu imal 4000, a ne sad dok se još nije ni razradil :icon_wink:
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Koliko dugo ga imaš, i cijena ak nije tajna?
Mogli su malo bolje sredit tu kabinu iznutra, ali i ovak je dobro.
I daj mi objasni ona ručna za kardan čemu to služi, ne razumijem se baš najbolje u to.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Koliko dugo ga imaš, i cijena ak nije tajna?
Mogli su malo bolje sredit tu kabinu iznutra, ali i ovak je dobro.
I daj mi objasni ona ručna za kardan čemu to služi, ne razumijem se baš najbolje u to.

Pa tu ručku povučeš i uključiš kardan na onoj žutoj ručici. Gore je 540 ok, a dolje je 1000ok.
Cijena je bila 34500 eura sa klimom.

Imam ga već 2 godine.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pa tu ručku povučeš i uključiš kardan na onoj žutoj ručici. Gore je 540 ok, a dolje je 1000ok.
Cijena je bila 34500 eura sa klimom.

Imam ga već 2 godine.

Kolega nek te dugo služi.Ako si zadovoljan sa njime neka super.
ali isto ni meni se nesviđaju previše ti novi zetori,ai cijena im je prevelika. Mjenjač 10+2 pa to imaju stari zetori iz 80-ih godina,dva para hidraulike ja imam na universalu iz 97god,ti bi morao imati barem 4. Kolko vidim nemaš ni izvod za povrat ulja,onu nulu što imaju stari zetori jedino mi se svida sta ima klimu a ostalo 0bodova još kad cujem cijenu 34500€ koja je stvarno paprena,pa tolko sam ja dao za df-a koji je najmanje dvije stepenice iznad zetora. Kolega nemoj se ljutit,samo dajem svoje mišljenje :drink:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
I daj mi objasni ona ručna za kardan čemu to služi, ne razumijem se baš najbolje u to.

To ti je ručno kvačilo za kardan. Znači to povuče i onda drugom ručicom uključi kardan, kad to kvačilo pusti kardan se vrti. Ako se sa nekim priključkom treba okrenuti na uzglavnici ne mora isključivati kardan niti stajati sa traktorom, samo povuče ovu ručicu kvačila i kardan stane. Pri tom ne mora držati tu ručicu rukom jer je poput ručne osigurana tzv. "skakavicom".
 

neznam_nis

Član
Tu od
23 Ožu 2013
Poruka
71
Ja se ne bih puno bunio da imam takvu mrcinu doma, novo je novo a kak će dugo to niko još nemože reć
 

Najnoviji postovi

Na vrh