• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
moj 5011 nije nist jaci od ovog Muhinog,a napravil je sigurno 2000 sati pod 2.20 i 2.40m sjetvospremacem s 4 reda i 20 visokih opruga. U trecoj se jako muci,ali u drugoj je islo sasvim solidno,a zemlja teska,i obrada dosta duboka. Samo kaj je to ipak bilo presporo da u zapecenoj zemlji napravi dobar posao u dva prohoda.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
tak da ovaj tvoj zekan s tih svojih 45 ks bude jako tanko odozgora pisal s tim sjetvospremačem :)
Kaj to s tebe govori :icon_scratch::icon_scratch::icon_scratch:
I ti dojdi na probu :(hi):
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,212
Malo noćne vožnje sa proximom :)
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=tFDEn6iPuA0&feature=youtu.be[/YT]
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,212
Naravno da ima :). Samo što sam smanjio da se čuje zvuk motora i turba.
 
Posljednje uređivanje:

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Muha kaže:
Da se i ja pofalim i da metnem sliku svojega posla. jest da još nisam skupil za klinove pa sam ubacil cjev pšol cola crnu i umjesto top linka lanc .......
2 i pol metra sa dva ježa i valjkom diže prednji kraj unatoč utegu pri laganom kretanju, ali bori se cmalac s tim nekak


muhač kaj ti misliš radit sa tim zetorkom ne misliš ga valjda sahranit prije reda
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
svida mi se ova kombinacija:),bas mocno izgleda,ako se radi da se radi kako treba,zetor je sila...
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Kaj mislite o ovom traktorčeku trebo bi mi jedan duplak a sve pada na zetora

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=nLU6twJlx2g[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
To je jedan od par stvarno dobrih zekana.
Dosta snage i težine a kvalitetan.
Samo im je cijena paprena.
4340 je noviji isti takav 6245.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,975
John, ak već kpuješ, kupi 72/77xx ili 53/63xx, jer na toj snimci vidiš da mu malo fali snage.
Razlika ti je u promjeru klipa i možda u veličini zadnjih guma, dok je cijeli traktor mehanički jednako velik i mehanički identičan.
Zadnje generacije ovakvih modela 43xx/63xx ti imaju iste motore, kao i 63xx, samo su različito podešene snage.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zj pogledaj koliko tona vuče bez kile tereta od strane prikolice i po kojem blatu.
Ne fali njemu snage nego potisak na stražnju osovinu.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ma ne fali njemu nista,nego nisu ove prikolice za njega... svaki stroj ima svoje mogucnosti,za ovo bi trebal ohoho jaci traktor,a ipak se mali dobro bori...

john-ako ga nađes u dobrom stanju,uzmi!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Naravno da mu fali snage, pogledaj malo oficir situaciju s te dvije prikolice, ipak je to samo nekih 60 ks, a da se još dodatno optereti, još bi mu više snage falilo!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Čekajte kaj VI ne vozite traktore?
Pa ima 10 različitih brzina i biras.
Za cestu i brjeg nemre ko neki od 80ks al za izvuc iz blata ne vidim da mu fali a još ima 4 niže u koje može saltat.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Da je na toj snimci imao traktor od 150 ks najvjerojatnije bi zakvačio još 2 prikolice i možda bi mu falilo snage
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa o tome ja govorim, striktno vezano za taj video...očito je da mu tu fali snage, ali to nije posao za njega i kraj rasprave.
 

Najnoviji postovi

Na vrh