• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Tako je i kod mene Zetor 3511 zaradio za 6245 i onda su njih dva zaradili za proximu. Evo i jedna slika već je bila na forumu:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Jedna danas s posla, 4320 i T671 pronar navodno ide u rashod ove ili idće godine, pa ga beziciram već :)
 
Posljednje uređivanje:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,220
I zasto vec u rashod? Jel uzet na leasing pa da se probije sa drugim ili? Taj se taman razradio..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Kod nas vozila idu oko 5 godina, strojevi oko 8-10, zadnji 3320 je ošao nakon 9 god, sa mlazovom kipericom za 20 hiljada kn
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,220
Pa to se onda prodaje bagatela, a jel su traktori uscuvani ili ih ima svakakvih? A to sigurno vi radnici pokupujete sve..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
da, to ode međusobno, a i nemamo ti mi to, jedan jedini, ide ti na vrijednos po katalogu, 3320 je plačen bio 22000 dem, mlaz 4000, odbiješ godine, stanje, i dođeš do tog iznosa.. A gle, firma ko firma, svako vozi, ali nije da je rastureno i da niš nevalja...A i ovaj ide isto za smješnu cijenu isto hehe
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Šta to znači da bi se uskoro ti mogao ponoviti traktorom!? I to Zetorom!
Firma opet uzima Zetora ili prelazi na drugu marku!?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Neznam, možda ni nebudemo više traktor dobivali, a mene u ovom slučaju zanima više prikolica neg on, ak me zapadne uzeo bi, pa bi vidio što dalje, vjerojatno da bi prodao oba dva pa uzeo novu proximu ili već nešta, 3 traktora mi netrebaju definitivno
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ajde kolega Zetorboy, ti imaš 6340 i 4320, jel?? :)

Mislim mene zetor ne zanima, nego ova prikolica mi je extra i več dugo pucam na takvu, 5t pronar jednosovinka s buci-buci gumama :)

Ti si uzel njihovu mlaz-ovku i sredil ju ako se ne varam??

Budi čovjek i prepustiš mi Pronarku ako ode u rashod....hehehe
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Da, 6340, i ovog ak zememem... hehehe, ma nema šanse, i ja već sad vodim borbu za time, pogotovo zato kaj bude smešna cjena... :) Pronar za 6340, ubilo se, a mlaz bude za 533.. budemo vidjeli, kad sve bude na čisto, onda budem planirao heheh... pa onu mlaz sam uzeo za 500 eura, u dvorište sam kad je stigla, vredila je 2 hiljade eura.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Nije stvar u novcima, nego u tome ko bude kupio, koga zapadne, a to ovisi o hrpu drugih stvari...inače ga ja i održavam, servisiram i vodim brigu o njemu..stoga je i red :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Eh da mi ova pronarka uleti za 10-15 tisučica...to bi bio potez života!!!!
Daj kolega ako dobiješ, pusti mi juuuuuu!!!!!!! :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh