• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne kuzim kad velis da to nije posao za njega a odradil ga je i odvezel sav gnoj.
Da ih nije uspio povuc vise od par metara onda to ne bi bio posao za njega.
Pa to je radni stroj i napravljen je da radi i vuče i ovaj je ovo po masnom blatu vlekel.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Zetor je skup ali i dobar traktor,i to sto je taj zetor izvukao IMT 577 DV to nebi mogao,Totalno nemocan traktor u blatu.Govorim iz iskustva,imao sam oba dva.
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
AK je ovaj zetor napravio masakr u blatu sa ove dvije prikolice kaj mislite šta bi im poradil na suhom rasturil bi ih ko beba zvečku
A pogleđite malo ovaj traktor i tegove na njemu kaj mislim da nema tegova da ih ne bum ni centina pomaknul naprid ima sigurno 400-500kga nazad oko 300 i sve skupa traktor je negdje preko 4 tone 4.1
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Evo isti zetor druga snimka ljudi zar je moguće da može ovo da vuče sa ovim bi se mučio traktor od 100ks ne mogu vjerovat jedan od boljih videa na you tube

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=5f6b8Tntbr8[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
naprijed ima stvarno puno utega,ali otraga u felgama su standardni zetorovi utezi, u svakoj felgi po 75 kg.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kada ekipa kaze da traktoru fali snage, misle na ovo kretanje na pocetku videa kada 3 puta traktor doslovno umire u ne prevelikoj brzini. znaci jos koji konj na tu tezinu bi dobro dosao.
daleko je ovo od masakra i rasturanja, ali hrabro se zeko bori. ocito ima dovoljno kila sa svim utezima a ni teren nije previse mokar. prikolice prate trag traktora i jedna drugu, ne gazi svaka svoj i ide to polako..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Probal je u trećoj pa u drugoj i na kraju je u prvoj i ide bez brige snage dovoljno.
Da je Jaci traktor samo bi brze mogel vuc ovaj teret.
Na pred nema vise od 220-250 i to nije Niš prestrasno.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
naprijed ima kao i ja 10 komada po 25kg, a ispod tvornicki 4x25kg,i jos par komada kasnije dodanih.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
bome si ga posteno upregnuo! jel ovo tvoja prikolica s kranom? koliko zetor ima sati?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Svaka Čast ljep traktor i radi lijepo opterećen.
Onda vele da 68ks je malo,da na imt-u, al na zrtorovom prijenosu je to sasvim dosta za jako velike terete i torturu oces u sumi oces u brazdi.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Puno toga ovisi i o faktoru i znanju vozača, da imaš stroj od 150 ks i nadobudnog klinca koji stišće po gasu samo, zakopal bi ga do osovina, ili prevrnuo, potrgao neš, itd....
 

Katic7245

Član
Tu od
18 Pro 2013
Poruka
81
Zetor je 90 godište pri meni je vec 10g a sat je stao na 3800rh i to jos prije nego kaj sam ga kupio al i dalje radi pezprijekorno bas sam jučer dizne vozio stelat i samo je jedna bila dobra a sve ostalo je u dobrom stanju prošle godine sam getribu cijelu nanovo prebrtvil i sad sam miran..
A prikolica je moja i rad mene i moga tate..

Ma malo je slab za po cesti al bez brige vuče prikolicu samo laganini.. Inače dobar je kaj ima multipover pa je za po cesti zakon...
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=YklyYr3JVv4[/YT]

:icon_lol: Vidi jada zetor na ovoj snimci me je razočaral al zato na ovoj drugoj je sve popravil kako ide narodna Sila Boga ne Moli

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=GcH9Uo9lFbw[/YT]

Ljudi zar je moguće da je on ovo izvukel van ko što bi česi rekli CZESKA MOC:icon_pray:
PREdnost oficiru bećarini on se najbolje kužil u ovakve stvari ostali se ne ljutite
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
haha,pajdo,nemoj se zanositi. youtube je jedno,a stvarnost nekaj sasvim drugo. da se razumijemo,ja sam veliki obozavatelj zetora,imam dva komada, i uvijek bi kupio samo zetora,ali ni jedan traktor nije svemoguc. moji zekani naprave preko 1700 sati godisnje,imam nekog iskustva.
 

Najnoviji postovi

Na vrh