• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Taj prekidač je izvađen prije 15 i više godina i žice spojene i izolirane stoje,tak mi je i
lakše jer ga mogu upalit izvana bez penjanja u kabinu.:icon_fU:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Taj prekidač je izvađen prije 15 i više godina i žice spojene i izolirane stoje,tak mi je i
lakše jer ga mogu upalit izvana bez penjanja u kabinu.:icon_fU:
:icon_pray::icon_pray::icon_pray:
A zakaj mu nisi onda prekidač nekam na blatobran instaliral, nebi ni vrata trebalo otpirati?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Jesu napredovali .......to je IMT imal prije 50 let
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
To je oficir tak prespojil da može sam verglati i špricati start sprej , inače bi se dvoje moralo smrzavati oko njega
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Onda opet izolir traku u ruke i paljevina izvana ....... :icon_axe:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mogel bi imati i daljinsko paljenje kak ima timber sve komande na daljinu u hladu piješ MINERALNU i izvlačiš trupce $$$$$$
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
U ova moderna vremena to se rijesi preko Wireless konekcije.Nazove na mobilni i traktor se upali.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
hehe , treba samo paziti kod forwardiranja portova da ne kresneš susjedovog .
Bude zvao ujutro, bok susjed evo ga moj zetor tvoju njivu izoro
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Wireless bi trebao imati lozinku.Zanimljivo bi bilo uletio Haker i uzorao mi njivu.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
ništa ne reci možda bude uskoro, sve mu se treba nadati, tehnologija napreduje, samo je treba pratiti
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
To daljensko paljenje ima vec duze vrijeme ima na nekim kineskim skuterima i nekim autima al na nasim ragama bi se dalo slozit al kosta a nebi bilo nekog efekta velikog,mozda za zimu bi dobro bilo imat vebastnasto da grije ulje ili antifriz pa kad ga palis da je zagrijan malo.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
U vecini firmi agregati za struju pale putem automatike.Voda u motoru je stalno na 80 stepeni.Nestane struje motor sam pali.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Sad sam dogovarao sa majstorom da povadimo glave zbog zamjene dihtunga. Veli da je boljka tih zetora (6340 u mojem slucaju) sto mu je cilindar nizi od bloka i da ce se to opet dogoditi pa me zanima jeli to stvarno tako? . Bio je na specijalizaciji u ceskoj za zetora pa bi valjda trebao znati o cemu prica. Zanima me vase misljenje
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Onda rečeš majstoru da ima pločica za ispod piksi za kupiti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh